не можеш
обрати курс?
ми завжди раді допомогти і не рекомендуємо те, що не потрібно
отримати консультацію
Dev & Data Science

Python Beginning

Опануємо Python з нуля до перших власних проєктів. Отримаємо інструмент для подальшого розвитку в Data Science та Machine Learning.

Про курс

Python — одна з найпопулярніших та найлегших мов для початку роботи з кодом. Вона має зрозумілий і чистий синтаксис, велику спільноту та неймовірну кількість додаткових модулів.

На курсі Python навчимося впевнено оперувати цією мовою. За три місяці:
— опануємо базові підходи до розробки й поступово переходитимемо до складніших завдань;
— розберемося зі змінними, функціями, модулями, класами та базами даних;
— зрозуміємо, з чого починати роботу, як забезпечувати якість коду на Python та отримувати максимальну користь від написаного;
— навчимося підходити до завдань креативно, аби знаходити нестандартні й ефективні рішення.

Python — це інструмент. Освоївши основи такої мови, її можна застосовувати в багатьох сферах, як-от Data Science, Machine Learning, NLP, Computer Vision, веброзробка; робота з чатботами, скриптами, вбудованими системами, веб і мобільними застосунками та навіть іграми.

Після курсу вмітимемо створювати прості проєкти на Python, матимемо чітке розуміння сфер застосовування мови й зможемо обрати ту, в якій хочемо розвиватися далі.

29 квітня курс триває 3 місяці
7 500 грн/міс. 7 875 грн/міс. при оплаті частинами
22 500 грн при оплаті всього курсу
20 місць кожен студент отримує регулярний фідбек

Куратори

Автор програми Євгеній Коростильов
Куратор Сергій Алпатов
Куратор Олександр Українець
куратор Михайло Кобелев

Програма курсу

 • Основи Python

  • Що таке мови програмування. Властивості Python, чим він відрізняється від інших популярних мов. Чому потрібно знати різницю між ними і як це використовувати.
 • Змінні

  • Що таке змінні. Де використовуються та навіщо. Опис стандартних типів з їхніми методами й можливостями для використання.
 • Умови та цикли

  • Змінні для використання розгалуження у програмах. Цикли: як змусити програму працювати відповідно до потреб користувачів.
 • Функції

  • Як використовувати функції у програмах. Чому систему варто ділити на функції. Які фішки в Python можуть полегшити життя розробнику.
 • Файли

  • Робота з файлами. Як читати інформацію з файлу, змінювати її та використовувати в інших обрахунках.
 • Модулі

  • Що таке модулі. Навіщо створювати багатомодульну програму та які проблеми можуть бути з цим під час написання коду в Python.
 • Класи

  • Розглянемо об'єктно-орієнтоване програмування. Чим воно відрізняється від того, що ми писали раніше. Коли його варто використовувати й коли зовсім не варто.
 • Бази даних

  • Що і як зберігають у базах даних. Навіщо вони можуть знадобитись та як їх налаштовувати.
 • Мережа. API

  • Базові принципи роботи мережі. Як вона функціонує і як почати використовувати її у своїх цілях. Отримання та надсилання інформації через web.
 • Тестування

  • Чому треба тестувати свій код. Бібліотеки Python, які є для тестування. Як покривати код тестами.
 • Чистий код

  • Відмінність між хорошим і поганим кодом. Правила хорошого коду та як його писати. Які інструменти й практики найкраще в цьому допомагають.

Як відбувається навчання

Вебінари та відеолекції

Вебінари з куратором та групою відбуватимуться щосуботи об 11:00, а відеолекції відкриватимуться щопонеділка та щосереди.

Real-life завдання

У нас діє Practicult — культ практики. Тому ви виконуватимете багато складних завдань. Have fun & survive.

Курсовий проєкт

Під час навчання ви зробите великий проєкт для реального замовника. Адже принцип курсу — все як у житті.

Регулярний фідбек

У нас немає базових і преміум режимів. Тільки преміум, завжди. Отримайте від куратора все. І так, десята ітерація — це нормально.

Сертифікат за здобутки

Видаємо лише тим, хто своїм потом, часом і силами його заслужив.

ГРАФІК

Старт

29 квітня

Вебінари

щосуботи об 11:00

Відеолекції

щопонеділка та щосереди

Мова викладання

українська

Курс для вас, якщо ви

Студент навколотехнічних спеціальностей

хочете увійти в програмування або вже увійшли та бажаєте спробувати Python

Хочете змінити професію та ознайомитися з Python

і базовим інструментарієм навколо нього — зрозуміти, в чому його відмінність від інших мов

Англійська мова

Intermediate і вище

Математика

на хорошому шкільному рівні, щоб розбиратися в задачах на логіку

Умови вступу

тестове завдання

Кейси, з якими студенти працювали на курсі

Не кейс, але радимо підписатися Осередок технарів, Development & Data Science новин, фізри для мозку, непроханих порад та соціально-наукового холівару
Lezo
Книжкові сили України

Запитання

Чи потрібні якісь навички для вступу на курс?

Це базовий курс для людей без досвіду в галузі, усе потрібне вивчатимемо з нуля. Проте ми цінуємо ваш час і хочемо, щоб навчання було для вас релевантним. Тому після реєстрації надішлемо коротку анкету. Вона допоможе кураторові дізнатися про ваш попередній досвід, а також оцінити мотивацію й загальне розуміння галузі.

Якщо все добре –– ми вам одразу повідомимо про зарахування. А за кілька днів до старту курсу надішлемо лист з інформацією про процес навчання. Важливо: місце в групі бронюється тільки після внесення оплати.

Якщо ви отримаєте відмову –– не засмучуйтеся. Ми надішлемо також список корисних посилань. Ознайомтеся з цими матеріалами, а відтак сміливо подавайтеся на курс знову.

З яким софтом працюватимемо на курсі?

Вам знадобиться VS Code, Anaconda чи принаймні Python3.7. Весь софт безплатний. Як його знайти та встановити, підкаже куратор.

Як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі куратор дає фідбек?

Уся комунікація на курсі Python відбувається через платформу Slack (робочий чат групи, канали для домашніх завдань і корисних посилань). Куратор дає фідбек у вигляді коментарів до домашніх завдань та обговорення на вебінарах.

Чи записуватимуться вебінари?

Ми щоразу організовуємо запис, однак краще виділити час, щоб долучитися до онлайн-зустрічі — обговорити питання з одногрупниками та проконсультуватися з куратором.

А сертифікат буде?

Ми видамо вам сертифікат за умови виконання 70% всіх домашніх завдань, які затверджені куратором, а також успішного захисту курсового проєкту.

Де я можу використовувати Python?

Цей онлайн курс Пайтон дасть вам базу, необхідну для створення перших власних простих проєктів. Далі варто обрати напрям, у якому вам найцікавіше розвиватися, і заглиблюватися саме в ті аспекти мови програмування, які потрібні для роботи у вибраній сфері. Серед них можуть бути Data Science, Machine Learning, Natural Language Processing, Computer Vision, веброзробка; робота з чатботами, скриптами, вбудованими системами, веб і мобільними застосунками та навіть іграми.

Чи потрібна мені математика?

Конкретно для цього пайтон курсу — треба хороший шкільний рівень. Тому у вступній анкеті на вас чекатимуть кілька простих задачок на логіку. Проте якщо ви вирішите розвиватися, наприклад, у сферах Data Science чи Machine Learning, то потрібно буде поглибити знання з лінійної алгебри та навчитися застосовувати їх у своїй роботі.

Що, як мені не сподобається?

Ми зможемо повернути гроші за курс Python протягом 7 днів від дати старту курсу, якщо ви передумаєте.

Реєстрація

Ще маєте запитання?
Не соромтесь їх ставити.

Проконсультуйте мене