Projector logo
Курси

сміливо заповнюйте заявку

залюбки
допомагаємо
й не рекомендуємо
зайвого

contact-us.Продовжуючи, ви погоджуєтеся з contact-us.Політикою конфіденційності

курс front-end beginning
Dev & Data Science

Front-end Beginning

базовий курс HTML і CSS, який допоможе опанувати основи та зробити перші кроки у вебпрограмуванні

зареєструватися

досвід

знання математики, англійська на рівні Intermediate і вище

старт

27 лютого 2024

група

15 місць

тривалість

3 місяці

вебінари

вт, чт — 19:30

якщо ви:

 • 01
  початківець і прагнете вивчати HTML, CSS з нуля
 • 02
  дизайнер/ка сайтів і бажаєте пройти курс верстки сайтів
 • 03
  світчер/ка й хочете вивчати HTML, щоб перейти в ІТ
sFor whom

...тоді це метч!

Це курс із вивчення HTML і CSS для новачків у професії, щоб отримати базу й самостійно розробляти інтерфейси з огляду на сучасні технології, процеси та підходи. 

Розберетеся з особливостями створення користувацького інтерфейсу сайтів — HTML, CSS, основами роботи в середовищах для програмування і графічних редакторах, а також із системою контролю версій Git. Навчитеся робити сайт доступним на екранах різного розміру та за різних умов. Здобудете навички, які допоможуть самостійно занурюватися у сферу ще глибше й ефективно реагувати на зміни у фронтенді.

 

навички,
які опануємо

hard skills

 • розуміння роботи браузера
 • знання HTML/CSS
 • уміння верстати сайти
 • обізнаність із принципами адаптивного дизайну
 • уміння забезпечити комфортну взаємодію з сайтом у різних браузерах
 • розуміння систем контролю версій на прикладі Git та GitHub
Навички
те, що
треба

soft skills

 • навички взаємодії із замовником
 • уважність до деталей
 • уміння виявляти й усувати технічні проблеми
 • тайм менеджмент
 • здатність швидко освоювати та засвоювати нові знання
 • обізнаність із сучасними інтерфейсними технологіями й трендами

програма курсу

від основ до перших проєктів

вебінари

вівторок, четвер — 19:30

01інструменти розробки
02вступ у HTML і CSS
03посилання та зображення
04основи типографіки
05CSS
виділіть час,бо на курсі будуть:23 відеолекції,14 живих вебінарів і курсовий проєкт

авторкапрограми
Тетяна

Мельник

Engineering Team Lead у Projector Institute
Тетяна Мельник
Приблизно 15 років досвіду роботи front-end розробницею в різних проєктах: від сімейного бізнесу й аутсорсу до європейських продуктових компаній. Закладала архітектуру CSS у ЛУН, архітектуру — у Ember застосунку для малайзійського стартапу. Підтримувала e-commerce рішення та створювала з нуля внутрішні інструменти в bloomon.com. Зараз працює над технічними рішеннями та побудовою команди розробки в Проджекторі.  Працювала над сайтами як під Internet Explorer 6, так і під сучасні мобільні браузери. Найактивніше використовувала React, але має досвід роботи з майже всіма фреймворками, навіть першим Angular та Ember. 

куратори.
вони будуть поруч

Ольга Шемена

Front-end Developer у  BrainRocket. У минулому — Markup Developer в  Innovecs. Понад 5 років досвіду в галузі. Курувала проєкти з розробки сайтів, працювала з версткою і контентом в освітньому проєкті K.Fund Media.

 

Юлія Євсєєнко

Front-end Developer у Infranomics. У минулому — фронтенд розробниця в Arvo Software, Lectrum і PageUA. Розробляла frontend частину вебзастосунків для замовників з України, Грузії та США. Має понад 6 років досвіду роботи з вебтехнологіями — HTML/CSS, React & Redux. Нині розробляє складні комплексні рішення на React і Next.

 

Леонід Костецький

Creative Director і Co-founder в Emotion Agency. Jury Member на AWWWARDS. Спеціалізується на сайтах з використанням складних технологій та анімацій. Має понад 15 нагород на CSS Design Awards і AWWWARDS, зокрема за розробку й оптимізацію під мобільні пристрої.

Вікторія Комаровська

Front-end Tech Lead в 6-Systems Sixt Group. Має понад 5 років комерційного досвіду роботи з HTML/CSS, JavaScript, ReactJS, Drupal. Приблизно 4 роки працює над вебзастосунками для компаній Sixt та Allane Mobility Group. Долучалася до розробки високонавантаженого порталу для онлайн бронювання автомобілів у лізинг, інструменту для фінансового аналізу тощо.

Василь Кашапов

Lead Front-end Developer у Limestone Digital. У минулому — Front-end Developer у Ciklum, Innovecs, Grid Dynamics (ex-Daxx). Має 5 років досвіду в галузі. Працював над проєктами різних доменів, зокрема FinTech, MedTech, Insurance тощо.

Вадим Васько

Front-end Developer у Software Service and Innovation. У минулому — Angular Developer у Devcom та Kindgeek. Має 5 років досвіду, зокрема в розробці проєктів з нуля, в аутсорс і аутстаф компаніях.

Андрій Кедись

Front-end Developer у Syndicode. Має 5+ років комерційного досвіду. Створював високонавантажені продукти з нуля з продуманою архітектурою компонентів. Розробляв проєкти для Marvel і Game of Thrones.

Владислав Єрмолаєв

Middle Front-End Developer у InStandart. Понад 10 років досвіду у фронтенд та бекенд розробці. У минулому — Front-End Developer у Voxloud, Pliri, Центрі біржових технологій.

Studying process

що на вас чекає

практичні завдання, щоб закріпити вивчену теорію, та фідбек від кураторів

 • 8+ годин на тиждень для виконання домашніх завдань
 • вебінари щовівторка та щочетверга о 19:30
 • інструмент — текстовий редактор з підсвіткою коду, наприклад, VSCode
 • сертифікат за виконання домашніх завдань та успішний захист курсового проєкту
 • мова викладання — українська

платити помісячно

payment option

7 875 грн/міс.

при розтермінуванні вартість курсу 23 625 грн

оплатити за весь курс
зі знижкою

payment option

7 500 грн/міс.

при оплаті одним платежем вартість курсу 22 500 грн

відгуки.
що говорять випускники

Валерій Зінченко
Валерій Зінченко
Курс крутий і дуже насичений. Усі очікування виправдались. Найбільше сподобався формат фідбеку від Тані: відеофідбек — це топ. Мабуть, найкраща форма подачі з-поміж курсів, які я проходив.
Христина Дзюбинська
Христина Дзюбинська
Курс чудовий, багато корисної інформації. Тетяна — прекрасний лектор, дуже гарно пояснювала матеріал, давала фідбек, із розумінням ставилася до протермінувань. На вебінарах завжди була дружня атмосфера.
Анастасія Комлик
Анастасія Комлик
Курс перевершив мої очікування. Я думала, що верстка — це доволі монотонно й нудно, а виявилося, що там багато цікавого. Думаю, це велика заслуга всіх лекторів курсу й мого куратора Ярослава. Його відеофідбеки та коментарі в Slack були вельми корисними.
Катерина Рєзнік
Катерина Рєзнік
Очікування від курсу виправдались на 1000%. Матеріал чудово структурований, є багато додаткового — для заглиблення в тему. Домашки в міру складні й водночас цікаві. Дуже цінним є відгук куратора на домашки, цього бракувало, коли я пробувала вчитися самостійно. Комунікація організована чудово, як і процес навчання.
Сергій Федоров
Сергій Федоров
Очікування виправдалися сповна. Курс дуже інтенсивний, подають багато складної інформації. Тут ви дізнаєтесь усе необхідне для початківця.
Владислав Кріпак
Владислав Кріпак
Motion Designer
Курс — супер! Повністю виправдав очікування. Було дуже цікаво, корисно, хоч і складно. Отримав безліч нової інформації, а також поштовх і натхнення далі йти в програмування.
Анастасія Скалозуб
Анастасія Скалозуб
UX/UI Designer
Дуже вдячна за курс, який допоміг мені почати та продовжити навчання фронтенд розробки. Усі лекції переглядала з великим інтересом і захопленням. Особлива подяка куратору Ярославу за добре ставлення, готовність допомагати, підтримувати, ділитися знаннями та досвідом. Раджу курс усім, хто також починає свій шлях у цій професії.
Карина Грєшнікова
Карина Грєшнікова
Курс виправдав мої очікування. Я дізналася багато нового та корисного. Усі практичні завдання були важкуватими, але класними. Круто, що можна все передивитися без поспіху після навчання, щоб підтримувати свої знання, або наздогнати те, що пропустив.
Маргарита Бутусова
Маргарита Бутусова
Курс змістовний і практичний. Усі ми мали хорошу персональну підтримку від куратора. На вебінарах обговорювали, яким має бути код і які технології можемо використовувати. Нас не тільки навчили верстати, як роблять на більшості курсів, а й розповіли, якого саме результату від нас очікують на комерційних проєктах.
Світлана Вишнякова
Світлана Вишнякова
Завдяки курсу я покращила свої знання з верстки й тепер можу самостійно створювати прості сайти.
Наталія Мороз
Наталія Мороз
Програма курсу дуже глибока, тому будь-хто на початковому рівні знайде для себе чимало цікавого й корисного. Також багато практики та фідбек, що є запорукою якісного навчання.
92,7% студентів задоволені навчанням у Проджекторі, а 82,2% студентів вдалося реалізувати цілі за допомогою курсів

медіа.
дізнайся більше

маєте запитання?
підготували відповіді

Чи потрібні якісь навички для вступу на курс?
Який софт будемо використовувати на курсі?
Як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі куратори дають фідбек?
Чи записуватимуться вебінари?
А сертифікат буде?

реєстрація.
перший крок за вами

Продовжуючи, я приймаю умови Публічної оферти та надаю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

Consultant

Хочете спитати ще щось? Пишіть на hello@prjctr.com.ua або телефонуйте за номером +38 067 418-95-78.