Projector logo
Курси

сміливо заповнюйте заявку

залюбки
допомагаємо
й не рекомендуємо
зайвого

contact-us.Продовжуючи, ви погоджуєтеся з contact-us.Політикою конфіденційності

Marketing

Facebook and Instagram Targeting

курс таргетолога, де розберемося з інструментами Facebook та Instagram, і навчимося запускати й оптимізувати рекламні кампанії

зареєструватися

досвід

не обовʼязковий

старт

14 травня 2024

група

25 місць

тривалість

2 місяці

якщо ви:

 • 01

  початківець у таргетингу з мінімальним досвідом

 • 02

  акаунт менеджер / маркетолог в агентстві чи продукті, який хоче брифувати таргетологів або самостійно запускати кампанії

 • 03

  випускник/-ця курсу Internet Marketing

sFor whom

...тоді це метч!

На курсі дізнаємося все про рекламні інструменти Facebook та Instagram, розберемося в типах оптимізації та розробимо власні проєкти. А закріпимо знання за допомогою реальних креативних завдань та запустимо мінімум 3-4 кампанії, щоб зібрати цілісну воронку для продукту.

 

навички,
які опануємо

hard skills

 • робота з рекламним кабінетом
 • механіка роботи аукціону
 • цілі рекламних кампаній
 • запуск кампаній
 • аналіз
 • оптимізація та масштабування
Навички
те, що
треба

soft skills

 • аналітичне мислення
 • комунікація з командами та клієнтами
 • ринкова обізнаність

програма курсу

від основ до перших проєктів

графік занять

вебінари — щовівторка о 19:30 лекції — щочетверга

01інтерфейс, доступ, основні функції
02як працює аукціон, типи таргету
03цілі рекламних кампаній
04типи плейсментів і підготовка креативів
05створення та запуск кампаній
виділіть час,бо на курсі будуть:9 живих вебінарів,8 відеолекцій від фахівців зі сферита 1 кейс з реальним замовником

авторпрограми
Костянтин

Мартиненко

Партнер в агентствах Mediacraft та Perfectionist. Спеціаліст з Performance Marketing.

Костянтин Мартиненко

Понад 10 років досвіду у сфері. Співпрацював із Syndicate, Honey Cafe, Bursa Hotel, Smartass, SPM Real Estate, Litkovskaya, Bevza, THEWATCH, Duck Side, T.C.Pizza, ЕБШ, Gunia Project, kmbs, «ебаут», Патрульною поліцією України.

куратори.
вони будуть поруч

Руслан Бабій

Senior Paid Acquisition Specialist у Depositphotos.

 

Понад 5 років у діджитал маркетингу. Основні напрями діяльності — автоматизація маркетингу, стратегічне планування та вебаналітика, запуск та оптимізація медіа- та performance кампаній. Працював з брендами Netpeak, Yaware, Prom.ua , Eleek, NRG, Capitan Auto, TurboWest.

 

Антон Чмихун

Marketing Specialist у Dragonfly Aerospace.

 

6+ років у діджитал маркетингу. Працював у компаніях з технологічними продуктами. Основна експертиза — стратегічний маркетинг, розробка рекламних стратегій, створення воронок продажів, медіапланування, омніакальний підхід до маркетингових активностей.

 

Олександра Захарова

META PPC Team Lead в AUTODOC.

 

У минулому — РРС спеціалістка у Netpeak. Працювала з брендами INTERTOP, Київстар, Pandora, Yves Rocher, UPG, Планета Кіно та ін. Сертифікована спеціалістка — Meta Certified Media Buying Professional.

 

Інна Сумовська

Senior User Acquisition Manager у Hily

 

У минулому — Senior User Acquisition Manager в Appflame, Client Solutions Manager у TikTok. Працювала з брендами Watsons, Bosch, Socar, Winner Group, Tarkett, Tet, NYX, Bose, Crossfit Banda, Patent Bot, Activia, PUMB, MHP (Nasha Ryaba). Сертифікована спеціалістка — Meta Certified Lead Trainer, Meta Certified Media Planning Professional та Meta Certified Media Buying Professional.

 

Богдан Сухомлин

Marketing Team Lead у Cpamatica.

 

Понад 5 років досвіду у сфері діджитал маркетингу. Спеціалізується на залученні трафіку з Tier-1 країн — США, Канади, країн ЄС тощо. Разом з командою витратив понад 4 млн доларів на різних джерелах трафіку — Meta Ads, TikTok Ads, Snapchat Ads. Сертифікований Meta Ads Expert у категорії Media Buying.

 

Микола Шишкін

Senior Media Buyer Expert у Kyivstar. Former Senior PPC & Programmatic Specialist у Doc.ua.

 

6 років у сфері. Працював із брендами Porsche, L'Oréal Paris, Garnier, Maybelline New York, NYX, Mixa, McDonald’s, Slotoking, Karabas, Binotel, Winner Group, Bentley Ukrain. Сертифікований спеціаліст — Meta Blueprint Certification Media Buying and Media Planning Professional.

 

Юрій Гамалійчук

Senior Digital Marketing Specialist у Philips. Former Senior Digital Marketing Specialist в Aimbulance.

 

Понад 11 років у діджитал маркетингу. Має досвід роботи як в агенції, так і на стороні клієнта. Основні напрямки діяльності: медіапланування, проведення та оптимізація медіа- та performance кампаній, вебаналітика.

 

Studying process

що на вас чекає

курси таргетолога з реальними замовниками і челенджами, на яких ви навчитеся запускати кампанії, що викликають резонанс і приносять гроші

 • 4+ годин на тиждень для виконання домашніх завдань
 • вебінари щовівторка о 19:30, а щочетверга ви отримуєте доступ до відеолекцій
 • сертифікат за виконання домашніх завдань та успішний захист курсового проєкту
 • мова викладання — українська

платити помісячно

payment option

8 925 грн/міс.

при розтермінуванні вартість курсу 17 850 грн

оплатити за весь курс
зі знижкою

payment option

8 500 грн/міс.

при оплаті одним платежем вартість курсу 17 000 грн

визначилися?
ось як потрапити на курс

 • 1зареєструватися

 • 2розказати про себе

 • 3оплатити курс

 • 4почати навчання

Вступ

відгуки.
що говорять випускники

Максим Шевяков
Максим Шевяков
Менеджер з реклами у Glass Art Stories
Загальне враження дуже хороше. Куратор — позитивний, відповідав на всі запитання чітко, поглиблено. Вебінари були круті, живе спілкування завжди треба. Очікування виправдалися на всі 110%. Курс дуже корисний для новачків або для тих, хто десь по відео увійшов у курс справи, дізнався, як і що працює, але не розбирався з усім на практиці. Курс також підходить і для більш-менш досвідчених.
Марія Сільченкова
Марія Сільченкова
Отримала багато корисної інформації, яку вже почала втілювати на практиці. Усе добре організовано, зручна та зрозуміла платформа, де відбувається навчання. Курс побудований дуже послідовно, лекції корисні та зрозумілі, подобається формат вебінарів, коли йде обговорення теми й можна поставити запитання та отримати відповідь на своєму ж прикладі.
Анатолій Комарницький
Анатолій Комарницький
Copywriter у Quarks
Дуже сподобалось. Багато теорії, конструктивний фідбек, корисні вебінари та чудова практика під кінець. Курс містить усе необхідне для старту в професії.
Тетяна Волошук
Тетяна Волошук
Вдале поєднання теорії та практики в навчанні та просто чудовий вибір кураторки курсу. Навчальний процес структурований, і це найголовніше. Заздалегідь відомі дедлайни та дати вебінарів дуже допомагають в організації часу. Вважаю, що курс ідеальний для початківців, щоб знати, куди далі скерувати набуті знання та навички.
Евеліна Антоненко
Евеліна Антоненко
У нас була найкраща кураторка. Постійно це повторюю. Вона просто неймовірна! Завжди допомагала, все роз'яснювала, проявляла ініціативу поза межами програми, дуже заряджала, перевіряла всі домашки. Навіть якщо я не вкладалась в дедлайни, могла відправити на допрацювання більше одного разу, що означає, що кураторка їх перевіряла дуже ретельно й дійсно намагалась дати якомога більше знань. Вебінари завжди проходили суперцікаво й теж заряджали, бо, звісно, просто послухати лекцію недостатньо, щоб розібрати тему повністю, завжди будуть виникати якісь нюанси та проблеми під час виконання домашки. Також дуже приємно було працювати на платформі, де проходив курс.
Еліна Краснікова
Еліна Краснікова
Попри те, що в мене була різниця з Україною 7 годин і я не могла бути присутньою на вебінарах, дивилась усі матеріали в записі й знала, що можу поставити запитання кураторці і вчасно отримати свою відповідь. Кураторка завжди була на зв’язку. Усе було чудово, чітко і зрозуміло. Зручна платформа курсу й застосунок, де могла завжди написати й отримати відповідь. Не мала жодних технічних проблем, але до менеджера курсу теж можна було дуже легко звернутись і отримати допомогу.
Катерина Долинська
Катерина Долинська
Загальне враження від курсу дуже позитивне. Куратор Юра все детально пояснював простими словами на вебінарах, а потім ми закріплювали вивчене на практиці та живих прикладах. Якщо виникали якісь запитання, Юра також завжди готовий був допомогти.
Роксолана Макар
Роксолана Макар
Я прийшла на курс з потребою розібратися в рекламному кабінеті й отримала саме те, чого очікувала. Куратор Костя провів нас крок за кроком через процес створення рекламної кампанії, поділився надзвичайно корисними нюансами і терпляче відповідав на всі наші запитання.
Людмила Федоренкова
Людмила Федоренкова
Курс був насичений новими знаннями, термінами. Цікаво та продуктивно працювали на вебінарах. Завжди конструктивний фідбек від куратора, допомога у вирішенні питань.
Марина Мікулінська
Марина Мікулінська
Хочу подякувати за отримані знання, за детальні відповіді на кожне із запитань, за досвід, власні кейси і час куратора. Великий плюс в тому, що дуже багато практичних занять та що кожне питання можна обговорити детально на вебінарі. Дуже рада, що вибрала саме курс Проджектора.
92,7% студентів задоволені навчанням у Проджекторі, а 82,2% студентів вдалося реалізувати цілі за допомогою курсів

*Згідно з результатами дослідження Projector.
У дослідженні взяли участь 567 респондентів
серед випускників курсів 2022 року.

маєте запитання?
підготували відповіді

Який досвід потрібен для вступу?
Як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі куратор дає фідбек?
Чи можна дивитися заняття в будь-який зручний день?
Чи можу я навчатися з планшета/телефону?
Як проходитиме робота над курсовим проєктом?

реєстрація.
перший крок за вами

Продовжуючи, я приймаю умови Публічної оферти та надаю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

Consultant

Хочете спитати ще щось? Пишіть на hello@prjctr.com.ua або телефонуйте за номером +38 067 418-95-78.