Graphics 20 лютого 2020

Дизайн для всіх від Саші Трегуба

Олександр Трегуб — дизайнер, видавець Telegraf. design, дизайнер, куратор курсу Creative Composition та співзасновник та CEO інституту Projector Institute

за 79 ₴ на місяць (оплата щорічно)

Композиція без карго-культів

Олександр Трегуб — дизайнер, співзасновник та CEO інституту Projector, видавець Telegraf. design, куратор курсу Creative Composition в складі Visual Communications Professium.

«Я завжди побоювався Композиції. У підручниках вона складна, скрипуча, напхана термінами та абстрактними слівцями. Така собі строга тітка з указкою, яка знає все, що тобі потрібно, але навіть підійти до неї на відстань метра — страшно.

Довелося справлятися самотужки, самому розбиратися з акцентами, ієрархією, масами, зв'язками, перерізами, пропорціями, сітками тощо. Виявилося, що за деякими латинськими поняттями заховані цілком практичні ідеї та смисли. А деякі так і залишаються фарбою на сторінках підручників.

Якось мені дуже захотілося розповісти про Композицію так, щоб і дизайнерам і (навіть) не-дизайнерам було цікаво. Щоб із сухої тітки вона перетворилася на живу цікаву співрозмовницю, з якою можна і за життя поговорити, і каву попити».

На лекції поговоримо про:
— Симетрії та асиметрії.
— Ритми.
— Рифми.
— Акценти та напруження.
— Сили зв'язків.
— Контексти.
— Композиції навкола.

Буде корисно — інтерфейс та графічним дизайнерам, ілюстраторам та всім, кому цікава композиція.

У Олександра можна отримати персональну менторську консультацію.

Підпишіться на телеграм-канал Саші Трегуба про дизайн.

освіта — найкорисніша звичка.
дивіться освітній Нетфлікс щодня і будь-де.