Dev & Data Science

Python Beginning

Опануємо Python з нуля до перших власних проєктів. Отримаємо інструмент для подальшого розвитку в Data Science та Machine Learning.

Про курс

Python — одна з найпопулярніших та найлегших мов для початку роботи з кодом. Вона має зрозумілий і чистий синтаксис, велику спільноту та неймовірну кількість додаткових модулів.

На курсі навчимося впевнено оперувати цією мовою. За три місяці навчання Python:
— опануємо базові підходи до розробки й поступово переходитимемо до складніших завдань;
— розберемося зі змінними, функціями, модулями, класами та базами даних;
— зрозуміємо, з чого починати роботу, як забезпечувати якість коду на Python та отримувати максимальну користь від написаного;
— навчимося підходити до завдань креативно, аби знаходити нестандартні й ефективні рішення.

Python –– це інструмент. Освоївши основи Python, цю мову можна застосовувати в багатьох сферах, як-от Data Science, машинне навчання, обробка природної мови, Computer Vision, веброзробка, робота з чатботами, скриптами, вбудованими системами, веб- і мобільними застосунками та навіть іграми.

Після курсу вмітимемо створювати прості проєкти на Python, матимемо чітке розуміння сфер застосовування мови й зможемо обрати ту, в якій хочемо розвиватися далі.

18 травня курс триває 3 місяці
7 500 грн/міс. 7 875 грн/міс. при оплаті частинами
22 500 грн при оплаті всього курсу
20 місць кожен студент отримує регулярний фідбек

Куратори

Автор програми Євгеній Коростильов
Кураторка Олена Клименко
Куратор Олександр Сахацький
Куратор Олег Давимука
Куратор Сергій Алпатов
Куратор Олександр Українець
Куратор Олександр Орлов
куратор Михайло Кобелев
Куратор Михайло Бєлан

Програма курсу

 • Основи Python

  • Що таке мови програмування. Властивості Python, чим він відрізняється від інших популярних мов. Чому потрібно знати різницю між ними і як це використовувати.
 • Змінні

  • Що таке змінні. Де використовуються та навіщо. Опис стандартних типів з їхніми методами й можливостями для використання.
 • Умови та цикли

  • Змінні для використання розгалуження у програмах. Цикли: як змусити програму працювати відповідно до потреб користувачів.
 • Функції

  • Як використовувати функції у програмах. Чому систему варто ділити на функції. Які фішки в Python можуть полегшити життя розробнику.
 • Файли

  • Робота з файлами. Як читати інформацію з файлу, змінювати її та використовувати в інших обрахунках.
 • Модулі

  • Що таке модулі. Навіщо створювати багатомодульну програму та які проблеми можуть бути з цим під час написання коду в Python.
 • Класи

  • Розглянемо об'єктно-орієнтоване програмування. Чим воно відрізняється від того, що ми писали раніше. Коли його варто використовувати й коли зовсім не варто.
 • Бази даних

  • Що і як зберігають у базах даних. Навіщо вони можуть знадобитись та як їх налаштовувати.
 • Мережа. API

  • Базові принципи роботи мережі. Як вона функціонує і як почати використовувати її у своїх цілях. Отримання та надсилання інформації через web.
 • Тестування

  • Чому треба тестувати свій код. Бібліотеки Python, які є для тестування. Як покривати код тестами.
 • Чистий код

  • Відмінність між хорошим і поганим кодом. Правила хорошого коду та як його писати. Які інструменти й практики найкраще в цьому допомагають.

Як відбувається навчання

Живі заняття

Вебінари з куратором та групою відбуватимуться щосуботи об 11:00, а відеолекції відкриватимуться щопонеділка та щосереди.

Real-life завдання

У нас діє Practicult — культ практики. Тому ви виконуватимете багато складних завдань. Have fun & survive.

Курсовий проєкт

Під час навчання ви зробите великий проєкт для реального замовника. Адже принцип курсу — все як у житті.

Регулярний фідбек

У нас немає базових і преміум режимів. Тільки преміум, завжди. Отримайте від куратора все. І так, десята ітерація — це нормально.

Сертифікат за здобутки

Наші сертифікати справді цінують на ринку. Тому ми видаємо їх лише тим студентам, які виконали щонайменше 70% домашніх завдань та захистили курсовий проєкт.

ГРАФІК

Старт

18 травня

Вебінари

субота — 11:00

Відеолекції

понеділок, середа

Мова викладання

українська

Курс для вас, якщо ви

Студент навколотехнічних спеціальностей

хочете увійти в програмування або вже увійшли та бажаєте вивчити Python з нуля

Хочете змінити професію

прагнете освоїти Python програмування і зрозуміти, у чому його відмінність від інших мов

English

Intermediate і вище

Математика

на хорошому шкільному рівні

Умови вступу

тестове завдання

Кейси студентів

Не кейс, але радимо підписатися Осередок технарів, Development & Data Science новин, фізри для мозку, непроханих порад та соціально-наукового холівару
Не кейс, але корисний інтенсив SQL для початківців
Студенти протестували телеграм-бот, виявили помилки, які впливають на його швидкість відгуку і зручність для користувачів, та запропонували способи, як виправити ці помилки.
Студенти створили телеграм-боти, які збиратимуть/оновлюватимуть інформацію про випускників, інформуватимуть фіналістів програми про результати й наступні етапи відбору та міститимуть відповіді на найпоширеніші запитання.
Студенти розробили інструмент, який вимірює тривалість циклу проєктів команди на Github. Він визначає час, необхідний команді, щоб виконати завдання в межах проєктів, вираховує середній показник для проєкту та команди й дає змогу експортувати дані для аналізу.
Студенти розробили бот, який містить інформацію про школу, її викладачів, формати навчання та ціни. Також бот пропонує пройти тестування на визначення рівня володіння англійською, нагадує про оплату та відповідає на найпоширеніші запитання.
Lezo

Запитання

Чи потрібні якісь навички для вступу на курс?

Це базовий курс Пайтон для початківців, тобто для людей без досвіду в галузі, усе потрібне вивчатимемо з нуля. Проте ми цінуємо ваш час і хочемо, щоб навчання було для вас релевантним. Тому після реєстрації надішлемо коротку анкету. Вона допоможе кураторові дізнатися про ваш попередній досвід, а також оцінити мотивацію й загальне розуміння галузі.

Якщо все добре –– ми вам одразу повідомимо про зарахування. А за кілька днів до старту курсу надішлемо лист з інформацією про процес навчання. Важливо: місце в групі бронюється тільки після внесення оплати.

Якщо ви отримаєте відмову –– не засмучуйтеся. Ми надішлемо також список корисних посилань. Ознайомтеся з цими матеріалами, а відтак сміливо подавайтеся на курс знову.

Чи потрібна мені математика?

Конкретно для цього Python онлайн треба хороший шкільний рівень. Тому у вступній анкеті на Python курси вас чекатимуть кілька простих задачок на логіку. Проте якщо ви вирішите розвиватися, наприклад, у сферах Data Science чи Machine Learning, то потрібно буде поглибити знання з лінійної алгебри та навчитися застосовувати їх у своїй роботі.

З яким софтом працюватимемо на курсі?

Для навчання Python вам знадобиться VS Code, Anaconda чи принаймні Python3.7. Весь софт безплатний. Як його знайти та встановити, підкаже куратор.

Як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі куратор дає фідбек?

Уся комунікація на курсі Python відбувається через платформу Slack (робочий чат групи, канали для домашніх завдань і корисних посилань). Куратор дає фідбек у вигляді коментарів до домашніх завдань та обговорення на вебінарах.

Чи записуватимуться вебінари?

Ми щоразу організовуємо запис, однак краще виділити час, щоб долучитися до онлайн-зустрічі — обговорити питання з одногрупниками та проконсультуватися з куратором.

А сертифікат буде?

Буде, якщо ви докладете зусиль. Щоб отримати сертифікат, потрібно виконати щонайменше 70% домашніх завдань, отримати фідбек та «зараховано» від куратора, а також здати й захистити курсовий проєкт. Дедлайном для здачі та зарахування робіт є дата випуску та захист перед замовником.

Що, як мені не сподобається?

Ми зможемо повернути гроші за курс Python протягом 7 днів від дати старту курсу, якщо ви передумаєте.

Скільки триває курс Python?

Курс Пайтон триває 3 місяці. Щотижня студенти отримують дві відеолекції та долучаються до одного вебінару з куратором. Це три місяці інтенсивного навчання з домашніми завданнями й великим курсовим проєктом.

Скільки часу потрібно, щоб вивчити Python?

У кожного це буде свій термін, як і в кожного –– різна мотивація. Хтось поставить за мету опанувати онлайн Пайтон максимально швидко і присвятить три місяці курсу лише навчанню і практиці, а інший після курсу захоче ще раз проглянути уроки Python, опрацювати додаткові матеріали тощо. Тому ми закликаємо вас максимально включатися в навчання та взаємодію з куратором і групою, щоб за період навчання отримати якнайбільше знань і навичок.

Чим займається Python розробник?

Python розробник пише, тестує й оптимізує код, працює над реалізацією нових функій тощо. Це якщо загально, бо є нюанси. Адже задачі розробника, який працює з Python у вебі і в Data Sciense чи Machine Learning відрізнятимуться.

Де я можу програмувати на Python?

Цей курс Пайтон онлайн дасть вам базу, необхідну для створення перших власних простих проєктів. Далі варто обрати напрям, у якому вам найцікавіше розвиватися, і заглиблюватися саме в ті аспекти мови програмування, які потрібні для роботи у вибраній сфері. Серед них можуть бути Data Science, Machine Learning, Natural Language Processing, Computer Vision, веброзробка; робота з чатботами, скриптами, вбудованими системами, веб- і мобільними застосунками та навіть іграми.

Які ще курси для програмістів я можу пройти?

Залежно від вашої мети та планів щодо подальшого розвитку можете обрати курси програмування:
–– курс Front-end Developer;
–– HTML CSS курс;
–– курс по React;
–– JavaScript курс;
–– Golang курс.

Якщо ви завершили курси Пайтон і хочете розвиватися в напрямі машинного навчання, зверніть увагу на Machine Learning course.

Також вам можуть бути корисними –– курс математики, Linear Algebra course і SQL курс.

Реєстрація

Ще маєте запитання?
Не соромтесь їх ставити.

Проконсультуйте мене