Наразі початкова ідея — так звана матриця Data Science. Де по рядках є рівень: початковий, середній, просунутий. А в колонках напрямки: традиційний ML, NLP, Computer Vision і DS для менеджерів і аналітиків. Останній менш технічний, але покриває досить фундаментальні речі — як взагалі роботи DS проєкти; що робити людині, яка не хоче йти в технічні тонкощі, але хоче робити проєкти в цій сфері.
У NLP та Computer Vision плануються beginning, medium та advanced курси. У традиційному ж ML, окрім базового буде ще два важливі курси — Time Series і ML in Production. ML in Production — надважливий прошарок в цьому всьому, оскільки саме модель, яка працює в продакшені, приносить гроші бізнесу.
Коли всі курси будуть готові, то ми зможемо їх розбивати по потоках та професіумах. Професіуми, які вже є,
Data Science & Machine Learning та
Natural Language Processing, ми ще будемо переглядати. Як тільки у нас з'являться більш периферійні й advanced курси — формуватимемо нові лінійки. Скоріш за все, буде лінійка виключно NLP та традиційний ML. Будуть професіуми для більш просунутих.
Якщо говорити про advanced курси, то ми хочемо, щоб вони були дуже сильно сфокусовані на практиці. І зараз розмова навіть не про практичні проєкти, які обов'язково будуть. Ми хочемо показати студентам найкращі практики роботи дата сайнтиста в конкретних сферах, адже насправді DS в різних сферах може кардинально відрізнятися. В рітейлі один, в машинобудівництві чи банківській сфері — інший. Ми хочемо, щоб студенти відчули специфіку конкретних професійних доменів. А також дати найкращі юзкейси від відомих компаній Netflix, Google, Facebook.