Projector logo
Курси

сміливо заповнюйте заявку

залюбки
допомагаємо
й не рекомендуємо
зайвого

contact-us.Продовжуючи, ви погоджуєтеся з contact-us.Політикою конфіденційності

Interface Design

Web Design Beginning

курс із вебдизайну, який закладає фундамент для кар’єри: будемо рухатися від базових принципів та інструментів до перших власних сайтів

зареєструватися

досвід

не обовʼязковий

старт

11 березня 2024

група

35 місць

тривалість

3 місяці

якщо ви:

 • 01
  хочете впевнено стартувати у вебдизайні
 • 02
  бути на «ти» з інструментами дизайну сайтів й основними принципами роботи з ними
 • 03
  прагнете систематизувати базові знання та відточити дизайн-навички
sFor whom

...тоді це метч!

За три місяці практичного курсу зрозумієте, що таке вебдизайн та ознайомитеся з Figma. Дізнаєтесь, як працювати зі шрифтами, сітками та композицією. Познайомитеся з дизайн-мисленням, пошуком ідей та роботою з референсами. У фіналі — створите свої перші лендинги.

 

навички,
які опануємо

hard skills

 • робота з Figma
 • розуміння суті вебдизайну та різновидів сайтів
 • знання основ композиції у вебдизайні
 • робота з сіткою, навігацією та формами
 • дизайн-мислення та вміння працювати з референсами
 • реалізація графічних ефектів у Figma, робота з іконками
 • створення вайрфреймів сайтів
 • проєктування дизайну під різні розширення екранів
Навички
те, що
треба

soft skills

 • вміння організовувати власний час
 • креативне мислення
 • сприйняття та опрацювання фідбеку
 • організація ефективної роботи над проєктом

програма курсу

від основ до перших проєктів

01сітки
02типографія
03форми, кнопки та контроли
04референси
05організація власної роботи
виділіть час,бо на курсі будуть:22 лекції,13 живих вебінарівта захистнавчального проєкту

куратори.
вони будуть поруч

Андрій Курочкін

Lead Designer у Hexagon Agency. У минулому — Art Director у the23.design, Senior UI/UX designer у Bachoo.

 

Понад 9 років досвіду в UI/UX дизайні, 7 з яких — викладання курсу Web Design Beginning. Співзасновник платформи ridne.design. Займався редизайном сайтів «Фокстрот» та «Аптеки доброго дня».

Ліза Кащинець

UI/UX Designer у Hexagon Agency.

Валерія Бобко

Product Designer в Enhance XR.

 

Має досвід роботи над ШІ маркетплейсом, для якого створювала все: від графіки та дизайну платформи до анімації. Зараз займається проєктами у сферах Web3, криптовалюти, AR.

Дарʼя Лимаренко

UX/UI Designer в Arounda Agency.

 

Розробляла дизайн для криптоаналітичної платформи, у якому був унікальний командний рядок та майже 40 сторінок документації.

Олександр Парамонов

Lead Interface Designer в Alty.

 

15 років у сфері. Проєктує веб- та мобільні інтерфейси, які виходять за межі естетики. Розв’язує проблеми користувачів і бізнесу за допомогою структурованого дизайн-процесу.

Анна Осядла

UI/UX Designer, Art Director у JetUp Digital.

Даша Краснолуцька

UI/UX Designer у Roud Studio.

 

Понад 5 років у дизайні. Проєкт, яким пишається — редизайн сайту для Constant Contact. Шукала ідею, яка відповідає потребам користувачів і багато тестувала рішення під час прототипування.

Аліна Федорченко

Interface Designer у snig.digital.

 

Розробила дизайн сайту snig.digital з 3D анімованими сніжинками та полярним сяйвом. Сайт здобув нагороду від Awwwards — Site of the Day, потрапив у добірку трендів 2023 та найкращих сайтів, створених на Webflow.

 

Олександра Бітаєва

Head of Product у Medentee.

 

Понад 5 років дизайнить інтерфейси. Веде продукти від концепції до імплементації, вміє налагоджувати роботу між дизайнерами, розробниками і стейкхолдерами.

 

Юлія Цукурова

Lead Product Designer у Fireart Studio.

 

Дизайнила застосунок для підтримки ментального здоров’я. Працювала у великій інтернаціональній команді над платформою для клієнтів швейцарського банку. 

 

Ольга Удовіна

Product Designer у Kyivstar.

 

Проєкт, яким пишається — власний pet project, над яким працювала з друзями. Командою будували складний продукт для автоматизації флоу для сейлз менеджерів.

Дмитро Світлічний

Product Designer у 3SS.

 

5+ років у дизайні. Проєктував головний сайт міжнародної IT компанії, де працює понад 300 людей та розробляв українську криптобанкінгову екосистему KUNA на Webflow.

 

Анастасія Санцевич

Experience Designer у Star.

 

Працювала над інтерактивною платформою для інженерів, де експериментально можна перевіряти, чи працюють між собою схеми, конектори та резистори. 

 

Микола Турчин

UX/UI Designer у Lazy Ants.

 

За 4 роки в дизайні встиг попрацювати над проєктами у нішах Web3, Fintech, EdTech, криптовалюти та охорони здоров’я. Серед кейсів, якими пишається — дизайн дашборд-колекції для NFT.

 

Вадим Тарасов

Product Designer в Uklon.

 

10 років у сфері. Має у портфоліо дизайни для SaaS-продуктів, CRM-систем, вебзастосунків та сайтів. Проєкт, частиною якого пишається бути — Fleet Manager від Uklon, продукт для управління та контролю роботи автопарків.

Матвій Дунук

User Interface Artist в Ubisoft.

 

10 років у дизайні. Працює з UI в усіх його проявах. Проєкт, яким пишається — дизайн гри Assassin's Creed Mirage.

Вова Віндар

Незалежний дизайнер.

 

Займається вебдизайном, розробкою та 3D-моделюванням. Працював над проєктами для Twitch та Ubisoft, де відповідав за UI-частину та створював метавсесвіт для NFT-колекцій Dolce & Gabbana.

 

Олександр Левченко

Senior Product Designer у Pistachio.

 

Найцікавішим проєктом називає той, над яким працював як ментор. Допоміг менті опанувати Illustrator та випустити дитячу книгу з математики. Також працював над проєктом у сфері кібербезпеки.

 

Анна Аптікєєва

Ex-UI/UX Designer в Arounda Agency.

 

Має досвід роботи над продуктом у сфері логістики та стартапами в нішах криптовалюти й ШІ. Зараз працює над власним проєктом.

 

Альона Крижанівська

Product Designer у Kanso Code, User Interface Designer у Creative Supply.

 

5 років у дизайні. Серед улюблених проєктів — робота над Innertune App, великим mental health застосунком для прослуховування афірмацій. 

 

Поліна Сучок

Product Designer у Kyivstar.

 

Має досвід проєктування вебпродуктів і мобільних застосунків у різних доменах: ecommerce, охорона здоров’я, телекомунікації. Регулярно проводить дослідження та юзер-тестування.

 

Іра Ларцева

Product Designer y Artkai.

 

6 років у сфері. Підсилювала дизайном проєкти в нішах e-commerce, фінансів, нерухомості та туризму. Працювала над редизайном сайту для SaaS-компанії, дизайном маркетплейсу для NFT.

 

Богдан Матвіїв

Art Director у dops.digital.

 

Понад 5 років у дизайні. Працював над соціальною мережею QuirkChat, концептами сайту для Maybelline та операційної системи для OPPO.

 

Ліза Ковальова

UI Designer в Astound Commerce, Jury на Awwwards.

 

Суперсила Лізи — перетворювати бізнес-цілі та потреби користувачів на дизайн-рішення та UX-стратегії. Будувала інтерфейси та досвіди для сайтів і застосунків у сферах SaaS, Fintech, e-commerce. 

 

Марина Ковальчук

UX/UI Designer у GlobalLogic.

 

5+ років у дизайні. Розробляла інтерфейси для налаштування камер, які знімають спортивні івенти. Дизайнила застосунки та сайти, на яких юзер може переглядати відео та взаємодіяти з ними.

 

Сергій Ковтун

UI/UX Designer у Netrix.

 

Понад 10 років у дизайні. Працював над складним e-commerce проєктом — novus.online, який виріс із MVP до продукту, що постійно розвивається.

 

Анастасія Братко

Product Designer в Archive.

 

Прийшла у веб з графічного дизайну, а тепер розвиває продукти. Вважає, що найважливіше мати чітку систему, бо вона допоможе уникнути або швидко розв'язати будь-які блокери. 

Віталій Сеневич

Ex-UX/UI Designer у ClassTag.

 

8+ років у сфері. Має досвід проєктування інтерфейсів на основі інсайтів, креативного та візуального дизайну для вебу, Android та iOS.

Анастасія Школяр

UI/UX Designer в Arounda Agency.

 

Має у портфоліо e-commerce сайти та застосунки. Серед технічно найскладніших — проєкт, де було потрібно з мінімальними змінами об'єднати три дизайн-системи та різні стилі в одне ціле. 

 

Святослав Затишняк

Незалежний дизайнер.

 

5 років у дизайні. Працював з проєктами у сферах освіти, медицини, персонального бренду, HoReCa, криптовалюти та Fintech. Експертиза — прототипування, дизайн-системи та адаптивний дизайн.

 

Дмитро Іванов

Незалежний дизайнер. 

 

Працював із десятками проєктів з різних сфер у компаніях і на фрілансі. Робив брендування та сайти для великих компаній і стартапів. Полюбляє креатив, стильні та зручні інтерфейси.

кейси.
так вміють студенти

платити помісячно

payment option

7 875 грн/міс.

при розтермінуванні вартість курсу 23 625 грн

оплатити весь курс
зі знижкою

payment option

7 500 грн/міс.

при оплаті одним платежем вартість курсу 22 500 грн

відгуки.
що говорять випускники

Ольга Заремба
Ольга Заремба
Курс суперінформативний. Лекції доступні та містять достатню кількість не лише теоретичного, а й практичного наповнення. Вебінари дозволяли на практиці застосовувати пройдений матеріал. Кожна зустріч була цікавою, наповненою реальними кейсами і прикладами із дизайнерського досвіду куратора.
Ольга Овсійчук
Ольга Овсійчук
Вважаю Projector одним із найкращих місць, які можна обрати для навчання) Дуже подобається підхід Андрія Курочкіна — все чітко, конструктивно і зрозуміло. Є мотивація вчитися далі. Лекції зрозумілі, домашнє завдання завжди відповідало лекції, круто, що вони в записі і завжди є змога передивитися.
Олександр Єлісєєв
Олександр Єлісєєв
Точно рекомендував би курс усім початківцям в UI/UX дизайні. Багато нової інформації, а головне — практики та фідбеку. Від вебінарів заряджався мотивацією і позитивом, що було дуже необхідно для подальшої роботи. Цей курс дав мені міцний фундамент, з якого можна далі розвиватись у професії.
Ганна Корнієнко
Ганна Корнієнко
Я щаслива, що здійснила свою мрію і пішла навчатися. Моя кураторка Марія Горобець — надзвичайна людина. Терпляча і мудра, завжди вчасно дає фідбек і детально аргументовані правки. Менеджерки також дуже уважні та турботливі, нагадують про все необхідне. Я пройшла тільки перший модуль курсу, а вже маю замовника. Продж надає крила🤍💙
Леся Власенко
Леся Власенко
Я дуже задоволена курсом від Prjctr. Мені сподобалось, що все записується, і в мене є змога переглянути це в будь-який момент. Кураторці Дар'ї можна було поставити будь-яке питання і попросити пояснити ще раз, якщо я не розуміла. Дякую всій вашій команді за те, що продовжуєте працювати в такий складний час.
Олексій Бітнер
Олексій Бітнер
Враження винятково позитивні. Курс структурований. Домашні завдання — логічне продовження відеолекцій, а вебінари — можливість наживо обсудити лекції, поставити додаткові питання, попрактикуватися та майже наживо зустрітися із групою. Фідбеки до домашок були на 100500%, тож я мав нагоду якісно відпрацьовувати помилки та недоліки і розвивати навички.
Анна Захарова
Анна Захарова
Вебінари дуже корисні, бо якщо ти щось не зрозумів з відеолекції, куратор все розкладе по поличках. Лекції змістовні, багато посилань, влучних реалістичних рекомендацій. Сподобалось, що тебе не хвалять «просто так» — є конструктивна критика, стимул виправлятись та розвиватись. Цікаво спостерігати свій прогрес від лекції до лекції, від дз до дз.
Роман Ярошенко
Роман Ярошенко
Вебінари та лекції допомогли мені отримати вичерпну інформацію про сучасні тенденції у вебдизайні, а також навчитися використовувати найкращі практики та інструменти. Куратор курсу давав корисні поради, допомагав зрозуміти складні аспекти цієї сфери. Загалом я дізнався багато абсолютно нових речей.
Злата Кантор
Злата Кантор
Після вебінарів завжди заряджалась позитивом і натхненням вчитись далі, лекції також цікаві — чекала їх з нетерпінням.
92,7% студентів задоволені навчанням у Проджекторі, а 82,2% студентів вдалося реалізувати цілі за допомогою курсів

маєте запитання?
підготували відповіді

Що таке вебдизайн і навіщо він потрібен?
Які є інструменти та напрями у вебдизайні?
Які основні програми для вебдизайну потрібно опанувати?
Я не вмію працювати у Figma, чи мені підійде цей курс?
Які навички потрібні для вступу?

реєстрація.
перший крок за вами

Продовжуючи, я приймаю умови Публічної оферти та надаю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

Consultant

Хочете спитати ще щось? Пишіть на hello@prjctr.com.ua або телефонуйте за номером +38 067 418-95-78.