Graphics Interface Design Management 20 листопада 2020

Як не вигоріти і робити круті проєкти

Чого я вартую без екрану?
за 79 ₴ на місяць (оплата щорічно)

Чого я вартую без екрану?

Іван Голяков — співзасновник проекту «Моя Кімната», серійний підприємець, дизайнер, фасилітатор, психоаналітик, людина. В минулому співзасновник та CMO проекту motiondesign.school, найбільшої в світі школи анімації та моушн дизайну.

Навчався у Hyper Island в Манчестері та Growth Tribe, Амстердам. Має ступінь Master of Arts in Digital Experience Design, та наразі навчається на юнгіанського психоаналітика у якості третьої вищої освіти.

На лекції трохи поговоримо про досвід навчання в Hyper Island та багато поговоримо про командну роботу. Також, поговоримо про психологічну безпеку, як про найголовніший фактор продуктивності на роботі, та про те, як наш менталітет заважає нам отримувати це задоволення. Про особистісний розвиток, lifelong learning та вагомысть soft-skills. Іван розповість про те, що життя після Діджитал є і вона прекрасне. Поділиться власним досвідом та отриманими знаннями від військових психологів Швеції.

Поговоримо:

— Про навчання в креативній бізнес-школі Hyper Island;
— Про побудову командної культури

— Про складнощі та радощі роботи в мультидисциплінарних командах;
— Про шлях від дизайнера в фасилітатори;
— З дизайн-досвіду в цифровому середовищі до дизайн-досвіду команди.

А за лайфхаками, тулзами, освітніми можливостями та новинками у сферах UI, UX та Product дизайну — забігайте в interfaces.prjctr в телеграмі.

освіта — найкорисніша звичка.
дивіться освітній Нетфлікс щодня і будь-де.