Професії в IT:
        демоверсія

демоверсія

Професії в IT:
демоверсія

демоверсія

Хочете опанувати нову професію, але складно визначитись? Розуміємо. Тому створили безплатний профорієнтаційний курс про професії в ІТ. Щоб ознайомитись із професіями та зустрітися з ними face to face.

що отримаєте

01
Інтро в кожну професію
02
Лекції та практичні завдання до професій
03
Знижку на навчання на повному курсі
Старт

Зараз

Тривалість

3 години

Ціна

Безкоштовно

Кількість місць

Необмежена

з якими професіями
познайомимо

автори
модулів курсу

Web
Design

Аврора Шугалій

Ex Lead Product Designer у Transcenda. Кураторка на курсі Web Design Junior. Jury Member Awwwards.

Project
Management

Олексій Волков

Delivery Director у нідерландській компанії Levi9. Працював з американськими та європейськими замовниками
з e-commerce, transport, media, healthcare індустрій.

Sales
Manager

Олена Карась

Project Manager, ідеолог, ментор у White Sales. Понад 6 років у галузі продажів. Авторка курсу Sales Basic.

Олександр Шевченко

Chief Operating Officer у Devox Software. У минулому –– COO в 8allocate. Автор курсів Lead Generation та IT Recruitment Analytics.


Targeting

Юрій Гамалійчук

Senior Digital Marketing Specialist у Philips.ua. Former Senior Digital Marketing Specialist в Aimbulance. Понад 11 років у digital маркетингу.


Front-End

Тетяна Мельник

Front-End/Tech Lead у Projector.
Engineering Team Lead, Frontend Engineer, авторка курсу Front-end Beginning.

Quality
Assurance

Артем Григоренко

COO в Headworks. Понад 10 років досвіду у сферах тестування ПЗ та забезпечення якості. Спеціалізується на складних галузях, зокрема судовій, роботі з віртуалізацією і хмарними рішеннями.


Python

Євгеній Коростильов

Tech Lead у Preply. Має досвід викладання як у школі, так
і в університеті. 6 років працював із розробниками як ментор і доводив їх до оферів від найкращих українських компаній.

курс підходить,
якщо ви

Хочете працювати в ІТ, але вагаєтесь, яку професію обрати
Уже в ІТ, утім, прагнете розширити горизонти й дізнатись, що в інших професіях

що буде
на курсі

Курс містить 8 модулів на різну тематику: від дизайну й розробки до таргетингу та SEO просування. Кожен модуль –– теоретичне відео від кураторів та практичне завдання. Усе поступово та по-справжньому, як на реальному проєкті. А застосовувати скіли зможете на сайті з гумовими качечками. Так, ми серйозно. І так –– усе це безкоштовно.

01
Web Designer
Спробуєш себе в ролі вебдизайнера –– зробиш редизайн макета сайту для власного проєкту. Попрацюєш у Figma, освоїш базові навички й правила розробки інтерфейсів, коректне оформлення макета для передачі на верстку.
02
Front-end Developer
Станеш розробником і освоїш HTML та CSS для верстки сайту, а також задієш деякі інтерактивні елементи сторінки.
03
Back-end Developer
Продумаєш бізнес-логіку розробки, працюватимеш із серверною частиною продукту –– базами даних та програмним інтерфейсом.
04
QA Engineer
Перевіриш проєкт на наявність помилок та відповідність ТЗ, як це роблять справжні QA — спеціалісти із забезпечення якості.
05
Project Manager
У ролі проджекта ознайомишся з етапами створення IT-проєкту, методологією управління Scrum. Правильно поставиш цілі та опишеш вимоги до продукту в Backlog.
06
Sales Manager
На основі сайту з качечками матимеш можливість опрацювати заперечення від покупців: «Дорого», «Мені треба подумати», «Мені потрібно порадитися».
07
Lead Generator
Зрозумієш, як забезпечувати якісні ліди для бізнесу. Відповідно до критеріїв знайдеш і відбереш 5 компаній –– по одному decision makers для кожної. Узагальниш усі дані у спеціальній таблиці.
08
Targeting Specialist
Дізнаєшся про світ рекламних можливостей Facebook та Instagram: роботу з націлюванням, запуск, аналіз та оптимізацію кампаній. А в кінці підготуєш базовий опис цільової аудиторії та сформуєш аудиторію за інтересами.

як відбувається
навчання

1
Максимум три години на знайомство з кожною професією
3
Усе онлайн, у будь-який зручний час. Але краще з компʼютера
2
Відеолекції та домашки
4
Автоматична перевірка домашок чи фідбек

що по зарплаті

Ні, тут не буде статистики з потенційною зарплатнею новачків. Так, ми мотивуватимемо вас багато вчитися. А ще постійно нагадуватимемо, що ваш успіх в обраній професії і відповідно зарплата залежать від вас.

що кажуть студенти платних курсів

Front-end
Developer

Анастасія Комлик

Курс перевершив мої очікування. Я думала, що верстка –– це доволі монотонно й нудно, а виявилося, що там багато цікавого. Це велика заслуга всіх лекторів курсу й мого куратора Ярослава. Його відеофідбеки та коментарі в Slack були вельми корисними.

Back-end
Developer

Олександр Омельченко

Курс дуже потужний і корисний для мене. Сподобалось усе: матеріал, складність завдань. Щоб чогось навчитись, потрібно реально бути максимально залученим у процес.

Targeting
Specialist

Людмила Федоренкова

Курс був насичений новими знаннями, термінами. Цікаво та продуктивно працювали на вебінарах. Завжди конструктивний фідбек від куратора, допомога у вирішенні питань.

Lead
Generator

Іван Закорчевний

Цей курс корисний для початківців. На ньому я познайомився з професією лідогенератора та засвоїв основні навички, потрібні для роботи.

Project
Manager

Андріана Шехлович

Це моя найкраща інвестиція
у 2021––2022 роках. Не маючи жодного досвіду в ІТ сфері, пройшовши першу співбесіду я одразу отримала офер, готуючись виключно на матеріалах з Projector. Ще й у березні 2022-го, коли фактично всі ентрі позиції були заморожені.

Web
Design

Анна Захарова

Дуже корисні вебінари посеред виконання дз, бо якщо ти щось не зрозумів з лекції, куратор усе розкладе по поличкам. Дуже змістовні лекції, багато посилань, влучних реалістичних рекомендацій. Сподобалось, що тебе не хвалять просто так, є конструктивна критика, стимул виправлятись та розвиватись. Цікаво спостерігати свій прогрес від лекції до лекції, від дз до дз.

чому варто
спробувати

Це класний шанс потестувати безкоштовно професію, яка потенційно може бути вашою.

Трохи статистики для мотивації: торік рівень безробіття в Україні збільшився на 25%.

Експорт ІТ послуг зріс на 5,85% і приніс $7,3 млрд у 2022 році.

Українське ІТ –– та галузь, якій вдалось успішно трансформувати свої процеси з огляду на реалії війни.

Отримуйте знання, які формують новітню історію. І пишіть цю історію. Робіть те, що ніколи не робили.

Бути крутим — не страшно.

Дізнайся, чи можливий твій метч із новими професіями. Спроба безплатна.

як обрати
професію в IT

Від «що таке IT?» до вибору конкретної професії –– одне бажання, жменька часу та зусиль. Кожен, хто хоче працювати в ІТ, може знайти спеціальність, що відповідає здібностям, інтересам і можливостям. Ще б пак! Їх тут безліч.

То як і яку обрати спеціальність в ІТ сфері? Тестувати кожну. Для цього ми створили безкоштовний онлайн-курс. Без пустих балачок, сухої теорії та спустошення вашого гаманця. Зі свіжими кейсами, актуальними інструментами, практичними завданнями та підтримкою нашої команди, щоб зрозуміти, як це працює і чи працює для вас. Перевіримо?

маєте запитання?
знайдіть відповідь

Як потрапити в IT початківцю?
Опанувати найбільш популярні професії в IT абсолютно реально. Попередній досвід та освіта –– не важливі. Найпростіший перший крок –– пройти безкоштовний IT курс.
Який напрямок в IT вибрати?
Залежить від ваших інтересів та вмінь. Можете вивчати Front-end, Back-end, SEO, UI/UX Design, QA Engineering, Product, Project, Sales Management та багато інших напрямів.
Чи дають на курсі домашні завдання?
Так. Ми радимо виконувати домашні завдання, бо ви також отримаєте до них правильні відповіді і зможете звірити результат.
Як обрати професію в ІТ для себе?
Якщо коротко, то рецепт такий: пристрасть + навички + ринковий попит + постійне навчання = успішна ІТ кар'єра.
Чи можна освоїти IT професію з нуля?
Звісно. Упевненість та готовність до викликів –– must have. Вибирайте відповідні безкоштовні онлайн IT курси, тестуйте знання на реальних проєктах, долучайтеся до спільноти IT спеціалістів.
Ким можна працювати в ІТ сфері?
Наприклад, програмістом і писати код, вебдизайнером і створювати круті дизайни для вебсайту, фронт енд розробником і чаклувати над інтерфейсами вебдодатків або бекенд розробником, який розробляє та підтримує серверну частину вебдодатків.

Про всі напрями в ІТ сфері швидко не розказати, тож приходьте на курс і дізнавайтеся більше. 
Почати навчання