Випускник Product Management Professium про роботу в Viber та кар'єру продуктових менеджерів в Україні
У 2018 році Андрій Виходцев став студентом першого потоку професіуму з продуктового менеджменту. Про те, що дало йому інтенсивне річне навчання, як шукав себе в професії та чим зараз займається у компанії Viber, Андрій розповів для Projector Mag.
Jooble & Projector: історія дворазової співпраці на курсі IT Recruitment
На першому та другому наборах IT Recruitment замовником стала компанія Jooble. Розповідаємо, якою була співпраця та що корисного змогли отримати всі учасники.
Студенти Projector розробили стратегії для Українського інституту
На курсі Global Marketing Communications студенти розробили комунікаційні стратегії для трьох проєктів Українського інституту — державної установи, яка представляє українську культуру в світі та формує позитивний імідж держави за кордоном.
Do you speak human language? Або хто такий NLP інженер та чим він займається
Розповідаємо хто такі комп'ютерні лінгвісти, чим вони займаються, які скіли потрібні й інші речі, що допоможуть зрозуміти суть професії.
Jooble став замовником маркетингового кейсу на курсі Projector
На курсі Product Marketing студенти протягом трьох місяців розробляли стратегію для запуску нової фічі від компанії з пошуку вакансій для блакитних комірців та лінійного персоналу Jooble.
Навіщо вивчати міждисциплінарний дизайн?
У своїй колонці для Projector Mag дизайнерка, художниця та співзасновниця otog studio Оля Отог максимально лаконічно розповідає про міждисциплінарний дизайн так, щоб ви встигли в нього закохатися.
Студенти Projector розробили SEO-кейс для МЗС
На курсі SEO Beginning замовником курсового проєкту стало Міністерство закордонних справ України. Під кураторством Станіслава Дашевського студенти проводили аудит та розробляли рекомендації для офіційного сайту України Ukraine.ua.
Як працювати з піаром в ІТ: інсайти від Ex Head of PR у Reface
За роки роботи в піарі Орися Хім’як рухалася саме в ІТ-сфері. Рефлексуємо з кураторкою PR Beginning над її професійним досвідом та ділимося зібраними інсайтами.
5 запитань і відповідей про продуктові гіпотези
Ділимося конспектом лекції Chief Product Officer у Prom.ua та куратора Unit Economics Микити Артемчука про філософію перевірки продуктових гіпотез.
17 інструментів для рекрутерів: добірка куратора IT Recruitment
Куратор у Projector Артур Федоренко зібрав тулзи, які позбавлять вас від рутини та допоможуть підвищити продуктивність своєї роботи.
6 порад для роботи з творчою командою від All-in-one Manager у Spiilka
Разом з кураторкою інтенсиву «Менеджмент дизайну цифрових продуктів» Ані Казарян зібрали 6 порад, як менеджерам організувати роботу з креативною командою злагоджено та продуктивно.
Sisense став замовником на курсі Employer Branding: кейс студентів Projector
На курсі Каті Дробот студенти розробляли стратегію бренду роботодавця для ІТ компанії. Розповідаємо, якою була співпраця та які рекомендації сформували студентки.
Айдентики регіонів України, які варто побачити
Ще десять років тому в Україні майже не було вдалих локальних туристичних брендингів. Але завдяки зусиллям дизайнерів ситуація змінюється. Відібрали айдентики та логотипи, які вважаємо найвдалішими з дизайнерської точки зору.
Як вчити продуктовий менеджмент: три історії випускників Професіуму
Серед 16 Професіумів у Projector відтепер є дві з продуктового менеджменту — рівня A для початківців та рівня B для практиків. Ми поспілкувалися з трьома випускниками перших річних програм про користь від тривалого навчання та їхню подальшу кар’єру.
Чому та як потрібно впроваджувати Scrum
До старту дводенного Scrum Camp у Projector кураторки Анна Волкова та Анна Бондарчук розповіли, чим такий важливий цей фреймворк та як ефективно впроваджувати його в роботі над проєктами.
Як слова формують досвід користувача: уривок із книжки «Письмо — це дизайн»
Уривок з першого розділу книги «Письмо — це дизайн» із серії PRJCTRteka. Вчимося робити тексти в інтерфейсах зрозумілими, якісними та корисними.
Хто такі талант-сорсери в ІТ
Лектор курсу IT Recruitment Діма Поночовний розповідає про професію сорсингу, розвіює поширені міфи та ділиться порадами з майбутніми сорсерами.
За кафедрою Олексій Волков: як будують лінійку проєктного менеджменту в Projector
У проєктному менеджменті Олексій Волков понад 10 років. За цей час попрацював у компаніях GlobalLogic і Levi9 IT Services, запустив курс у Проджі та став завкафом лінійки проєктного менеджменту. У цьому тексті він розповідає про свій досвід та плани.
Як знайти роботу в закордонних компаніях. Фотозвіт з воркшопу для студентів Проджектора
На воркшопі розібралися з інсайтами, лайфхаками та ефективним CV, які допоможуть знайти роботу в закордонних компаніях. Коротко розповідаємо як це було й ділимося відгуками та фото з події.
Куратори Projector створили анімаційний серіал «Тото»
Куратори анімаційних курсів у Projector створили новий серіал для ютуб-каналу «Суспільного». З моменту написання сценарію до прем'єри минуло лише три місяці.
Як залучати сторітелінг у презентаціях
Ситуація звичайна: ви виступаєте — ваші слухачі або зацікавлено слухають, або сидять у телефонах, або вже давно заснули. Як використати сторітелінг у презентації, щоб залучити аудиторію та досягти бажаного, розповіла кураторка Юлія Колесник.
За кафедрою Олександр Руппельт: як будують лінійку Data Science в Projector
Розпитали в завкафа про те, як формувалися лінійка та професіуми, як відбувається пошук кураторів та розробка програм, яких саме спеціалістів шукають компанії та як це враховується при побудові Data Science напрямку в Проджі.
Як працювати з текстовою оптимізацією застосунків
До старту курсу Mobile Apps Marketing. ASO куратор Віктор Могила розповів, як працює просування застосунків у App Store і Google Play. Чому це взагалі важливо та що таке текстова оптимізація, розповідаємо у конспекті.
Чому менеджерам потрібно використовувати АІ в роботі вже зараз
Розповідаємо, чому менеджерам вже зараз потрібно починати впроваджувати AI та як це допоможе клієнтам та бізнесові.
Як зібрати стратегію бренду
Анастасія Стратович — СХ стратег в агентстві Fedoriv. До початку свого курсу Brand Strategy у Projector вона провела лекцію «Чому бренду не потрібна унікальність. Як зібрати стратегію бренду». Ділимося конспектом.
Герой чи ні? Як не порушувати інтелектуальну власність в рекламі
Рекламні герої можуть бути «обличчям» компанії, підвищити продажі та впізнаваність бренду. А можуть — стати причиною позовів, штрафів та репутаційних втрат. Розбираємося, як не порушувати право інтелектуальної власності
За кафедрою Олег Маламуж: як режисер будує анімаційну освіту в Projector
Олег Маламуж будує повноцінну анімаційну освіту в Україні. Лише торік завдяки ньому з'явився перший анімаційний курс в Projector, а зараз це вже потужний факультет з двадцятьма навчальними програмами різного рівня.
Прекрасний новий світ: навіщо соціогуманітаріям точні науки
Доводимо, що різниця між соціогуманітаріями та технарями не така велика, як здається. Даємо причини соціологам, політологам і культурологам вивчати точні науки. Увага — в матеріалі меми.
Студент — колега — тьютор: історія випускника «Стратегія. Jobs-To-Be-Done»
Гліб Андрюшин прийшов у Продж майже новачкому в індустрії. Зараз він уже півроку займається стратегіями в агентстві [isdgroup], де працюють куратори. А минулого набору навіть став тьютором курсу. Ділимося його історією.
Як (не) брехати за допомогою візуалізації даних: лекція Андрія Газіна
Одна візуалізація може замінити мільйони рядків в таблиці. З плюсів — інформацію просто зрозуміти, з мінусів — даними легко маніпулювати. Розповідаємо, чому з'являються помилки у візуалізаціях та як їх не припускатися.