Як створити (або не створити) нішеве медіа
Павел Уваров — медиа-менеджер, сооснователь проекта Ногибоги
Архівне. Ми у процесі перезапису всіх лекцій, а поки ви можете відфільтрувати лекції українською
відфільтруватиПавел Уваров — медіа-менеджер, співзасновник проєкту «Ногибоги», головного в Україні сайту про біг та здоровий спосіб життя. До цього займався розвитком тематичних інтернет-проектів Football.ua, Platfor.ma, Sportarena.com. Медіа-експерт в Internews Ukraine.
Ще ніколи тематичні медіа не були такі затребувані, як останні кілька років. Звичайно, і до часу інтернету існували видання під певну аудиторію, але розвиток технологій та знання аудиторії дозволили точніше сегментувати групи людей. І як результат – онлайн-видання для дітей, для батьків, для бігунів, яхтсменів.
Низький поріг входу дозволять перевірити гіпотезу — цікава та чи інша тема саме цій групі людей, і чи достатньо рекламодавців у цій ніші, щоб жити.
На зустрічі ми поговоримо про те, як зрозуміти, чи потрібно робити тематичне медіа, як перевіряти гіпотези, та на що звернути увагу на старт проекту. Розглянемо моделі дистрибуції контенту, чому більшість не вдається привернути увагу великої аудиторії.
Бонусом я розповім про три головні помилки, яких припустився при роботі над «Ногібоги», сподіваючись, що хтось уникне такої ж долі.
На лекції також поговоримо:
- Навіщо створювати нішеве медіа...
- ... і як зрозуміти, що це не потрібно;
- Не тільки тексти: з чого взагалі складається медіа;
- основи прийняття рішень на основі даних, а не думок друзів;
- «граблі», на які ми наступили під час створення «Ногибоги» та висновки на їх основі.
Ця лекція може бути корисною:
— тим, хто чомусь хоче створити власні медіа;
— журналістам та бренд-менеджерам, які працюють з медіа;
— дивовижним людям, які цікаво цікавляться темою.