Graphics Interface Design Management 20 листопада 2020

Як не вигоріти і робити круті проєкти

Visual burnout. Візуальне вигорання — коли ще більше картинок не роблять дизайн кращим
за 79 ₴ на місяць (оплата щорічно)

Visual burnout. Візуальне вигорання — коли ще більше картинок не роблять дизайн кращим

Лєра Шапошнікова — бренд дизайнерка та засновниця студии Orchidea Agency. Працювала з Fresh Black, Norba, Sculptor, Art-zavod Platforma, Indposhiv, Say No Mo, Article, Public Kitchen. Orchidea Agency — це невеличка бутикова студія з фокусом на візуальну естетику та бренди нової хвилі, які створюють сильні бізнеси.

На старті дизайнери можуть перейти на новий рівень з розвитком власної надивленості — через перегляд, оцінку та вивчення сотень картинок, проєктів та кейсів. Вони збільшують розуміння контексту та накопичують набір прийомів, які використовуватимуть у своїй практиці в майбутньому. Без цього справді ніяк — все нове вражає нас та будує нові нейронні зв'язки в мозку, допомагає впоратися із завданнями швидше, цікавіше та глибше.

Однак настає момент, коли дизайнер переглянув майже все, а його власний макет від цього не став красивішим чи більш влучним. А від початкового референсу його віддаляють сотні виправлень та глухих кутів.

Тому ми поговоримо з вами про візуальне вигорання в дизайнерів, способи розірвати це замкнуте коло та знайти вихід на новий рівень.

Також радимо підписатися на телеграм-канал Проджектора про дизайн.

освіта — найкорисніша звичка.
дивіться освітній Нетфлікс щодня і будь-де.