Graphics 1 березня 2023

After Effects Course

Микита Кобець — Ментор на курсі Motion Design Beginning Projector. Motion Graphics Artist

Заняття 1. Знайомство зі світом анімації
1500 грн, доступ назавжди

Заняття 1. Знайомство зі світом анімації

На цьому курсі ви навчитеся на практиці користуватися важливим для всіх аніматорів інструментом — Adobe After Effects. Впродовж курсу ви отримаєте необхідну базу, зрозумієте принципи анімації, опануєте закони композиції та технічні параметри. Це допоможе ефективніше працювати з софтом. Фокусуватися на головному, а не на окремих етапах, які часто можуть увігнати в легкий ступор. А ще перейти на нові робочі швидкості.

На першому занятті ви дізнаєтеся про види анімації, почнете їх розрізняти та побачите, у яких програмах її створюють. Особливу увагу приділяємо Adobe After Effects — софт, без якого далі ніяк. Розповімо, як і де його завантажити і з чого почати роботу в АЕ.

Найвідповідальніше завдання курсу — встановити програму Adobe After Effects на ваш комʼютер. Надихаємося першими лекціями і далі вже перейдемо до практики! Встановити можна на офіційному сайті Adobe.

А якщо ви захочете надалі розвиватися в Adobe After Effects та створити робоче портфоліо з фідбеком від куратора, то звертаємо вашу увагу на курс Motion Design Beginning.

освіта — найкорисніша звичка.
дивіться освітній Нетфлікс щодня і будь-де.