Humanitarium

Історія реклами

Курс про взаємозв'язки реклами та світу. Закохаємось в рекламу або дамо їй другий шанс.

Про курс

Що таке реклама? Щось в житті непотрібне або щось від нього невіддільне? Щось зациклене на собі й байдуже до навколишнього або щось, що навколишнє формує? Щось, що маніпулює людьми, або щось, що допомагає їм вчитися?

Курс «Історія реклами» – це спроба структурувати та проаналізувати сотні легендарних кампаній. Наша задача полягатиме не в тому, щоб зазубрювати імена, назви і роки, а в тому, щоб подивитися на світовий досвід згори, розібрати легендарні кейси на кісточки й взяти для себе найважливіше.

Ми прослідкуємо історію з часів Клода Гопкінса і Девіда Огілві, коли реклама – це подарувати підписникам газети купон на знижку чи написати перший у світі текст про боротьбу з карієсом, і до часів Боба Грінберга та Девіда Дроги, коли реклама – це викинути людину зі стратосфери чи здати в оренду відтворену з картини Ван Гога спальню.

Отже, цей курс про те, як світ змінював рекламу і як реклама змінювала світ. Якщо ви тільки знайомитеся з рекламною сферою, курс стане для вас хорошим початком. Якщо працюєте в ній вже не перший рік – ще одним шансом закохатися в рекламу.
Складнішими зрештою стануть всі.

літо 2022 курс триває 2 місяці
2500 грн/міс 5000 грн при повній оплаті всього курсу
2500 грн/міс. при оплаті частинами
30 студентів кожен студент отримує регулярний фідбек від куратора групи

Куратор

Сергій Малик

Співзасновник і креативний директор ANGRY agency. Створює ідеї 14 років. Перші 8 – як журналіст і піарник, наступні 6 – як копірайтер і креативний директор. За цей час його роботи виграли 3 шортлисти Cannes Lions, золото ADC*Europe, срібло Epica Awards, срібло Golden Drum та, вперше в Україні, срібло Eurobest Young Creatives Competition.

Програма курсу

Дорекламний період

Чиї послуги продавало найдавніше рукописне оголошення? Що було написано на першій друкованій рекламі? Чим займалися копірайтери стародавнього світу?

Реклама та мистецтво

Що об’єднує рекламу та мистецтво? Хто намалював логотип для Chupa Chups? Що спільного в Френсіса Скотта Фіцджеральда й Харукі Муракамі?

Реклама та музика

Як влаштувати рок-концерт у двометровій коробці? Для чого друкувати текст з книжки на дні басейну? З якого маніфесту брали приклад десятки маніфестів?

Реклама та кіно

Які відомі режисери почали свою кар’єру з реклами? Як бренди з’являються в кіно? Після чого на найбільш популярному фестивалі креативності у світі з’явилася категорія Titanium, – нагорода, яку дають тільки тій рекламі, що змінила погляд на те, якою може бути реклама?

Реклама та мода

Що подарувати близьким, якщо всі гроші ви витратили на себе? Чи можна приміряти одяг, не вдягаючи його? Чому краще бути дурним, аніж розумним?

Реклама та знаменитості

Для чого знімати в рекламі відомих людей? Чи можна створити свою знаменитість? Чи повинна нею бути жива людина?

Реклама та спорт

Чому варто стерегтися речей, які виготовили в жовтні? Як виглядає неможливий голкіпер? Чи повинні столи для пінг-понгу бути прямокутними?

Реклама та краса

Як виглядає краса? Як довести, що люди недооцінюють свою привабливість? Чому пляшки з шампунем повинні бути схожої форми?

Реклама й толерантність

Як влаштувати невидимий прайд? Чим відрізняються серця людей різних національностей? Як відсвяткувати Міжнародний жіночий день з допомогою еротичного журналу?

Реклама та політика

Яку передвиборчу рекламу вважають однією з найбільш скандальних за всі часи? Хто й для чого паразитував на президентській кампанії 2016-го року в США? Навіщо витрачати трильйон доларів на білборди?

Реклама та соціальні місії

Який день відзначає пів планети й навіть не здогадується, що його вигадали в креативному агенстві? Як виглядає прапор у тих, в кого немає країни? Навіщо ховати тампони в книжку?

Реклама та медицина

Як виглядає людина, яка змогла б пережити автомобільну аварію? Як створити єдину картотеку для мільйонів людей без паперу та комп’ютерів? Для чого кидати шматок металу в їжу?

Реклама та технології

Як зрозуміти, які політики брали хабарі? Як незрячому плавцеві зрозуміти, де край басейну? Як вміст гаманця може зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу?

Реклама в різних культурах

Чи може у двох релігій бути одна священна книга? Навіщо розвішувати білі простирадла прямо посеред вулиць? Як переконати увесь світ в тому, що ви розумні?

Як проходить навчання

Відеолекції та вебінари

Щосереди та щосуботи ви отримуєте доступ до нових відеолекцій, а вебінари з куратором проходитимуть у суботу об 11:00.

Домашні завдання

На курсі буде два домашніх завдання. Потрібно написати аналітичне есе та виконати творче завдання.

Регулярний фідбек

У нас немає базових та преміум режимів. Тільки преміум, завжди. Отримайте від куратора все.

Сертифікат за справи

Видаємо лише тим, хто своїм потом, часом і силами його заслужив.

ГРАФІК

Старт курсу

літо 2022

Відеолекції

середа та субота

Вебінари

субота, 11:00

Партнери

яа

ANGRY agency – креативна агенція, яка створює й реалізовує ідеї, для вирішення бізнес-задач.

Питання

Скільки всього буде занять?

Всього на курсі 17 занять. Двічі на тиждень (у середу та суботу) ми відкриваємо доступ до лекцій (всього їх буде 15). На курсі буде 2 вебінари, які проходитимуть у суботу об 11:00.

Чи можна дивитися лекції в будь-який зручний день?

Можна, але важливо встигати виконувати домашні завдання, які ви будете отримувати.

Що, якщо мені не сподобається?

До 3-го заняття ми зможемо повернути вам всю суму за навчання, якщо ви передумаєте.

Скільки часу потрібно приділяти курсу?

Для продуктивного навчання вам знадобиться біля 3-5 годин на тиждень.

Як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі куратор дає фідбек?

Вся комунікація на курсі відбуватиметься через платформу Slack (робочий чат групи, канали для домашніх завдань і корисних посилань). Куратор надає фідбек у вигляді коментарів на домашні завдання і обговорення на вебінарах.

Чи будуть мені доступні відеозаписи лекцій після завершення курсу?

Так, після закінчення курсу всім студентам буде наданий доступ до «Архіву випусника», де будуть збережені всі лекції.

Чи отримаю я сертифікат після проходження курсу?

Тільки за умови виконання всіх домашніх завдань.

Чи будуть записуватися вебінари?

Ми щоразу організовуємо запис, однак краще забронювати час, щоб приєднатися до онлайн-зустрічі — обговорити питання з одногрупниками та проконсультуватися з куратором.

Реєстрація

Ще маєте питання?
Не соромтесь їх задати.

Проконсультуйте мене