Усі попередні пункти, так чи інакше натякають, що майбутнє менеджменту — за використанням АІ у своїх продуктах. І чим раніше менеджер почне використовувати AI в своїй роботі — тим більш конкурентоспроможним він буде. У той час як інші тільки навчатимуться цього, налагоджуватимуть процеси та роботу з AI-командами.
У багатьох сферах навіть зараз — це вже must have, а не перевага. І що важливо — цього хочуть користувачі. Наприклад, хтось написав в службу підтримки й чекає відповідь на свій запит. При ручній роботі це може зайняти багато часу, оскільки потрібно прочитати запит, надіслати його у відповідний відділ, і вже там користувачеві дадуть відповідь. Якщо це робиться АІ алгоритмами, то компанія отримує запит й автоматично віддає його кому потрібно. Тобто перший контакт відразу з людиною, яка знає проблему.
Або ж це може бути чатбот, в якого є база знань і він одразу ж дає відповідь. Там можна все теж повністю автоматизувати: є запит, AI його класифікує й знаходить потрібну відповідь у базі знань. Користувач, може й не знатиме, є у вас автоматизація чи ні. Але він точно помітить різницю в клієнтському сервісі, в швидкості відповіді. Та обере ту компанію, де в підтримці його не перекидають з одного спеціаліста до іншого, а одразу ж дають відповідь на запитання.