Експеримент та імпровізація. Говорить абстракція 2
Дмитро Буланов — арт-директор, засновник студії Bulanov büro, ментор Projector Mentorship Platform
Архівне. Ми у процесі перезапису всіх лекцій, а поки ви можете відфільтрувати лекції українською
відфільтруватиДмитро Буланов — графічний дизайнер, засновник Dmytro Bulanov creative büro, куратор курсу «Айдентика» в Projector. Співавтор айдентик туристичного бренду України (2014), Міністерства освіти і науки України (2017), туристичного бренду міста Запоріжжя (2017). Викладач на курсі «Visual communications professium».
Навіщо музикант стукає по гітарі та струнах, замість того щоб грати на ній, живописець танцює шаманські танці всередині полотна, забризкуючи все навколо, а дизайнер гасає по світу і знімає дивний фільм про щастя? І як все це взаємопов'язано? В рамках створених правил можна осягати ремесло та творчість, але щоб осягнути себе як творця потрібно вийти за рамки цих правил. Ця лекція – продовження порушеної теми «чистого мистецтва» у попередній лекції.«Говорить абстракція», але вже з фокусом на ключовому питанні: експеримент та імпровізація як усвідомлений метод розвитку у творчих професіях.
Порушення статусу-кво лякає і представляється нашому розуму, оповитому правилами і статистиками, чимось нерозумним, але, що зважилися перейти на інший бік, можуть побачити все під іншим кутом. Лекція, можливо, стане для когось відповіддю на питання куди зростати далі, коли освоїв усі методи та правила своєї професії, і дозволить подивитися на дивні, загадкові, котрі викликають і радикальні експерименти з практичної точки зору. Поговоримо про дизайн у контексті мистецтва та про мистецтво в контексті дизайну.
На лекції з вами розберемо:
- що рухає експериментаторами, аутсайдерами та не зрозумілими сучасниками геніями;
- експеримент та імпровізація як усвідомлений метод розвитку у творчих професіях;
- як функція та експеримент вживаються в дизайні;
- що означає мислити як фрик і чому це адекватно.
Буде корисно:
- дизайнерам, які хочуть осідлати натхнення та керувати ним;
- дизайнерам-графікам, для яких робота стала рутиною, а творча дорога вперлася в глухий кут;
- кому хочеться усвідомлено використовувати експеримент та імпровізацію для розширення рамок сприйняття та методики в роботі.
У Дмитра можна отримати персональну менторську консультацію.
Також радимо підписатися на телеграм-канал Проджектора про дизайн.