
Катерина Масленкова
Пройшла шлях з full stack райтерки до Head of за 4 роки і зібрала з нуля окремий відділ контенту у 12 райтерів в Preply. Керувала командами продуктових і маркетинг напрямків, останні 2 роки як Senior Lead UX writer у французькому юнікорні Qonto.
Разом з інженерами, запустила систему АB тестування текстів у Preply і процес пошуку гіпотез, з прямим впливом на ключові метрики бізнесу. Працювала над розробкою нової навігаційної системи для Qonto, зокрема визначенням нових термінів і їх ролі у дизайн системі Qonto. Започаткувала структурований напрямок локалізації у Preply і оптимізувала існуючі процеси у Qonto.
З задоволенням ділюсь досвідом у якості ментора UX райтерів рівня middle & senior, а також готую майбутніх лідерок і лідерів
навчає на курсіProduct Design
Product Design
| досвід | 1,5-2 роки досвіду у дизайні інтерфейсів, базові навички UI/UX |
|---|---|
| старт | 11 грудня 2025 |
| група | 25 місць |
| Тривалість | 3 місяці |
| куратор | Міша Рибачук |
перший крок за вами