designing
Workshops
5 воркшопів
щоб навчитися залучати стейкхолдерів на різних етапах дизайн-процесу
Дізнатись більше
27 листопада 2023

подкаст (Не)велика рада

(Не)велика рада #1
за 79 ₴ на місяць (оплата щорічно)
Цей матеріал можна також прослухати безкоштовно на популярних стрімінгових майданчиках у форматі подкасту.

(Не)велика рада #1

У 10 епізодах нашого нового подкасту «(Не)велика рада» ментори і менторки Projector Mentorship Platform — діляться неочевидними інсайтами та інсайдами та реаліями роботи у сферах creative&tech і розповідають, як з цим жити та уживатися та що чекає спеціалістів у (не)далекому майбутньому.


Ведучий подкасту — Стас Говорухін, дизайнер у Djinni, автор ідеї й розробник Projector Mentorship Platform — платформи, де експерти за донат на ЗСУ надають професійні консультації. У такий спосіб за рік роботи команда зібрала більше 4 млн гривень на благодійність.

Першим гостем подкасту стане Андрій Курочкін, Design Lead у Hexagon Agency. У Projector він викладає вебдизайн, а на менторській платформі консультує з усім дотичним до сфери, проводить рев’ю проєктів і портфоліо, дає поради щодо професійного росту. У пілотному епізоді Андрій розповідає, чому дизайн — не стільки про креативність, як про системну роботу, чому для дизайнера must have базове розуміння маркетингу, продажів та розробки, чим українська індустрія дизайну відрізняється від європейської та ще багато висновків, здобутих на практиці.


Projector Mentorship Platform — це платформа, де спеціалісти з креативних та тех індустрій надають персональні консультації за донат на підтримку спецпризначенців ЗСУ. Наближайте перемогу — свою власну і всієї країни. Бронюйте сесію на Projector Mentorship Platform!

освіта — найкорисніша звичка.
дивіться освітній Нетфлікс щодня і будь-де.