Projector logo
Курси

сміливо заповнюйте заявку

залюбки
допомагаємо
й не рекомендуємо
зайвого

contact-us.Продовжуючи, ви погоджуєтеся з contact-us.Політикою конфіденційності

Marketing
Advertising

SMM

базовий курс з SMM: вчимося розвивати та просувати соцмережі для роботи бізнесу

зареєструватися

досвід

базове розуміння соцмереж

старт

29 липня 2024

група

20 місць

Тривалість

2 місяці

якщо ви:

 • 01

  SMM початківець, хочете структурувати знання

 • 02

  світчер/-ка, цікавитеся соцмережами, прагнете поглибити експертизу

 • 03

  діджитал спеціаліст/-ка, бажаєте опанувати нові скіли

 • 04

  плануєте розвивати бізнес у соцмережах

sFor whom

...тоді це метч!

Курс SMM дає комплексні знання з маркетингу в соціальних мережах.

Стаємо SMM спеціалістами, які генерують та рекламують контент, формують плани просування бізнесу, відстежують та аналізують результати роботи, користуються всіма можливими інструментами соцмереж.

навички,
які опануємо

hard skills

 • розуміння основних понять в SMM
 • збір і аналіз даних
 • створення звітів для оптимізації роботи
 • побудова довгострокової та короткострокової SMM стратегії бренду
 • застосування усіх методів просування
 • робота за методикою SMART, постановка KPI
 • розробка стратегії для реального клієнта
Навички
те, що
треба

soft skills

 • знання з історії та розвитку SMM
 • розуміння цілей бренду
 • спілкування з аудиторією, методи залучення
 • вміння налагоджувати стосунки з клієнтом для ефективної співпраці
 • побудова кар’єри в SMM

програма курсу

нові виклики та досягнення

графік занять

вебінари — щопонеділка о 19:00 відеолекції — щосереди та щоп'ятниці

01.вступ до SMM
02.SMM аналітика
03.SMM стратегія
04.контент
05.просування
виділіть час,бо на курсі будуть:20 відеолекцій,13 вебінарівікурсовий проєкт для реального замовника

авторкапрограми
Даша

Андрєєва

Спеціалістка з маркетингу. Засновниця каналу «є контакт» для пошуку роботи та спеціалістів, співзасновниця SMM агенції wishdo.

Даша Андрєєва

Понад 9 років у SMM. Працювала з брендами «Агуня», Kite, Manorm, ЯКА, Suzuki, «Ощадбанк». Консультує, навчає та супроводжує бізнес і підприємців в питаннях розвитку брендів.

куратори.
вони будуть поруч

Оля Костюченко

Marketing & Communications Specialist у Всімдім.

 

8 років у SMM. Має досвід розробки власного курсу для копірайтерів і фасилітуванні майстермайнд-груп для підприємців. З 2022 року відповідає за маркетинг та комунікації благодійного проєкту Всімдім, який допомагає родинам ВПО. Працює з компаніями Paganel Studio і Svitanok Tiny House.

Валерія Мироненко

SMM спеціалістка в Lavla & G×Shop by GxBar.

 

8 років у маркетингу, з них 5 — у SMM. Працювала у різних форматах: агенція, інхаус та фріланс. Займалася комплексним просуванням у соцмережах для 10+ проєктів та долучилася до створення понад 8 стратегій для соціальних мереж. Серед кейсів: Kite, Manorm, Alive cosmetics, «Садочок», «Агуня», «Марійка» та інші.

Андрій Лісовий

Комунікаційний менеджер «Центру готовності цивільних» від Благодійного фонду Сергія Притули, SMM менеджер у Develux.

 

3 роки досвіду у сфері маркетингу та комунікацій, долучився до понад 30 проєктів. Працював у медіа ҐРУНТ та центрі стратегічних комунікацій SPRAVDI. У межах агенцій співпрацював із ProCredit Bank, UDP, Wirex.

Дар'я Щербакова

Head of SMM у MOKO digital agency

 

6 років у сфері маркетингу. Має досвід роботи як в агенціях, так і на стороні клієнта. Працювала з ФК «Дарниця», Міністерством культури, «Україна без сміття, VILNYY тощо. 

Ксенія Олійник

CMO в krako.te. Авторка подкасту «я не знаю».

 

6 років досвіду у сфері маркетингу та комунікацій. Працювала з ютуб-проєктом «Розкажи історію», особистим брендом Євгена Клопотенка, IT компаніями, серед яких Binotel, Safor, 111PG, а також психологічним стартапом та ралійною гоночною командою.

Ольга Вольська

Діджитал маркетологиня.

 

5 років у сфері маркетингу. Розробляла та реалізовувала маркетингові стратегії, запускала нові бренди, продукти, організовувала івенти. У портфоліо понад 20 кейсів у 5 нішах. Серед замовників: Pesto Cafe, Vapiano Restaurant, Accor Group (Ibis Hotel, Adagio Aparthotel, 74urbanfood).

Катерина Бондаренко

SMM Lead у VIVID Brand Content Hub.

 

Понад 5 років досвіду в рекламі. Бере активну участь у роботі SMM комітету IAB Україна, де разом з експертами ринку розвиває напрям SMM в Україні. У портфоліо — проєкти та активації для найбільших рекламодавців, зокрема Eldorado, Glovo та OLX.

Альона Євтищенко

Лекторка курсу. Візуальний стратег.

 

Понад 8 років працює в SMM, з них 5 років — у сфері візуальних комунікацій. Консультує, навчає, створює візуальні стратегії для компаній. Співпрацювала з Bogika, Fozzy, Palmer's, Kite, Suzuki, M-tac, Pyramida, theBODY school, «Чудо», «Агуня».

Дмитро Король

Лектор курсу. Спеціаліст з таргетованої реклами у Facebook та Instagram.

 

Керував командою таргетологів у SMM агенції wishdo. Понад 6 років у сфері. Розробляв стратегії, запускав та вів рекламні кампанії більш ніж 100 бізнесів у різних сферах: від дитячих прикрас до державних банків. Зараз працює як фрілансер з масштабованими e-commerce та education проєктами.

Ганна Бережна

Медіаменеджерка у Fedoriv Agency.

 

Ex-SMM & комунікаційниця гуманітарного напряму Благодійного фонду Сергія Притули. Понад 3 роки досвіду у сфері SMM і комунікацій. Працювала з міжнародними SaaS-продуктами і особистими брендами. 

Оксана Юсин

Лекторка курсу. Експертка з таргету.

 

6 років у сфері таргетингу. Має досвід з просування експертних блогів та e-commerce проєктів. Працювала з понад 100 проєктів різного масштабу, серед яких Таскомбанк, ТехноЇжак, Varus, Fozzi, Оранта, Aurum та Уміда Самоєнко.

Христина Волошина

Бренд-менеджерка українського бренду Jul.

 

4 роки у сфері креативних комунікацій. Найбільше працювала з фешн-брендами — Lady Di atelier, September Journal та локальними SMM проєктами. Має великий досвід у піарі творчих комунікаційних проєктів.

Studying process

що на вас чекає

навчання по проджекторному

 • реальний проєкт як демоверсія професії — на курсі створите SMM стратегію для реального замовника
 • робота 1:1 з куратором, отримуєте регулярний зворотний зв’язок, який скеровує до рішення «це воно»
 • інтерактивні онлайн-зустрічі, де слухати на фоні — не вийде, бо перетворюєте знання з лекцій на навички, розбираючи проєкти з куратором й одногрупниками
 • сертифікат за здобутки — виконання домашок та успішний захист курсового проєкту

платити помісячно

payment option

8 500 грн/міс.

при розтермінуванні вартість курсу 17 000 грн

оплатити весь курс
зі знижкою

payment option

7 500 грн/міс.

при оплаті одним платежем вартість курсу 15 000 грн

визначилися?
ось як потрапити на курс

 • 1зареєструватися

 • 2розказати про себе

 • 3оплатити курс

 • 4почати навчання

Вступ

відгуки.
що говорять випускники

Марічка Дуб
Марічка Дуб
Мені курс дуже сподобався. Я прийшла на нього людиною, яка абсолютно не розумілась у SMM, а випускаюсь людиною, яка вміє робити стратегію. Це неймовірне відчуття! Було цікаво навчатись, робити домашні завдання, а також працювати з реальним клієнтом. Зараз я почуваюсь достатньо впевнено, аби змінити професію або навіть розвивати свій маленький бізнес.
Катерина Корнієнко
Катерина Корнієнко
Доволі довго наважувалась на сам курс і дуже-дуже задоволена тим, що долучилась. Мої побоювання щодо того, що я як копірайтерка й так орієнтуюсь у багатьох темах (TOV, контент тощо) не справдились! Я дійсно отримала багато нової та корисної інформації, до того ж закріпила власні знання.
Ірина Чехонадських
Ірина Чехонадських
Було складно, інформативно, вибухово, весело та іноді навіть трохи сумно, як-от під час випускного. Дуже радію, що обрала саме вас. І якби знадобилося вибирати знову, то це теж були б ви! Інформацію подають легко, зрозумілою мовою, тому буде доступно і новачкам, і більш прокачаним фахівцям. Окремо хочу подякувати за якісно записані лекції, які так приємно дивитися та слухати.
Марія Воскобойнікова
Марія Воскобойнікова
Дуже задоволена, що обрала саме курс SMM у Проджекторі. Я отримала багато цінних знань, ідей і рекомендацій. Легка подача інформації, але при цьому все структуровано, фундаментально і деталізовано. Завжди наводили багато прикладів для кращого розуміння матеріалу, цікаві завдання. Лектори, куратори, менеджери — просто найкращі!
Оксана Сінгуренко
Оксана Сінгуренко
Лекції — просто вогонь. Купа неймовірно цікавої та важливої інформації. Усі знання можна закріпити під час виконання домашніх завдань. Ті навички та знання, що ми отримали за два місяці, більшість не отримує і за роки роботи в SMM. Тепер я впевнена в собі та своїх знаннях! Курс нереально крутий, можу радити всім, хто хоче розвиватися в ролі SMM або просувати бізнес у соцмережах.
Олена Філюк
Олена Філюк
Весь курс детально пропрацьований, інформація подана обʼємно та цікаво. Вебінари створюють відчуття комʼюніті. Домашні завдання тримають у тонусі та реально занурюють в тему по максимуму. Я відчувала постійну увагу через оперативний фідбек до кожного з моїх питань. Завершила один курс і вже планую обрати інші.
Ніка Федорцова
Ніка Федорцова
Курс дуже насичений, вимагає багату часу для лекцій та здачі домашок, але кінцевий результат цього вартий. Всі знання, що були в голові, структурувалися, додалося багато нової інформації та досвіду. Особливо корисною практикою була саме співпраця з реальним замовником.
Крістіна Бірюкова
Крістіна Бірюкова
Сподобалися лояльне ставлення та розуміння протягом курсу, мені завжди відповідали на питання. У вебінарах надавалась вся інформація, яка потрібна була для виконання домашніх завдань. Враження залишились лише хороші! 😍Вже використовую нові знання в роботі, і керівник задоволений.
Яна Разумовська
Яна Разумовська
Давно так не насолоджувалась процесом навчанням і курсом. Дуже все структуровано, теми побудовані в логічній послідовності. Я би ще пару місяців повчилася з вами!
Поліна Сополєва
Поліна Сополєва
Перше, що хочу відмітити — культ практики тут дійсно на 100%. Певні домашки правилися разів 5, доки не ставали найбільш наближеними до ідеалу :) Друге — підтримка кураторки була неймовірна, я не знаю як в нашої Лєри були відповіді на всі запитання по SMM, але саме тому вона і кураторка в Проджі. Щодо лекцій — дуже круті та змістовні, вже планую переглянути їх усі заново, щоб підмітити якісь деталі, які могла пропустити під час першого перегляду. І напевно останнє — дуже дуже круто працювати з реальним замовником, а не видуманим проєктом) А захист курсової роботи — то взагалі тотальна любов!
Яна Пинчук
Яна Пинчук
Все, що можу сказати про курс — він дасть вам перші базові структуровані знання у цій сфері та розкладе по поличках уявлення про SMM. Найкраще на курсі м кураторка Ксюша, яка дає вам детальний фідбек та можливість попрактикуватися з реальним замовником, а не суто теорію. Це хороший базовий старт для розвитку як SММ спеціаліста.
Oksana Atamaniuk
Oksana Atamaniuk
Подача матеріалу, робота з кураторами, презентації , домашні завдання — все супер! Отримала дійсно цінні знання, які закріпила на практиці. Окрема подяка кураторці Олі Курилець за змістовний та конструктивний фідбек, дійсно зацікавлена в тому, щоб навчити та направити студента в правильному напрямку. Однозначно, цей курс рекомендую! Але тут дійсно потрібно вчитися і приділяти час навчанню, про що попереджають менеджери з самого початку перед придбанням курсу.
Anastasiya Antonova
Anastasiya Antonova
Найкраща школа. Я проходила навчання, і була вражена підходом та структуризацією. Окреме дякую за платформу Educate me. Взагалі навчатися, коли ти вже дорослий, є робота і море справ — надскладно, але з Проджектором це було легко, бо мотивації було дуже багато. Ти маєш класних і цікавих менторів, не нудні лекції, розгорнуті фідбеки, домашки і все, що потрібно, щоб опанувати нові скіли. Я задоволена, бо вже бачу результати в роботі. Дякую вам!
Maksym Hotko
Maksym Hotko
Проходив курс з кураторкою Катею Бондаренко — залишився дуже задоволений. Програма курсу дуже насичена, все по суті і без води. Багато практики + робота над SMM стратегією для реального замовника — просто золото. Фідбек від кураторки допоміг закрити прогалини і розставити все на свої місця. Катя дуже вкладалася на вебінарах і при перевірках дз. Однозначно рекомендую!
Мирослава Арнаутова
Мирослава Арнаутова
Лекції цікаві, зрозумілі та без води, цікаво слухати та конспектувати, професійні спікери. Живі вебінари — мій фаворит, бо це прям особливий час навчання з живою комунікацією. Наша кураторка, Ганна, це окрема любов, фідбек від неї гарний та зрозумілий, завжди хоче добити твою домашку до останнього, щоб все було топ і ти все зрозумів. Домашка іноді була важкою та забирала багато часу, але це того варте. Суперзручна платформа для навчання, одразу видно що до чого, легко користуватись. Всім ходила показувала та хвалилась цією платформою, та і курсом загалом. Людей 10 за ці 2 місяці питали як мені курс та чи варто йти)) Менеджерка також дуже класна, ставлю їй лайк:)
Аліна Васянович
Аліна Васянович
Цей курс перевершив мої очікування і надав мені цінні знання та навички. Викладачі виявилися відмінними експертами у своїй галузі, чітко пояснюючи складні концепції та надаючи приклади з реального життя. Їхні, пристосовані до студентів, методи навчання зробили процес засвоєння матеріалу легким і захоплюючим. Особливо мені сподобався практичний підхід. Я отримала можливість застосовувати набуті знання на практиці через вправи та завдання. Це забезпечило мені практичний досвід і впевненість у власних здібностях. Завершуючи курс, я відчуваю себе більш компетентною у цій галузі і готовою до нових викликів. Я рекомендую курс SMM для бізнесу всім, хто шукає якісні знання та практичні навички в цій сфері. Дякую команді за цей чудовий навчальний досвід!
Владислава Сьомка
Владислава Сьомка
Мені сподобалося поступова імерсивність у сферу SММ стосовно типів вправ на дз: спочатку описати власне розуміння SММ, провести паралелі зі своєю роботою, потім завдання ускладнювалися відповідно до пройдених тем. Сподобався фідбек. Навіть якщо я неправильно розуміла завдання і рухалася не в тому напрямку, кураторка Катя не казала все перероблювати, а виділяла, що в проробленій роботі було корисно, і як це використати надалі. Також, звісно, постійний доступ до всіх лекцій — це супер, і що важливіше, вони оптимальної тривалості (30хв-1год), щоб не втратити концентрацію. А ще класно, що надають додаткові матеріали, мені подобалися статті, читала всі.
Любомир
Любомир
Я пройшов курс з SMM, і не маючи перед тим жодного досвіду став крутим спецом. Уже рік працюю в агенції, задоволений на всі 100%, курс окупив себе за першого клієнта. Дуже сподобалося те, що сертифікат видають виключно тим, хто завершив і захистив дипломну роботу, відповідно аби хто не буде мати цей диплом, що дуже цінно. Дуже пишаюся, коли кажу людям, що завершив навчання на Проджі, від них одразу схвальна реакція) Всім, хто планує, вагається чи проходити тут навчання — однозначно так. Зі всіх платформ, які я бачив, і чув відгуки від колег, Проджектор — топ 1. Абсолютно без знань за кілька місяців ви вже будете мати освіту у вашій галузі, підтвердження її проходження та роботу в портфоліо.
Iryna Shaitanova
Iryna Shaitanova
Це був чудовий досвід в цілому. Протягом усього курсу я не лише отримала теоретичне розуміння концепцій маркетингу в соціальних мережах, але також здобула безцінні практичні навички, які я могла застосувати в реальних сценаріях з клієнтами. Заняття надзвичайно інформативні, охоплюють широкий спектр тем, від основ до більш складних стратегій. Те, що справді мене вразило — це акцент на практичному застосуванні. Куратори надавали цінні поради щодо того, як ефективно впроваджувати наші нові знання у контексті бізнесу клієнта. Крім того, вебінари були для мене особливо приємними. Вони цікаві та інтерактивні, включають у себе групові завдання, які дозволяли співпрацювати з іншими учасниками. Цей аспект створював відчуття спільноти, робив процес навчання приємним і корисним. Дякую за дійсно насичену навчальну подорож.
92,7% студентів задоволені навчанням у Проджекторі, а 82,2% студентів вдалося реалізувати цілі за допомогою курсів

*Згідно з результатами дослідження Projector.
У дослідженні взяли участь 567 респондентів
серед випускників курсів 2022 року.

маєте запитання?
підготували відповіді

cкільки часу потрібно виділяти на домашні завдання?
з яким софтом ми працюватимемо на курсі?
як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі куратор дає фідбек?
чи записуватимуться вебінари?
чи будуть відеозаписи лекцій доступні після завершення курсу?

реєстрація.
перший крок за вами

Продовжуючи, я приймаю умови Публічної оферти та надаю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

Consultant

Хочете спитати ще щось? Пишіть на hello@prjctr.com.ua або телефонуйте за номером +38 067 418-95-78.

обери мову:
Українськаінша