Projector logo
Курси

сміливо заповнюйте заявку

залюбки
допомагаємо
й не рекомендуємо
зайвого

contact-us.Продовжуючи, ви погоджуєтеся з contact-us.Політикою конфіденційності

Interface Design

UX Design Beginning

на курсі з UX дизайну опануємо базу, щоб створювати зручні інтерфейси з фокусом на потреби користувачів

зареєструватися

досвід

базові навички вебдизайну, вміння працювати у Figma

старт

26 червня 2024

група

30 місць

тривалість

3 місяці

якщо ви:

 • 01

  хочете поповнити скілсет, щоб створювати інтерфейси, у яких користувачам зручно

 • 02

  прагнете систематизувати знання, щоб впевненіше будувати UX і тестувати рішення

 • 03

  випускник курсів Web Design Beginning і Web Design Junior

sFor whom

...тоді це метч!

На цьому шляху ви зрозумієте, чому UX дизайнер — це стратег + дослідник та дізнаєтеся, як поставити себе на місце користувача. Ознайомитеся з UX методиками та дослідженнями. Проведете інтерв'ю, сформуєте персони, пропрацюєте user flow та протестуєте власні рішення.

 

навички,
які опануємо

hard skills

 • побудова зручних цифрових продуктів
 • робота з інструментами для прототипування
 • проведення евристичного аналізу, аналізу конкурентів, користувацьких інтерв’ю
 • формування user personas та user flow
 • побудова інформаційної архітектури продукту
Навички
те, що
треба

soft skills

 • підбір методів під різні UX виклики
 • вміння ставити правильні запитання собі та замовнику
 • презентація своїх рішень, як голосом, так і через презентацію
 • робота в команді з іншими дизайнерами

програма курсу

від основ до перших проєктів

розклад

вебінари — середа 19:00 відеолекції — понеділок, четвер

01.що таке UX
02.методи та процеси в UX
03.робота із замовником
04.аналіз конкурентів
05.робота з користувачами
виділіть час,бо на курсі будуть:20 лекцій,16 вебінарів, 2 консультаціїта 2 захисти проєкту — навчального і для реального замовника

авторпрограми
Сергій

Ревва

1 / 3

Lead Product Designer в airSlate.

Сергій Ревва

7 років у дизайні інтерфейсів, з яких останні 4,5 — у дизайні продукту. У минулому — дизайнер продукту в airSlate, UI/UX дизайнер у вебстудіях. Запустив власний проєкт Go Ukraine та був у команді волонтерського Meta History: Museum of War. Отримав ADC*UA Award за дизайн продукту.

авторкапрограми
Марина

Подстрігіч

2 / 3

Co-founder, Head of Design у Craft Innovations Global.

Марина Подстрігіч

У дизайні інтерфейсів стартувала в 14 років. Пік кар’єри в наймі вважає роботу дизайнеркою продукту в Jira, Atlassian, де побачила зсередини, як працює дизайн у технологічному гіганті та отримала фундаментальний досвід, яким зараз щиро ділиться з іншими. Першу нагороду отримала у 2012 році — Best 50 Apps of the Year від App Store. Місія Марини — допомагати зростати майбутнім дизайн-лідерам.

авторкапрограми
Іста

Чебан

3 / 3

Дизайнерка продукту в Kyivstar.Tech.

Іста Чебан

10 років у сфері дизайну. У минулому — дизайнерка у Weblium. На першій роботі в житті проєктувала голосовий асистент для купівлі авіаквитків. А на одній з останніх — аналізувала процеси підготовки матеріалів до друку і створювала дизайн інструменту для його автоматизації. Також протягом 5 років розвивала власну студію.

куратори.
вони будуть поруч

Ростислав Матюк

Product Designer в Uklon.

 

Понад 5 років у сфері. Створював UX для платформи, де можна орендувати сонячні панелі та відстежувати прибуток із них — будував процес реєстрації із завантаженням документів, інтеграцію з даними із сонячних панелей.

Аня Дем’яненко

Lead Product Designer у Lazarev.

 

Працює з користувацьким досвідом AI, FinTech та Web3 продуктів. А ще брала участь у понад 200 проєктах як дослідниця та Lead Designer.

Євгенія Любчик

Product Designer у Soniq.

 

Дизайнила продукти для B2B SaaS застосунків, e-learning програм та мобільних застосунків. Проводить користувацькі дослідження, будує прототипи та user-friendly інтерфейси.

Вова Хижняк

UX Designer в Epam.

 

Серед проєктів, якими пишається — вебверсія та багатофункціональний medtech застосунок для Explorer Surgical, а саме UX продукт, що дозволив лікарям дистанційно керувати хірургічними операціями під час COVID-19.

Дарина Коземчук

Senior Product Designer у Matic.

 

10 років у сфері. Працює з кросфункціональними командами. Ставить акцент на дослідження та якісні й кількісні дані, щоб створювати дизайн-рішення з фокусом на потреби користувачів.

Олександр Дудченко

Lead Designer у Voit Digital.

 

Понад 4 роки в дизайні. Працює зі стартапами та смарткомпаніями. Працював над проєктами у сферах криптовалюти, нерухомості, охорони здоров’я, Saas, e-commerce та фінтеху.

Валерія Насікан

Product Designer в ExpertBox.

 

Працює над великим B2B продуктом та його дизайн-системою. Має досвід ведення проєктів від старту й досліджень до впровадження рішень та подальших вдосконалень.

 

Вікторія Чирак

Product Designer у Questo.

 

Протягом трьох років із командою побудувала сайт і повноцінну платформу, на якій користувачі створюють квести. Проєкт, яким пишається — той, над яким працює зараз в умовах стартапу.

 

Анна Ліщинська

Senior Product Designer у Fozzy Group, LOKO.

 

5 років у сфері. Працювала над системою лояльності, де з командою об’єднали органічний ріст та купівлю рівня в системі. Такої in-app механіки у світі немає, тому доводилось багато креативити. У результаті — дохід виріс на 11 %.

 

Іван Мартиненко

Ex-UX Designer в Asto.

 

10 років у дизайні. Експертиза — складні інтерфейси. Працював над SaaS продуктом для телевізійних вимірювань, управління показами та оптимізації прибутковості.

 

Надія Шимченко

Senior Product Designer у Kiwi.com.

 

Понад 8 років у дизайні. Працює з B2B та B2C продуктами. Розв’язувала бізнес-завдання дизайн-рішеннями в нішах healthcare, e-commerce, ігор та доставки їжі.

 

Владислав Федоренко

UI/UX Designer в ENVE Developers.

 

​​Один із проєктів, яким пишається — ERP-система для організацій публічного та приватного секторів. Працював над багатьма модулями для планування і менеджменту проєктів, розробив систему семантичних токенів для кольорів.

 

Оксана Андрощук

Lead UX/UI Designer в Cadabra Studio.

 

Понад 5 років у дизайні. Серед складних проєктів — редизайн сайту для кінотеатру та створення функціоналу онлайн кінотеатру. Потрібно було обʼєднати дві великих сутності на одному сайті.

Катерина Коровкіна

Design Manager в ELEKS.

 

Понад 10 років працює з інтерфейсами. Серед кейсів — сервіс-дизайн для міста Рейк’явік. Спеціалізується на product discovery, UX дослідженнях, поведінковому дизайні.

Валентин Бродський

Co-founder, CEO в Axicube.

 

Серед проєктів, про які розповідає з гордістю — вдосконалення інтерфейсу military-tech застосунку MineFree, який відстежує і повідомляє ДСНС про мінну небезпеку та інші вибухонебезпечні об’єкти.

Анастасія Наумець

Product Designer у HighPoint.

 

6 років у сфері. Працювала над дизайном онлайн кампусу для університетів США. Експертиза — UX дизайн, дослідження, стратегія, бізнес-мислення.

Олександра Плужнік

Lead UX Designer в Atupri.

 

5 років у дизайні. З командою дизайнерів була частиною волонтерського проєкту — створили дизайн сайту для ЗСУ. Добре знається на дослідженнях та фазах discovery.

 

Давид Азатян

Product Designer у Readdle.

 

Понад 5 років у дизайні інтерфейсів. Працював із платформою для пошуку роботи Jooble, платіжною системою Portmone.

 

Андрій Рижанков

UX/UI Designer в EPAM.

 

10 років у сфері. Спеціалізується на UX продуктів. Серед кейсів, яким пишається — дизайн користувацького досвіду для виробника мультимедійних інтерактивних дошок.

Аліна Коваль

Senior Product Designer у Find.co. Ex-UX/UI Designer у Riseapp.

 

5 років у сфері дизайну. Має досвід у дослідженні продукту, роботі з аналітикою. Добре знається на fintech сфері. У роботі особливу увагу приділяє побудові дизайн-процесів та дослідженням.

 

Таня Кораб

Product Designer у Siemens.

 

Понад 5 років у дизайні. Поєднує експертизу в проєктуванні користувацького досвіду з розробкою. Цікавиться новими технологіями та застосовує їх у роботі.

Олександр Моклович

Design Manager в ELEKS.

 

Працював над системами для створення та конфігурації літаків, які використовують найбільші виробники у світі. Спеціалізується на дослідженнях, проведенні дизайн-воркшопів та їх фасилітації.

Данило Приходько

Product Designer в Kyivstar Tech.

 

Працював над IoT продуктом з управління зарядними станціями для авто. З командою створив екосистему та розробив застосунок для зарядки електромобілів.

Олександр Головко

UX Designer у Lazarev.

 

Понад 5 років у сфері дизайну. Проєкт, про який розповідає з гордістю — повний редизайн сайту Фонду Сергія Притули. Експертиза — аудит продукту.

Олена Шевчук

UX Designer в EPAM.

 

Кейс, яким пишається — робота з найпоширенішим у світі сервісом для управління електронними рахунками. Знається на дослідженнях, цифровій доступності дизайну, тестуваннях та візуалізації даних.

Іра Ларцева

Product Designer в Artkai.

 

Підсилювала дизайном, дослідженнями та аналізом даних проєкти в нішах e-commerce, фінансів, нерухомості та туризму. Також працювала над редизайном сайту для SaaS компанії, дизайном маркетплейсу для NFT.

 

Богдана Тищенко

Product Designer в Upsiide

 

Створила Web3 — віртуальне кладовище майбутнього в колаборації з найбільшим цвинтарем Торонто. Експертиза — дизайн продукту та управління проєктами.

 

Маргарита Кердікошвілі

UX/UI Designer в Uinno

 

Понад 7 років у сфері. Серед кейсів, якими пишається — соціальна мережа для спортсменів та employee engagement платформа.

Євген Мошнянко

UI/UX Designer в EPAM.

 

До роботи в ентерпрайзі брав участь у створенні низки сайтів для українських компаній у сфері медичного обслуговування та банківських послуг. Має досвід створення систем із середньою складністю архітектури.

Ян Гладченко

Product Designer у Raiffeisen Bank Ukraine.

 

Працює над кредитними продуктами в міжнародному банку. Створює новий процес отримання та погашення кредитів для фізичних та бізнес-клієнтів. Знається на дослідженнях, користувацьких інтерв'ю та юзабіліті тестуваннях.

Тетяна Кондратенко

UX/UI Designer в Аxicube.

 

Проєктувала у сферах нерухомості, SaaS та e-commerce. Експертиза — research. Серед улюблених кейсів — мілітарі проєкт, для якого дослідила 600 сторінок технічної інформації англійською мовою.

Данило Верба

Senior Product Designer у Raiffeisen Bank Ukraine.

 

5 років у сфері, 4 з яких — розробляє внутрішні системи, B2B і SaaS. Пишається тим, що зміг запровадити дизайн-процеси в минулій команді. Працює на research-based підході.

Studying process

що на вас чекає

навчання по проджекторному

 • реальний проєкт як демоверсія професії — задіюєте новоздобуті навички в роботу над завданням бізнесу чи держави зі своїми викликами, правками та відгуком
 • вебінар на тему кар’єри та зустріч з HR менеджером
 • робота 1:1 з куратором, отримуєте регулярний зворотний зв’язок, який скеровує до рішення «це воно»
 • інтерактивні онлайн-зустрічі, де слухати на фоні — не вийде, бо перетворюєте знання з лекцій на навички, розбираючи проєкти з куратором й одногрупниками
 • сертифікат за здобутки — виконання домашок та успішний захист курсового проєкту

кейси.
так вміють студенти

платити помісячно

payment option

8 500 грн/міс.

при розтермінуванні вартість курсу 25 500 грн

оплатити за весь курс
зі знижкою

payment option

7 500 грн/міс.

при оплаті одним платежем вартість курсу 22 500 грн

визначилися?
ось як потрапити на курс

 • 1зареєструватися

 • 2розказати про себе

 • 3оплатити курс

 • 4почати навчання

Вступ

відгуки.
що говорять випускники

Ніна Демченко
Ніна Демченко
Все було максимально інформативно та цікаво. Дуже сподобався досвід роботи в команді з реальним замовником. Куратор та одногрупники максимально френдлі, я почувалась наче в колі друзів. Окремо дякую за можливість поспілкуватися з кар'єрними консультантами.
Оксана Мартинкова
Оксана Мартинкова
UI/UX Designer
Чудовий курс, особливо в тому, що стосується комунікації. Вебінари, фідбеки, можливість постійно бути на зв'язку з кураторами — виправдана кожна копійка, вкладена в це навчання. Вразив масштаб замовника: я не очікувала, що нам, студентам-початківцям, довірять працювати з великим і впізнаваним бізнесом.
Максим Редька
Максим Редька
Вступаючи на курс, я лише хотів структурувати вже наявні знання. Але в процесі здобув масу нових, а також корисний та аргументований фідбек, можливість попрацювати над класним проєктом (де я зміг застосувати й закріпити всі здобуті знання) та круті знайомства.
Надія Коневська
Надія Коневська
Лекції та вебінари з перших двох місяців були дуже цікавими і практичними. Командний проєкт теж класний, єдине що, на мою думку, краще було б додати до нього ще пару робочих зустрічей саме з ментором, щоб він скоординував зусилля групи, коли нам не вистачало досвіду.
Вікторія Гусак
Вікторія Гусак
Без усіляких лестощів хочу сказати, що кожна лекція, вебінар чи просто спілкування з кураторами були цікавими та корисними. Не уявляю, скільки зусиль та часу було витрачено на підготовку курсу) Окрема вдячність за відгуки до домашніх робіт, в яких також було багато корисної інформації.
Аліна Наумчак
Аліна Наумчак
На курс прийшла повним нулем, знала тільки, як робити дизайн сайту. Після курсу UX Design Beginning я дізналась, що потрібно спочатку робити дослідження, спілкуватись з користувачами і тільки після цього робити зручний дизайн.
Іванна Візнович
Іванна Візнович
Дуже насичена програма, багато корисної інформації. Від Валерії завжди отримувала зворотний зв'язок. Круто, що багато презентацій зроблені англійською!
Анастасія Клименко
Анастасія Клименко
Фідбек дуже важливий для розвитку. Ти можеш вчитися сам, але це можна робити швидше та якісніше з кураторами. Усе відразу відпрацьовується на практиці, і ти вже впевнено можеш заявити про свої скіли. Тобі пропонують реального замовника, завдяки чому можна оформити справжній кейс для портфоліо.
Єлизавета Бараненко
Єлизавета Бараненко
UI/UX Designer
Курс доволі інтенсивний, я всі вечори проводила за навчанням. Кураторка завжди була з нами на зв'язку — допомогала порадою і вислуховувала наші запитання. Курсовий проєкт був дуже цікавим! Тепер я почуваю себе впевненіше як спеціаліст.
Вікторія Філатова
Вікторія Філатова
UI/UX Designer
Сподобалося, що курс був дуже змістовним та цікавим. Багато корисної практики, гарний фідбек на домашки. Було цікаво працювати над фінальним проєктом.
Юлія Добровольська
Юлія Добровольська
Завдяки курсу я зрозуміла, що мені дуже близький напрямок UX, хочу розвиватись в цьому і надалі. Все гарно структуровано, були цікаві та всі практичні вебінари. Куратори завжди готувались до зустрічей з нами, були чуйні та уважні. Я дуже переживала з приводу куратора ще до початку курсу, але всі мої переживання були дарма)
Олена Дергунова
Олена Дергунова
Я задоволена пройденим курсом, особливо останнім місяцем навчання, де ми з командою працювали над реальним проєктом. Я отримала досвід, якого мені не вистачало і за для якого я прийшла в PRJCTR:) Найбільше сподобалася взаємодія з кураторкою та групою. Аня — чудова, дуже розумна і завжди готова допомогти) Дуже сподобалося працювати в команді. Це був мій перший досвід, але нам разом було однозначно класно, і я залюбки спілкуватимусь з цими людьми й надалі.
Тетяна Шевчук
Тетяна Шевчук
UI/UX Designer
Мені дуже сподобалося, що на курсі багато практики. Були і відео, і статті, та індивідуальні поради від кураторів. Найкрутіше — це, мабуть, курсовий проєкт, робота над ним була дуже цікава і зовсім по-іншому проходила, ніж основне навчання. Тут можна навчитися працювати в команді, застосовувати отримані знання, пройти від початку до кінця шлях створення проєкту, відчути реальний процес роботи. Це додає мотивації, що ти уже як мініпрофесіонал)
92,7% студентів задоволені навчанням у Проджекторі, а 82,2% студентів вдалося реалізувати цілі за допомогою курсів

*Згідно з результатами дослідження Projector.
У дослідженні взяли участь 567 респондентів
серед випускників курсів 2022 року.

медіа.
дізнайся більше

маєте запитання?
підготували відповіді

що таке UX дизайн?
які є особливості UX дизайну?
скільки всього буде занять?
як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі куратор дає фідбек?
як відбувається робота над курсовим проєктом?

реєстрація.
перший крок за вами

Продовжуючи, я приймаю умови Публічної оферти та надаю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

Consultant

Хочете спитати ще щось? Пишіть на hello@prjctr.com.ua або телефонуйте за номером +38 067 418-95-78.