Dev & Data Science

Front-end Beginning

Базовий курс, який допоможе зробити перші кроки у вебпрограмуванні. А потім вирішити, куди розвиватися далі: пірнати у front-end чи обмежитися базовим набором для створення якісних вебінтерфейсів.

Про курс

Сьогодні дизайнер сайтів більше не може вдавати, що HTML і CSS його не стосуються. Адже підсумковий результат вебпроєкту — справний сайт, а не набір файлів jpeg.

На курсі отримаємо базу, щоб самостійно створювати інтерфейси, враховуючи сучасні технології, процеси та підходи. Розберемося в різних аспектах створення користувацького інтерфейсу сайтів: HTML, CSS, основах роботи в графічних редакторах. Навчимося робити свій сайт доступним на екранах різного розміру та за різних умов, а також оптимізувати свою роботу для більшої продуктивності.

Інструкція на випадок, якщо у вас не буде електроенергії.

12 січня 2023 курс триває 2 місяці
7 500 грн/міс. 7 800 грн/міс. при оплаті частинами
15 000 грн при оплаті всього курсу

15 студентів кожен студент отримує регулярний фідбек

Куратори

Авторка програми Тетяна Мельник
Куратор Леонід Костецький
Куратор Олександр Волощенко
Куратор Ярослав Ілляшенко
Лектор Віталій Фрідман
Лектор Юрій Артюх
Лекторка Настя Аніканова

Програма курсу

 • Знайомство з HTML, CSS та інструментами для розробки

  • Протягом перших тижнів ознайомлюємось з технологіями HTML та CSS. Розглянемо базові html-теги, css-селектори та css-правила. Попрацюємо з веброзміткою тексту. Паралельно ознайомимось з Figma, редакторами та IDE для зручності написання коду, базовими інструментами розробки в браузері (Chrome Dev Tools).
 • Лейаути та Responsive Design

  • Реалізуємо різні лейаути, зокрема багатоколонкові, за допомогою різних технік CSS, як flexbox чи css-grid. Навчимося будувати структуру складніших вебсторінок. Будемо вивчати responsive design та його головні складові, працюватимемо з макетами для різних розмірів екранів.
 • Медіа та інтерактивні елементи сторінок

  • Ознайомимось з різними видами медіа, зокрема зображеннями та шрифтами. Дізнаємось, як оптимізувати сторінку, враховуючи нюанси роботи на різних пристроях і розмірах екранів. Попрацюємо з інтерактивними елементами, а саме: формами, полями для вводу тексту, чекбоксами, кнопками тощо.
 • Підходи та інструменти для організації CSS-коду

  • Вивчимо підходи, щоб фінальний css-код можна було легко підтримувати та масштабувати на багатосторінкові сайти. Ознайомимося з CSS-методологіями (Atomic CSS та BEM), препроцесорами й постпроцесорами (SASS, PostCSS), а також з css-фреймворками: Bootstrap, Tailwind. Попрацюємо з об’ємними макетами, будемо нарощувати кодову базу з кожним заняттям.
 • Просунуті практики вигляду елементів

  • Ознайомимося з трансформаціями та анімаціями, які можливі за допомогою CSS. Вивчимо можливості SVG. Попрацюємо над оживленням своїх напрацювань, зробимо наші макети більш активними. Окремим модулем розберемося з покращенням доступності вебсторінки та кращими практиками для доступності.
 • Курсовий проєкт

  • Закріпимо здобуті навички на курсовому проєкті. Самостійно зверстаємо шаблон, створений в рамках курсу Web Design Junior. У верстці використаємо всі отриманні знання, аби зробити сайт адаптивним, інклюзивним, зручним та візуально приємним.

Курс для вас, якщо ви

Початківець

хочете зробити перші кроки у front-end розробці та зверстати свої перші сторінки

Дизайнер сайтів

бажаєте освоїти основи верстки сайтів

English

Intermediate і вище

Математика

на хорошому шкільному рівні

Час

8+ годин на тиждень для виконання домашніх завдань

Як відбувається навчання

Вебінари та відеолекції

Вебінари з кураторкою та групою будуть проходити щочетверга о 19:00, а відеолекції відкриватимуться двічі на тиждень щопонеділка та щосереди.

Real-life завдання

У нас діє Practicult — культ практики. Тому ви виконуватимете багато складної домашки з реальних робочих буднів. Have fun & survive.

Курсовий проєкт

Під час курсу ви зробите великий проєкт. Адже принцип курсу — все як у житті.

Регулярний фідбек

У нас немає базових і преміум режимів. Тільки преміум, завжди. Отримайте від кураторки все. І так, десята ітерація — це нормально.

Сертифікат за здобутки

Видаємо лише тим, хто своїм потом, часом і силами його заслужив.

ГРАФІК

Старт

12 січня 2023

Вебінари

щочетверга о 19:30

Відеолекції

щопонеділка та щосереди

Мови викладання

українська

Дізнайтеся більше

Twitter Осередок технарів, Development & Data Science новин, фізри для мозку, непроханих порад та соціально-наукового холівару
Лекція Що таке цей ваш фронтенд

Запитання

Що потрібно вміти для навчання на курсі?

Для навчання вам потрібно вміти працювати з комп’ютером, мати схильність до точних наук, бути уважним до деталей, розуміти, як працює компілятор і бути готовим до купи нових тулзів.

Який софт використовуватиметься на курсі?

Браузер і будь-який текстовий редактор з підсвіткою коду — наприклад, VSCode.

Як відбувається комунікація на курсі та в якому форматі кураторка дає фідбек?

Уся комунікація на курсі відбувається на платформі Slack (робочий чат групи, канали для домашніх завдань і корисних посилань). Кураторка дає фідбек у вигляді коментарів до домашніх завдань та обговорення на вебінарах.

Чи записуватимуться вебінари?

Так, але краще виділіть час, щоб долучатися до них особисто — буде цікаво.

А сертифікат буде?

Тільки за умови виконання домашніх завдань та успішного захисту курсового проєкту.

Що, як мені не сподобається?

Ми зможемо повернути вам гроші протягом 7 днів від початку курсу, якщо ви передумаєте.

Реєстрація

Ще маєте запитання?
Не соромтесь їх ставити.

Проконсультуйте мене