Projector logo
Курси

сміливо заповнюйте заявку

залюбки
допомагаємо
й не рекомендуємо
зайвого

contact-us.Продовжуючи, ви погоджуєтеся з contact-us.Політикою конфіденційності

Marketing
Advertising

SMM for Business

вчимося розвивати соцмережі для роботи бізнесу на курсі з SMM

зареєструватися

досвід

1+ рік

старт

04 березня 2024

група

20 місць

Тривалість

2 місяці

заняття

пн, ср, пт — 18:30

якщо ви:

 • 01
  SMM початківець, хочете структурувати знання
 • 02
  світчер, цікавитесь соцмережами, прагнете поглибити експертизу
 • 03
  діджитал спеціаліст, бажаєте опанувати нові скіли
 • 04
  плануєте розвивати бізнес у соцмережах
sFor whom

...тоді це метч!

Курс SMM for Business дає комплексні знання з маркетингу в соціальних мережах.

Стаємо SMM спеціалістами, які генерують та рекламують контент, формують плани просування бізнесу, відстежують та аналізують результати роботи, користуються всіма можливими інструментами соцмереж.

навички,
які опануємо

hard skills

 • розуміння основних понять в SMM
 • збір і аналіз даних
 • створення звітів для оптимізації роботи
 • побудова довгострокової та короткострокової SMM стратегії бренду
 • застосування усіх методів просування
 • робота за методикою SMART, постановка KPI
 • розробка стратегії для реального клієнта
Навички
те, що
треба

soft skills

 • знання з історії та розвитку SMM
 • розуміння цілей бренду
 • спілкування з аудиторією, методи залучення
 • вміння налагоджувати стосунки з клієнтом для ефективної співпраці
 • побудова кар’єри в SMM

програма курсу

нові виклики та досягнення

заняття

понеділок, середа, п'ятниця — 18:30

01вступ до SMM
02SMM аналітика
03SMM стратегія
04контент
05просування
виділіть час,бо на курсі будуть:20 відеолекцій,13 вебінаріві курсовий проєктдля реального замовника

куратори.
вони будуть поруч

Даша Андрєєва

Спеціалістка з маркетингу, понад 9 років у SMM. Засновниця каналу «є контакт» для пошуку роботи та спеціалістів, співзасновниця SMM агенції wishdo. Працювала з брендами «Агуша», Kite, Manorm, ЯКА, Suzuki, «Ощадбанк». Консультує, навчає та супроводжує бізнес і підприємців в питаннях розвитку брендів.

Оля Костюченко

8 років у SMM. Має досвід розробки власного курсу для копірайтерів і фасилітуванні майстермайнд-груп для підприємців. З 2022 року відповідає за маркетинг та комунікації благодійного проєкту Всімдім, який допомагає родинам ВПО. Працює з компаніями Paganel Studio і Svitanok Tiny House.

Наталя Думнич

Head of SMM в Grape Agency. Співзасновниця курсів першої допомоги Save a Life, де розвиває напрямок маркетингу та піару. Працювала в DIEVO, Admixer Ukraine, з соцмережами брендів «Всі. Свої», Visa, Monobank, Frosch, Instytutum, «Національна ресторанна премія СІЛЬ», Creative Chefs Summit та BAROMETER.

Андрій Лісовий

Комунікаційний менеджер «Центру готовності цивільних» від Благодійного фонду Сергія Притули, SMM менеджер у Develux. 3 роки досвіду у сфері маркетингу та комунікацій, долучився до понад 30 проєктів. Працював у медіа ҐРУНТ та центрі стратегічних комунікацій SPRAVDI. У межах агенцій співпрацював із ProCredit Bank, UDP, Wirex.

Дар'я Щербакова

Бренд менеджерка VILNYY — мережі колівінгів для проактивної молоді. 5 років у сфері. Має досвід роботи як в агенції, так і на стороні клієнта. Працювала з ФК «Дарниця», Міністерством культури, UNICEF UA, «Україна без сміття». Практикує менторство SMM спеціалістів.

Ксенія Олійник

Marketing Generalist, головна спеціалістка з маркетингу в krako.te. Відповідала за маркетинг та впроваджувала SMM стратегії для IT та cybersecurity компаній. Проводить фахові консультації.

Ольга Вольська

Діджитал маркетологиня, 5 років у сфері маркетингу. Розробляла та реалізовувала маркетингові стратегії, запускала нові бренди, продукти, організовувала івенти. У портфоліо понад 20 кейсів у 5 нішах. Серед замовників: Pesto Cafe, Vapiano Restaurant, Accor Group (Ibis Hotel, Adagio Aparthotel, 74urbanfood).

Катерина Бондаренко

SMM Lead у VIVID Brand Content Hub. 5+ років досвіду в рекламі. Бере активну участь у роботі SMM комітету IAB Україна, де разом з експертами ринку розвиває напрям SMM в Україні. У портфоліо — проєкти та активації для найбільших рекламодавців, зокрема Eldorado, Glovo та OLX.

Альона Євтищенко

Лекторка курсу. Візуальний стратег, понад 8 років працює в SMM, з них 5 років — у сфері візуальних комунікацій. Консультує, навчає, створює візуальні стратегії для компаній. Співпрацювала з Bogika, Fozzy, Palmer's, Kite, Suzuki, M-tac, Pyramida, theBODY school, «Чудо», «Агуша».

Дмитро Король

Лектор курсу. Спеціаліст з таргетованої реклами у Facebook та Instagram. Керував командою таргетологів в SMM агенції wishdo. Понад 6 років у сфері. Розробляв стратегії, запускав і вів рекламні кампанії більш ніж 100 бізнесів у різних сферах — від дитячих прикрас до державних банків. Зараз працює як фрілансер з масштабованими e-commerce та education проєктами.

платити помісячно

payment option

8 400 грн/міс.

при розтермінуванні вартість курсу 16 800 грн

оплатити весь курс
зі знижкою

payment option

8 000 грн/міс.

при оплаті одним платежем вартість курсу 16 000 грн

відгуки.
що говорять випускники

Марічка Дуб
Марічка Дуб
Мені курс дуже сподобався. Я прийшла на нього людиною, яка абсолютно не розумілась у SMM, а випускаюсь людиною, яка вміє робити стратегію. Це неймовірне відчуття! Було цікаво навчатись, робити домашні завдання, а також працювати з реальним клієнтом. Зараз я почуваюсь достатньо впевнено, аби змінити професію або навіть розвивати свій маленький бізнес.
Катерина Корнієнко
Катерина Корнієнко
Позиція, компанія автора відгуку
Доволі довго наважувалась на сам курс і дуже-дуже задоволена тим, що долучилась. Мої побоювання щодо того, що я як копірайтерка й так орієнтуюсь у багатьох темах (TOV, контент тощо) не справдились! Я дійсно отримала багато нової та корисної інформації, до того ж закріпила власні знання.
Ірина Чехонадських
Ірина Чехонадських
Було складно, інформативно, вибухово, весело та іноді навіть трохи сумно, як-от під час випускного. Дуже радію, що обрала саме вас. І якби знадобилося вибирати знову, то це теж були б ви! Інформацію подають легко, зрозумілою мовою, тому буде доступно і новачкам, і більш прокачаним фахівцям. Окремо хочу подякувати за якісно записані лекції, які так приємно дивитися та слухати.
Марія Воскобойнікова
Марія Воскобойнікова
Дуже задоволена, що обрала саме курс SMM у Проджекторі. Я отримала багато цінних знань, ідей і рекомендацій. Легка подача інформації, але при цьому все структуровано, фундаментально і деталізовано. Завжди наводили багато прикладів для кращого розуміння матеріалу, цікаві завдання. Лектори, куратори, менеджери — просто найкращі!
Оксана Сінгуренко
Оксана Сінгуренко
Лекції — просто вогонь. Купа неймовірно цікавої та важливої інформації. Усі знання можна закріпити під час виконання домашніх завдань. Ті навички та знання, що ми отримали за два місяці, більшість не отримує і за роки роботи в SMM. Тепер я впевнена в собі та своїх знаннях! Курс нереально крутий, можу радити всім, хто хоче розвиватися в ролі SMM або просувати бізнес у соцмережах.
Олена Філюк
Олена Філюк
Весь курс детально пропрацьований, інформація подана обʼємно та цікаво. Вебінари створюють відчуття комʼюніті. Домашні завдання тримають у тонусі та реально занурюють в тему по максимуму. Я відчувала постійну увагу через оперативний фідбек до кожного з моїх питань. Завершила один курс і вже планую обрати інші.
92,7% студентів задоволені навчанням у Проджекторі, а 82,2% студентів вдалося реалізувати цілі за допомогою курсів

маєте запитання?
підготували відповіді

з яким софтом ми працюватимемо на курсі?
як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі куратор дає фідбек?
чи записуватимуться вебінари?
чи будуть відеозаписи лекцій доступні після завершення курсу?
а сертифікат буде?

реєстрація.
перший крок за вами

Продовжуючи, я приймаю умови Публічної оферти та надаю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

Consultant

Хочете спитати ще щось? Пишіть на hello@prjctr.com.ua або телефонуйте за номером +38 067 418-95-78.