Graphics 1 травня 2023

ЗБІГОВИСЬКО

Олександр Трегуб — дизайнер, видавець Telegraf. design, дизайнер, куратор курсу Creative Composition та співзасновник та CEO інституту Projector Institute

 ЗБІГОВИСЬКО #3. «Що вважати успіхом?»
Безкоштовно, тільки авторизуйся

ЗБІГОВИСЬКО #3. «Що вважати успіхом?»

Зберігати баланс між роботою і відпочинком, піклуватися про ментальне здоров'я — мета багатьох людей. Особливо, коли перебуваєш у постійній гонитві за успіхом, матеріальним благом і намагаєшся в процесі не втратити те та інше. То що ж важливіше і як отримувати задоволення від цього процесу, особливо в період, коли планування майбутнього здається чимось ефемерним.

Обговорюємо:
— Успіх — це гроші, слава чи самореалізація;
— Чи є очевидним зв'язок успіху і щастя;
— Як досягати успіху та не вигорати;
— Як будувати кар'єру та отримувати задоволення від життя.

Спікери:
Злата Гнатюк— психотерапевтка, лекторка курсів і семінарів в Projector, запрошена експертка у шоу «Ебаут», «А що ти знаєш?», «Talk a show» та українських виданнях The Village Україна, Wonderzine та інші.
Євген Кудрявченко — Co-Founder, СЕО Vintage Web Production.
Юрій Марченко — головред Platfor.ma, радіоведучий, публіцист та автор книжок, зокрема «Буде тобі наука: українські вчені, що змінюють світ».

ЗБІГОВИСЬКО — це серія івентів від креативного факультету Projector Institute. На них ми запрошуємо практиків зі сфери, щоб шерити досвід, дискутувати, а може й сперечатися, дізнаватися нове та інакше дивитися на вже відоме.

освіта — найкорисніша звичка.
дивіться освітній Нетфлікс щодня і будь-де.