Projector logo
Курси

сміливо заповнюйте заявку

залюбки
допомагаємо
й не рекомендуємо
зайвого

contact-us.Продовжуючи, ви погоджуєтеся з contact-us.Політикою конфіденційності

курс front-end beginning
Dev & Data Science

Front-end Beginning

базовий курс HTML і CSS, який допоможе опанувати основи та зробити перші кроки у вебпрограмуванні

зареєструватися

досвід

знання математики, англійська на рівні Intermediate і вище

старт

30 липня 2024

група

15 місць

тривалість

3 місяці

якщо ви:

 • 01

  початківець і прагнете вивчати HTML, CSS з нуля

 • 02

  дизайнер/-ка сайтів і бажаєте пройти курс верстки сайтів

 • 03

  світчер/-ка й хочете вивчати HTML, щоб перейти в ІТ

sFor whom

...тоді це метч!

Це курс із вивчення HTML і CSS для новачків у професії, щоб отримати базу й самостійно розробляти інтерфейси з огляду на сучасні технології, процеси та підходи. 

Розберетеся з особливостями створення користувацького інтерфейсу сайтів — HTML, CSS, основами роботи в середовищах для програмування і графічних редакторах, а також із системою контролю версій Git.

Навчитеся робити сайт доступним на екранах різного розміру та за різних умов. Здобудете навички, які допоможуть самостійно занурюватися у сферу ще глибше й ефективно реагувати на зміни у фронтенді.

 

навички,
які опануємо

hard skills

 • розуміння роботи браузера
 • знання HTML/CSS
 • уміння верстати сайти
 • обізнаність із принципами адаптивного дизайну
 • уміння забезпечити комфортну взаємодію з сайтом у різних браузерах
 • розуміння систем контролю версій на прикладі Git та GitHub
Навички
те, що
треба

soft skills

 • навички взаємодії із замовником
 • уважність до деталей
 • уміння виявляти й усувати технічні проблеми
 • тайм-менеджмент
 • здатність швидко освоювати та засвоювати нові знання
 • обізнаність із сучасними інтерфейсними технологіями й трендами

програма курсу

від основ до перших проєктів

графік занять

вебінари — щочетверга о 18:00 лекції — понеділок

01.інструменти розробки
02.вступ у HTML і CSS
03.посилання та зображення
04.основи типографіки
05.CSS
виділіть час,бо на курсі будуть:23 відеолекції,14 живих вебінарів і курсовий проєкт

авторкапрограми
Тетяна

Мельник

Engineering Team Lead у Projector Institute.

Тетяна Мельник

Приблизно 15 років досвіду роботи front-end розробницею в різних проєктах: від сімейного бізнесу й аутсорсу до європейських продуктових компаній. Закладала архітектуру CSS у ЛУН, архітектуру — у Ember застосунку для малайзійського стартапу.

 

Підтримувала e-commerce рішення та створювала з нуля внутрішні інструменти в bloomon.com. Зараз працює над технічними рішеннями та побудовою команди розробки в Проджекторі. 

 

Працювала над сайтами як під Internet Explorer 6, так і під сучасні мобільні браузери. Найактивніше використовувала React, але має досвід роботи з майже всіма фреймворками, навіть першим Angular та Ember. 

куратори.
вони будуть поруч

Ольга Шемена

Front-end Developer у BrainRocket.

 

У минулому — Markup Developer в Innovecs. Понад 5 років досвіду в галузі. Курувала проєкти з розробки сайтів, працювала з версткою і контентом в освітньому проєкті K.Fund Media.

 

Юлія Євсєєнко

Front-end Developer у Infranomics.

 

Понад 6 років досвіду роботи з вебтехнологіями — HTML/CSS, React & Redux. У минулому — фронтенд розробниця в Arvo Software, Lectrum і PageUA. Розробляла front-end частину вебзастосунків для замовників з України, Грузії та США. Нині розробляє складні комплексні рішення на React і Next.

 

Леонід Костецький

Creative Director і Co-founder в Emotion Agency.

 

Jury Member на AWWWARDS. Спеціалізується на сайтах з використанням складних технологій та анімацій. Має понад 15 нагород на CSS Design Awards і AWWWARDS, зокрема за розробку й оптимізацію під мобільні пристрої.

Вікторія Комаровська

Front-end Tech Lead в 6-Systems Sixt Group.

 

Понад 5 років комерційного досвіду роботи з HTML/CSS, JavaScript, ReactJS, Drupal. Приблизно 4 роки працює над вебзастосунками для компаній Sixt та Allane Mobility Group. Долучалася до розробки високонавантаженого порталу для онлайн-бронювання автомобілів у лізинг, інструменту для фінансового аналізу тощо.

Василь Кашапов

Lead Front-end Developer у Limestone Digital.

 

5 років досвіду в галузі. У минулому — Front-end Developer у Ciklum, Innovecs, Grid Dynamics (ex-Daxx). Працював над проєктами різних доменів, зокрема FinTech, MedTech, Insurance тощо.

Вадим Васько

Front-end Developer у Software Service and Innovation.

 

У минулому — Angular Developer у Devcom та Kindgeek. 5 років досвіду, зокрема в розробці проєктів з нуля, в аутсорс і аутстаф компаніях.

Андрій Кедись

Front-end Developer у Syndicode.

 

Понад 5 років комерційного досвіду. Створював високонавантажені продукти з нуля з продуманою архітектурою компонентів. Розробляв проєкти для Marvel і Game of Thrones.

Владислав Єрмолаєв

Middle Front-End Developer у InStandart.

 

Понад 10 років досвіду у фронтенд та бекенд розробці. У минулому — Front-End Developer у Voxloud, Pliri, Центрі біржових технологій.

Studying process

що на вас чекає

навчання по проджекторному

 • робота 1:1 з куратором, отримуєте регулярний зворотний зв’язок, який скеровує до рішення «це воно»
 • навчальний проєкт, готовий сяяти у портфоліо — збираєте докупи все, що проходили на навчанні у повноцінну роботу над курсовою
 • інтерактивні онлайн-зустрічі, де слухати на фоні — не вийде, бо перетворюєте знання з лекцій на навички, розбираючи проєкти з куратором й одногрупниками
 • сертифікат за здобутки — виконання домашок та успішний захист курсового проєкту

платити помісячно

payment option

8 500 грн/міс.

при розтермінуванні вартість курсу 25 500 грн

оплатити за весь курс
зі знижкою

payment option

7 500 грн/міс.

при оплаті одним платежем вартість курсу 22 500 грн

визначилися?
ось як потрапити на курс

 • 1зареєструватися

 • 2розказати про себе

 • 3оплатити курс

 • 4почати навчання

Вступ

відгуки.
що говорять випускники

Валерій Зінченко
Валерій Зінченко
Курс крутий і дуже насичений. Усі очікування виправдались. Найбільше сподобався формат фідбеку від Тані: відеофідбек — це топ. Мабуть, найкраща форма подачі з-поміж курсів, які я проходив.
Христина Дзюбинська
Христина Дзюбинська
Курс чудовий, багато корисної інформації. Тетяна — прекрасний лектор, дуже гарно пояснювала матеріал, давала фідбек, із розумінням ставилася до протермінувань. На вебінарах завжди була дружня атмосфера.
Анастасія Комлик
Анастасія Комлик
Middle System Analyst у Rakuten Advertising
Курс перевершив мої очікування. Я думала, що верстка — це доволі монотонно й нудно, а виявилося, що там багато цікавого. Думаю, це велика заслуга всіх лекторів курсу й мого куратора Ярослава. Його відеофідбеки та коментарі в Slack були вельми корисними.
Катерина Рєзнік
Катерина Рєзнік
Ex-Front-end Developer у Kollectiv.ai
Очікування від курсу виправдались на 1000%. Матеріал чудово структурований, є багато додаткового — для заглиблення в тему. Домашки в міру складні й водночас цікаві. Дуже цінним є відгук куратора на домашки, цього бракувало, коли я пробувала вчитися самостійно. Комунікація організована чудово, як і процес навчання.
Сергій Федоров
Сергій Федоров
Очікування виправдалися сповна. Курс дуже інтенсивний, подають багато складної інформації. Тут ви дізнаєтесь усе необхідне для початківця.
Владислав Кріпак
Владислав Кріпак
Motion Designer у Quarks
Курс — супер! Повністю виправдав очікування. Було дуже цікаво, корисно, хоч і складно. Отримав безліч нової інформації, а також поштовх і натхнення далі йти в програмування.
Анастасія Скалозуб
Анастасія Скалозуб
Product Designer в AUTODOC
Дуже вдячна за курс, який допоміг мені почати та продовжити навчання фронтенд розробки. Усі лекції переглядала з великим інтересом і захопленням. Особлива подяка куратору Ярославу за добре ставлення, готовність допомагати, підтримувати, ділитися знаннями та досвідом. Раджу курс усім, хто також починає свій шлях у цій професії.
Карина Грєшнікова
Карина Грєшнікова
Курс виправдав мої очікування. Я дізналася багато нового та корисного. Усі практичні завдання були важкуватими, але класними. Круто, що можна все передивитися без поспіху після навчання, щоб підтримувати свої знання, або наздогнати те, що пропустив.
Маргарита Бутусова
Маргарита Бутусова
Курс змістовний і практичний. Усі ми мали хорошу персональну підтримку від куратора. На вебінарах обговорювали, яким має бути код і які технології можемо використовувати. Нас не тільки навчили верстати, як роблять на більшості курсів, а й розповіли, якого саме результату від нас очікують на комерційних проєктах.
Світлана Вишнякова
Світлана Вишнякова
Завдяки курсу я покращила свої знання з верстки й тепер можу самостійно створювати прості сайти.
Наталія Мороз
Наталія Мороз
Програма курсу дуже глибока, тому будь-хто на початковому рівні знайде для себе чимало цікавого й корисного. Також багато практики та фідбек, що є запорукою якісного навчання.
Олексій Ковтун
Олексій Ковтун
Одна з переваг курсу — це живі вебінари з кураторкою та групою, так як ти стаєш їх частиною. Добре побудований план курсу, багато практичних завдань, якісно викладений матеріал, що дозволяє краще та глибше зрозуміти ту чи іншу тему. Домашні завдання також дуже добре підібрані, щоб застосувати всі інструменти, розібрані на вебінарах. Найбільше мені сподобалися зустрічі в кінці курсу, коли проводилася робота над курсовим проєктом. Було чимало зустрічей з розбору якихось цікавих нестандартних тем, де можна було отримати просто життєздатні приклади з реальної роботи. Курсовий проєкт був одним із найважливіших та найцікавіших моментів, як я вважаю. Кураторка Юлія дуже допомагала у роботі над ним. Вона не шкодувала своїх рекомендацій та добрих порад, які допомагали покращити свою роботу.
Марія Глюза
Марія Глюза
Software Business Analyst в eVorsorge-System GmbH
Було дуже корисно, я дізналася багато нового. Сподобалися домашні завдання, кожне з них направлене на певний скіл. Самі макети сайтів — дуже класні.
92,7% студентів задоволені навчанням у Проджекторі, а 82,2% студентів вдалося реалізувати цілі за допомогою курсів

*Згідно з результатами дослідження Projector.
У дослідженні взяли участь 567 респондентів
серед випускників курсів 2022 року.

медіа.
дізнайся більше

маєте запитання?
підготували відповіді

чи потрібні якісь навички для вступу на курс?
як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі куратори дають фідбек?
чи записуватимуться вебінари?
а сертифікат буде?
що, як мені не сподобається?

реєстрація.
перший крок за вами

Продовжуючи, я приймаю умови Публічної оферти та надаю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

Consultant

Хочете спитати ще щось? Пишіть на hello@prjctr.com.ua або телефонуйте за номером +38 067 418-95-78.

обери мову:
Українськаінша