Interface Design Marketing Management Dev & Data Science

Google Sheets

Відеокурс про роботу з електронними таблицями, щоб зрозуміти всі тонкощі організації та створення зручного робочого простору.

Про курс

На курсі ви зрозумієте, як працювати з електронними таблицями та наділяти їх необхідними функціями. Цей інструмент допоможе простіше збирати, організовувати й аналізувати дані, будувати графіки з масиву даних та виокремлювати важливу інформацію.

Після перегляду відеолекцій ви дізнаєтеся, як створювати складні функції, формули та звіти, які можна легко й швидко налаштувати та використовувати для різних потреб. Також упродовж курсу покроково пройдемо всі основні етапи для ефективної роботи з Google Sheets: від основних принципів та роботи з простими формулами до всемогутньої QUERY, що може за допомогою одного запиту витягувати різноманітні дані.

відеокурс дивіться, коли зручно
1 500 грн оплачуйте самостійно або через роботодавця
7 лекцій і будете на «ти» з Google Sheets

Кураторка

Марія Дьяченко

Head of Operational Marketing у prom.ua.

Програма курсу

 • Знайомство з Google Sheets

  • — Навчимося створювати Google таблицю, знаходити або переміщувати документ. Розберемося, як надати різні доступи для користування, приховати аркуші або захистити діапазони від редагування. Дізнаємося, як побачити, хто і що змінював у спільному документі, а також скасувати їхні дії. Детально розглянемо структуру електронної таблиці.
 • База в роботі з даними. Частина 1

  • — Ознайомимося з можливостями роботи в Google таблицях. Навчимося вручну вносити дані, змінювати їх формат, виділяти основне. Опануємо вміння вводити та змінювати різну інформацію –– числа, валюту, дати, відсотки, текст.
 • База в роботі з даними. Частина 2

  • — Навчимось імпортувати дані з різних джерел; сортувати, фільтрувати, групувати дані.
 • Первинна обробка даних

  • — Навчимося швидко діставати потрібні дані з масиву інформації, автоматично рахувати вік людини, відображати кількість робочих днів у місяці. Опануємо вміння легко проводити маніпуляції з математичними формулами, комбінувати різні дані.
 • Перевірка даних: складні фільтри

  • — Опануємо роботу з фільтрами й навчимося будувати міні дашборди, зокрема навчимось робити «випадайки» та перевіряти масив даних на відповідність умові / правилу; контролюватимемо внесення інформації в заданих рамках, зробимо перші прості фільтри, побудуємо перший мінідашборд з агрегацією даних та створимо нестандартні авторські фільтри.
 • Робота з формулою QUERY

  • — Опануємо теорію та дізнаємося переваги використання QUERY. Пропишемо різні варіації простих запитів та ускладнимо їх, додавши фільтри, сортування й агрегацію даних.
 • Візуалізація даних і оформлення електронних таблиць. Дизайн

  • — Навчимося будувати графіки з масиву даних, виокремлювати важливу інформацію в таблиці. Відшліфуємо вміння робити документи, які не соромно комусь показати.

Курс для вас, якщо ви

Бажаєте навчитись користуватись Google таблицями

Маєте досвід роботи з Excel, проте хочете опанувати схожий інструмент

Володієте базовими знаннями щодо використання таблиць і бажаєте їх розширити

Як відбувається навчання

Відеолекції

Курс складається з 7 лекцій, доступ до яких відкривається одразу. Ви можете дивитись їх коли завгодно, проте краще дотримуватись запропонованого кураторкою порядку.

Додаткові матеріали

Кураторка ретельно підібрала для вас додаткові матеріали та корисні джерела для поглибленого розуміння матеріалу.

ГРАФІК

Мова викладання

українська

Запитання

Скільки всього буде лекцій?

Курс складається з 7 лекцій і чеклистів для самоперевірки, а також із довгого списку додаткових матеріалів до кожної лекції.

Чи можна дивитися лекції в будь-який зручний день?

Так, звісно. Ви одразу отримаєте доступ до всіх лекцій і зможете переглядати їх, коли буде зручно.

Чи отримаю я сертифікат після проходження курсу?

Ні, без практики немає сертифікатів. Але головне — це знання, правда ж? Ви зможете перевірити їх, використовуючи чеклисти для самоперевірки після кожної лекції.

Пакуємо курс?

*пакет і поповнення мобільного не пропонуємо, але...

 • Отримай вільний доступ до лекцій: дивися як, де і коли завгодно.
 • Перевіряй знання зa допомогою тесту.
 • Насолоджуйся вивченим без домашок.