Content Marketing: Як ми перестали боятись і почали отримувати ліди
Валерія Демчишина
— співзасновниця і operations lead
Expppand
Ярослав Ничипорець
— співзасновник
Expppand
Ярослав Ничипорець — head of BD в Vintage Web Production. Головна задача Ярослава — збільшення прибутку Vintage з міжнародних ринків. Результат: за 2 роки компанія перетворилась з «local star» в молодого міжнародного гравця з часткою міжнародних клієнтів ~ 50%. Співзасновник i strategy Lead в Expppand.
Валерія Демчишина — співзасновниця і operations lead в Expppand. Головна задача Валерії — швидке розгортування процесу контент-маркетингу. Результат: за рік створено відділи маркетингу для трьох компаній.
Ви: топ-менеджер агенції чи IT компанії, і ви — в активному пошуку. Ви працювали, будували системний бізнес, і прийшли до точки, де хочете рости, продаватись більше, краще, і так, щоб на весь світ. Хочете, щоб клієнти, яким треба саме те, що у вас вже є, приходили самі до вас, і управляти цим процесом.
Ми: експериментатори, які знайшли хоч і не філософський камінь, зате, як мінімум, знання як отримати ROI з контенту. Зараз ми ділимось досвідом, бо віримо в український ринок, і тим часом інвестуємо у власні медіа-проекти.
На лекції ви дізнаєтесь:
— як отримати лідів, використовуючи канал контент-маркетингу;
— для яких індустрій це спрацює;
— скільки вкладати, який ефект очікувати і коли;
— про що писати, куди, і скільки, щоб ліди приходили і конвертувались;
— який контент конвертує, який — ні;
— яким тут боком SEO?
— як організувати процес (команда, скіли, найм, КРІ, стратегія, лідерство);
— все пропало: вклав в контент, а лідів нема. Як визначити причину?
— можливі ризики;
— як здійснювалось просування — на прикладі трьох проектів, поетапно;
— приклади, які надихають.
Для чого: щоб мати базове розуміння контент маркетингу як каналу отримання лідів — що очікувати, як налагодити з допомогою експертів, як ним управляти.
Лекція буде максимально корисна підприємцям, CEO, CSO та CBDO компаній, які:
— мають продукт/сервіс, про який хочеться розповідати;
— створюють додану вартість та/або заробляють на експертизі — design-oriented business, solution providers, SaaS-продукти та інші;
— перестали «продавати все для всіх», зрозуміли свій сегмент, його болі та потреби (gains, pains, jobs), і мають конкретну value proposition.