новини

Jooble став замовником маркетингового кейсу на курсі Projector

На курсі Product Marketing студенти протягом трьох місяців розробляли стратегію для запуску нової фічі від компанії з пошуку вакансій для блакитних комірців та лінійного персоналу Jooble. Про деталі співпраці розповідають куратор курсу та представниці сторони замовника.
Jooble
Восени компанія Jooble звернулася до інституту та поділилася планом запустити новий інструмент — «Цифровий рекрутер». Сервіс повинен допомогти роботодавцям на українському ринку автоматизувати пошук кандидатів при додаванні вакансій. Запитом до студентів було скласти стратегію запуску фічі на ринок. Крім того, тоді ж Jooble займався пошуком продуктового маркетолога, якого сподівався знайти серед студентів.
  Анастасія Надзен
  Product Manager у Jooble
  «До старту курсу ми запустили онлайн-опитування роботодавців на нашій платформі, щоб отримати зворотний зв'язок щодо використання функціоналу "Цифровий рекрутер". Ми провели зустріч зі студентами та детально описали особливості сервісу, пояснили, які болі користувачів він здатен вирішили, а також як самі плануємо реалізувати його та просувати. Також поділилися верхнерівневою статистикою, у якій ідеться про проблеми використання інструменту наразі. А протягом курсу відповідали на додаткові запитання студентів».
  На курсі була можливість вибрати формат роботи: або самостійна з власним проєктом, або групова з кейсом від замовника. У результаті студентів розділили на 6 команд, які протягом навчання пропрацьовували домашні завдання разом. Крім того, окрім вебінарів куратор пропонував індивідуальні консультації.

  За три місяці студенти пропрацювали такі складові стратегії запуску:

  • портрет аудиторії;
  • чіткий меседжинг;
  • життєвий цикл;
  • релевантні канали;
  • формати контенту.
  Віктор Бусь
  куратор Product Marketing, Head of Marketing у Restream
  «Я дуже задоволений, як якісно студенти дослідили й запропонували рішення для всіх етапів. Найбільше — меседжинг, який вдалося сформулювати дуже просто, але завдяки цьому чітко й зрозуміло. Також студенти влучно підібрали саму аудиторію, для якої фіча важлива, та сформулювали комунікацію для запуску інструменту — від опису на лендингу до контенту й каналів. Наприклад, Jooble раніше не зосереджував велику увагу на продуктових pop-up-ах, тож зараз зацікавився цією функцією завдяки цілому блоку пропозицій від студентів».
  Олена Гурінович
  B2B Marketing Team Lead у Jooble
  «Було справді круто слухати випускні проєкти на фінальній презентації. Усі вони мали різний рівень глибини й експертизи, тож ми також ділилися своїми фідбеками й рекомендаціями. Самі ж студенти добре окреслили деякі точки контакту, які ми з різних причин не "докручували". Так стався win-win з обох сторін. Деякі ідеї ми вже взяли в роботу й почали реалізовувати».
  Щоб долучитися до наступного кейсу з реальним замовником, ви можете зареєструватись на курс Product Marketing. На ньому ви дізнаєтеся не лише про метрики, позиціонування, рісьорч, канали та експерименти, а й отримаєте поради для кар'єри в продуктовій компанії.
  Текст: Тоня Чундак
  Фото: Jooble
  Новини
  Сподобалась НОвина?