новини

Як знайти роботу в закордонних компаніях. Фотозвіт з воркшопу для студентів Проджектора

Як знайти роботу в закордонних компаніях? Це запит, який часто виникає в студентів та випускників Проджа. Тому разом з міжнародною маркетинговою агенцією Growth Shop ми організували для них воркшоп, де розповіли про інсайти та лайфхаки, які допоможуть спеціалістам швидше отримати офер.

Коротко розповідаємо як це було та ділимося відгуками та фото з події.
Воркшоп для студентів й випускників Проджектора
Серед учасників воркшопу були і люди, які вже працюють в певній професії, і світчери, що планують змінити професійний напрямок. А ділилися з ними своїм досвідом Ria Burke, Head of Operations and People у Growth Shop, яка вже більше п'яти років працює з персоналом міжнародних компаній. А також Nick Mckay — Head of Design у Growth Shop.
Студентка курсу Project Management Ксенія
Ксенія
Студентка курсу Project Management
«Дуже круто, що розповіли як в цілому складати CV та показали все на своїх особистих прикладах. Мені, наприклад, як новачку — це дуже корисно. Бо є можливість отримати поради від людей, які варяться у сфері й можуть дати саме практичні знання».
Упродовж воркшопу зі студентами та випускниками поділилися секретами про створення успішного резюме, правильного розставляння акцентів, необхідних софт скілах, нетворкінгу та інших речах, що можуть допомогти в пошуку роботи в міжнародних компаніях. Дали поради, як правильно будувати цілі в роботі з міжнародними компаніями та що робити, коли потрібної вам позиції в компанії наразі немає.
Випускниця курсу UX Writing Яніна
Яніна
Випускниця курсу UX Writing
«Дуже подобається, що була дружня й відкрита атмосфера. Були дійсно корисні інсайти. Видно, що мені говорять про те, що самі використовують на практиці. І ти не помічаєш як 15 хвилин говориш про щось і не можеш зупинитися. У мене зараз не стоїть гостро питання про пошук роботи, але я матиму на увазі всі ці поради, коли наступного разу її шукатиму».
Ria дає фідбек на студентське CV
Рев'ю студентського CV від Ria
Протягом всього часу учасники могли ставити власні запитанн. Опісля всі охочі могли показати власне CV на рев'ю Ria та отримати поради щодо того, як його можна покращити аби збільшити свої шанси потрапити в компанію мрії.
Ria Burke з Growth Shop
Ria Burke
Head of Operations and People у Growth Shop
«Мені дуже сподобалося, що учасники ставили багато запитань. Мені очевидно, що студенти Проджектора — це ті, хто справді хоче збудувати кар'єру мрії й докладає до цього зусиль. Тому цікаво почути їх точку зору й відповісти на їх запитання. Я часто ділюся своїм досвідом, проте зазвичай це ті, хто шукають стажування. Тож це була для мене дійсно унікальна можливість — поспілкуватися з людьми, які вже працюють, і просто прокачують себе».

Nick Mckay з Growth Shop
Head of Design у Growth Shop
«Колаборація людей в кімнаті — була просто неймовірна. Ми сподіваємося, що ми дали студентам певні інсайти щодо міжнародного бізнесу. Якщо ми змогли покращити чиєсь СV й допоможемо таким чином знайти роботу — тоді воркшоп пройшов успішно», — ділиться Нік.
Новини
Сподобалась НОвина?