Публічна оферта. Конференції

Привіт! Ви читаєте це, бо ми, Інститут Projector*, маємо переконатись що наша співпраця буде чесною. Уявіть, що ми з вами зустрілись особисто і зараз розкажемо, які послуги ми пропонуємо, як їх оплатити, що ми очікуємо від вас під час проведення онлайн конференції і що робити, якщо очікування не справдились.

Будь ласка, прочитайте цю публічну оферту і якщо ви не згодні з умовами надання послуг Projector, тоді Ваше користуванням Сайтом обмежується лише читанням інформації.

Projector пропонує фізичним та юридичним особам (далі – «Слухач», для юридичних осіб Слухачем є фізична особа, дані якої вказані при реєстрації на участь в конференції) приєднатися до цього договору про надання послуг (далі – «Договір»). Договір приєднання не є публічним договором в розумінні ст. 633 Цивільного кодексу України, оскільки Projector залишає за собою право відмовитись від укладення договору зі Слухачем, якщо особа не готова виконувати встановлені цією офертою зобов'язання.

Проставлення галочки навпроти поля «Ознайомлений із публічною офертою» та/або оплата рахунку чи використання онлайн платіжного засобу для оплати та/або отримання доступу до участі в онлайн конференції, є приєднанням до Договору та укладенням правочину згідно правил Закону України «Про електронну комерцію».1. ХТО МИ І ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ

1.1 Школа Projector – платформа, що допомагає професіоналам різного рівня та спеціалізації розвивати системні та точкові навики в дизайні інтерфейсів, графічному дизайні, розробці, фронтенді, проджект-менеджменті, інтернет-маркетингу, англійській мові тощо.

Всі навчальні матеріали розміщуються та адмініструються Projector за допомогою спеціалізованого програмного середовища на сайті https://prjctr.online/ (далі – «Сайт» або «Платформа»). Projector може на власний розсуд змінювати Платформу (спеціалізоване програмне забезпечення) на інше спеціалізоване програмне середовище, при цьому, Слухач повинен самостійно ознайомитися із функціоналом та правилами роботи Платформи. Користування відкрити для Слухача функціями Платформи (програмного середовища) входить у вартість участі в онлайн-конференції.

1.2 Онлайн конференція – онлайн-зустріч чи презентацій через Інтернет в режимі реального часу, що здійснюється на Платформі та може включати презентацію, інтерактивний матеріал, відеозапис, спілкування з лектором тощо.

1.3 Особистий кабінет – обліковий запис Слухача на Платформі, який адмініструється Projector і через який Слухач отримує доступ до участі в онлайн конференції, матеріалів, іншу необхідну для виконання Договору інформацію.2. ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ОТРИМАЄТЕ

2.1 Projector зобов'язується надати Слухачу:

А) доступ до відеолекцій та додаткових матеріалів куратора/ментора (у вигляді презентацій, статей, аудіо та відео файлів, посилань на зовнішні ресурси для ознайомлення тощо);

Б) можливість взяти участь у онлайн конференції, організованій Projector на Сайті, шляхом отримання запрошення на платформу, де відбуватиметься конференція, на зареєстровану електронну пошту Слухача після оплати послуг (участі в конференції);

В) доступ до всіх заявлених лекцій, зустрічей, дискусій в режимі онлайн, з можливістю задавати питання спікерам, спілкуватися з іншими учасниками конференції та брати участь у всіх заявлених активностях;

Г) по завершенню онлайн конференції отримати відеозаписи всіх лекцій.

В свою чергу, Слухач зобов'язується прийняти і оплатити послуги на умовах, визначених у цій оферті. Вартість участі в конкретній онлайн конференції визначена на Сайті або рекламних матеріалах.3. ЯК ОПЛАТИТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

3.1 Актуальна вартість участі в кожній онлайн конференції зазначається на Сайті, у відповідних рекламних повідомленнях та інших матеріалах, що стосуються такої конференції.

3.2 Ви можете оплатити участь в конференції після реєстрації для участі, у національній валюті України — гривні через онлайн платіжні системи, що використовуються Сайтом.

3.3 Зауважте, що Слухач, що є студентом, випускником курсів Projector, куратором тощо, може отримати знижку на оплату участі в онлайн конференції. Інформація про можливі знижки міститься на Сайті.

3.4 Вам можуть бути повернуті сплачені кошти за умови, що ви повідомили нас про неможливість взяти участь в онлайн конференції не пізніше, ніж за 3 (три) робочі дні до її початку. Для цього потрібно прислати письмове повідомлення на пошту hello@prjctr.com.ua. У всіх інших випадках повернення оплати не здійснюється.

3.5 Слухач не може вимагати зниження вартості послуг чи повернення коштів, у випадку, якщо він не скористався послугами зі своєї вини.4. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

4.1 Права інтелектуальної власності на Сайт, розміщені на Сайті матеріали, зокрема, але не виключно, зображення, відео, логотипи, графіка, звуки, належать Projector.

4.2 Projector також використовує об'єкти права інтелектуальної власності, що можуть належати іншим особам, на підставі відповідної ліцензії, договору чи іншої законної підстави.

4.3 Projector надає Слухачу обмежену, невиключну, відкличну і без права надання субліцензії ліцензію на доступ до Сайту та використання розміщених на Сайті матеріалів в межах, необхідних для виконання положень цього Договору та участі в онлайн конференції.5. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СЛУХАЧА

5.1. Слухач має право:

5.1.1. Після оплати участі в конференції відповідно до розділу 3 цього Договору, за Слухачем бронюється місце на онлайн конференції. За декілька днів до дати проведення конференції Слухач отримує на вказану при реєстрації електронну пошту детальну інформацію з розкладом та

запрошенням на платформу, де буде проходити відповідна онлайн конференція.

5.1.2. Слухач отримує доступ до всіх заявлених лекцій, зустрічей, дискусій в режимі онлайн, з правом задавати питання спікерам, спілкуватися з іншими учасниками конференції та брати участь у всіх заявлених активностях, а також отримати відеозаписи лекцій по завершенню онлайн конференції.

5.1.3. Після закінчення онлайн конференції Слухач, за бажанням, може залишити Projector фідбек (відгук) та приєднатись до спільноти (ком'юніті).

5.2. Слухач зобов'язаний:

5.2.1. Не копіювати будь-яким способом та поширювати (чи будь-яким чином відтворювати) матеріали Сайту публічно (в мережі Інтернет або в будь-який інший спосіб) та (або) не передавати доступ до Сайту та онлайн-конференції третім особам, які не є Стороною Договору;

5.2.2. Не ображати (в соцмережах, внутрішніх чатах тощо) лекторів, інших учасників онлайн конференції.

5.2.3 Не висловлювати публічно (в соцмережах, внутрішніх чатах тощо) заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; до агресії або до розв'язання військового конфлікту; будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

5.2.4 Не розміщувати на Сайті або в будь-яких службах, що стосуються онлайн конференції (соцмережі, чати тощо) матеріали, що порушують авторське право.

5.2.5 Не вживати нецензурні вирази, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру; вислови, метою яких є навмисна провокація різкої реакції інших учасників онлайн конференції.

5.2.6 Не розміщувати рекламу, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики онлайн конференції (спам).6. ЩО ВАС ЧЕКАЄ В РАЗІ ПОРУШЕННЯ ЦИХ ОБОВ'ЯЗКІВ

6.1 У випадку порушення Слухачем обов'язків, визначених у п. 5.2, Projector має право дострокового припинити Договір, повідомивши про це Слухача. В такому разі повернення сплачених Слухачем коштів за участь в онлайн конференції не здійснюється.

6.2 У випадку виявлення Projector порушень, передбачених п.п. 5.2.1, Слухач зобов'язується сплатити штраф у розмірі 300% вартості участі в онлайн-конференції. Порушення можуть бути зафіксовані скрінами екранів, програмними засобами чи фактами доступу до Платформи третіх осіб чи будь-яким іншим розумним засобами.


7. ФОРС-МАЖОР

7.1. Ми розуміємо, що життєві об'єктивні обставини можуть вносити непередбачувані корективи в можливість виконання цього Договору, і цим передбачаємо, що Projector та/або Слухач звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання своїх зобов'язань, якщо їх виконанню перешкоджає надзвичайна і невідворотна за цих умов подія (непереборна сила), в тому числі, але не виключно: військові дії, заворушення чи саботаж; стихійні лиха; відключення електропостачання, інтернету або телекомунікацій; введення державних обмежень, що унеможливлюють вчасне та повноцінне функціонування сервісу та/або будь-які інші обставини, внаслідок дії яких Projector об'єктивно не може вчасно, повно, якісно тощо надати послуги. Строк виконання зобов'язань в такому разі відкладається відповідно до часу, протягом якого діють такі обставини та їх наслідки, до моменту відновлення повноцінної роботи Projector та Сайту.

7.2. Про виникнення обставин форс-мажору, а також про їх завершення та відновлення роботи Projector, про нові дати проведення онлайн конференції ми будемо негайно інформувати шляхом розміщення інформації на Сайті.

7.3. Просимо врахувати, що з метою збереження Projector та гарантування можливості відновлення його роботи, протягом строку дії обставин форс-мажору, але не більше, ніж 180 (сто вісімдесят) календарних днів, ми не зможемо проводити повернення сплачених за участь в онлайн конференції коштів.

7.4. Разом з тим, якщо обставини, зазначені в п. 7.1, будуть тривати більше, ніж 180 (сто вісімдесят) календарних днів, Слухач має право відмовитись від послуг в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це на пошту hello@prjctr.com.ua, та ставити питання про повернення сплачених коштів. Projector зробить все можливе для того, щоб розглянути Ваше звернення якомога швидше, але не довше, ніж протягом 20 (двадцяти) календарних днів, та у випадку обґрунтованості – здійснить повернення коштів протягом 30 (тридцяти) календарних днів.

8. ЩО ЩЕ СЛІД ВРАХУВАТИ

8.1 В разі виникнення спору Projector зробить все можливе для врегулювання його в мирному порядку. У випадку недосягнення згоди, Сторони передадуть спір на розгляд суду у порядку, визначеному чинним законодавством України.

8.2 Договір діє до моменту закінчення проведення онлайн конференції.

8.3 Приєднуючись до цього Договору Користувач надає Projector право на збирання, обробку та зберігання своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності Projector, а також на здійснення запису телефонних розмов, з метою контролю та покращення сервісу, а також на використання таких записів в якості доказових матеріалів в суді, інших органах та установах.

8.4 Projector може змінити умови цього Договору в односторонньому порядку, розмістивши нову редакцію Публічної оферти на Сайті. У випадку незгоди зі зміненими умовами Слухач має право розірвати Договір в односторонньому порядку, повідомивши про це Projector.

8.5 Приєднуючись до цього Договору Слухач висловлює своє прохання до Projector здійснювати його обслуговування та надавати відповідний контент (інформацію, лекцію, відео матеріал тощо) мовою оригіналу, що може бути іншою, ніж державна мова.

8.6 Якщо інше не передбачено цією офертою, застосовуються звичайні договірні умови, встановлені чинним законодавством.


* Projector – Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОДЖЕКТОР СКУЛ», або будь-яка інша фізична чи юридична особа, яка під час ведення діяльності з іншими особами використовує комерційне позначення чи торговельну марку «PROJECTOR».

Реквізити: ТОВ «ПРОДЖЕКТОР СКУЛ», КОД 43502010, 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 81а, Тел. + 38 067 418 95 78