Humanitarium 9 жовтня 2020

На часі – українське. Більше та детальніше про українську культуру, дизайн, музику та літературу

Late night show: плюси, мінуси, українське підводне каміння
за 79 ₴ на місяць (оплата щорічно)

Late night show: плюси, мінуси, українське підводне каміння

Юра Поворозник — журналіст, кінокритик, засновник медіа Vertigo.com.ua. Головний редактор контенту SWEET.TV. Куратор курсів «Історія західного кіно» та «Історія телебачення» в Projector.Humanitarium.

Колись Ед Салліван покликав до себе на шоу чотирьох хлопців із Ліверпуля і дав поштовх «бітломанії». А Джонні Карсон одного вечора вирішив пожартувати про нестачу туалетного паперу в магазинах і спровокував національну кризу. Чи, от наприклад, Сет Меєрс обсміював Дональда Трампа і той вирішив піти в президенти...

Американський лейт-найт протягом останніх 65 років впливає на світову культуру і не збирається зупинятися. Успішний формат намагалися адаптувати і у нас — Майкл Щур і Юрій Марченко спробували посісти вільний трон українського телебачення, але не змогли підкорити цю вершину. То в чому ж специфіка лейт-найту? Що робить його особливим і чому в Україні досі немає свого Девіда Леттермана? Спробуємо розібратися разом. Може, своє шоу під кінець лекції не запустимо, та точно станемо складнішими.

освіта — найкорисніша звичка.
дивіться освітній Нетфлікс щодня і будь-де.