designing
Workshops
5 воркшопів
щоб навчитися залучати стейкхолдерів на різних етапах дизайн-процесу
Дізнатись більше

Умови використання подарункових сертифікатів

Умови використання подарункових сертифікатів

В разі, якщо Ви власник подарункового сертифікату від Projector, просимо ознайомитись з викладеними нижче умовами.

Подарунковий сертифікат (Сертифікат) — не матеріальний актив, який існує в електронному вигляді, має унікальний, не персоніфікований код, який відображається в електронній системі Projector, що підтверджує безумовне зобов’язання Projector перед Покупцем/Пред’явником такого сертифікату надати послуги в розмірі номіналу сертифікату з наявних на веб-сайті https://prjctr.com/, та за ціною, дійсною на момент укладення договору про надання послуг.

Термін дії Сертифікату – визначена на сертифікаті дата, до спливу якої (до 24:00 години дня, вказаного на Сертифікаті) він може бути пред’явлений до задоволення. Термін дії обмежений вказаною на Сертифікаті датою.

У випадку, якщо протягом терміну дії Сертифікату його власник не реалізував право на придбання послуги, то зобов’язання Projector вважаються припиненими повністю, а грошова сума, сплачена за Сертифікат поверненню не підлягає і залишається в розпорядженні Projector.

Термін дії Сертифікату не може бути зміненим, продовженим або відновленим. Проте, в окремих випадках, Projector, на власний розсуд, може дозволити використання Сертифікату, термін дії якого недавно сплив і особа з поважних причин (на думку Projector) не використала його.

Номінал Сертифікату – визначена у Сертифікаті сума, в межах якої Покупець/Пред’явник Сертифікату може придбати послуги у Projector.

У разі придбання послуг не в повному розмірі номіналу Сертифікату, сума коштів, яка не була використана по Сертифікату, - поверненню не підлягає та залишається в розпорядженні Projector. При цьому, зобов’язання Projector за Сертифікатом вважаються припиненими в повному обсязі. На свій розсуд, Projector може залишити цю суму на умовному «балансі» особи, і така сума може бути використана в майбутньому для часткової оплати інший замовлених послуг Projector.

У разі, якщо власник Сертифікату бажає придбати послугу, вартість якої вище номіналу Сертифікату, він повинен здійснити доплату різниці між розміром номіналу Сертифікату та вартістю послуги Projector.

Кошти за придбання Сертифікату, так само як і кошти за послуги Projector, придбані шляхом використання Сертифікату, не повертаються.