Запропонувати проєкт на курси

Практика — один зі стовпів Проджектора.

Ми віримо в те, що через практику людина здобуває найцінніший досвід. Тому найважливіша частина кожного курсу — реальні проєкти. Студенти отримують справжнє завдання, виконують його та презентують замовнику.

Це дозволяє:

 • клієнту — отримати якісне рішення свого завдання або набір свіжих ідей (безоплатно);
 • студенту — практикуватися на реальних цікавих кейсах.


Щоб запропонувати ваш проєкт — заповніть, будь ласка, невелику форму.

1. Які ми шукаємо завдання

 • Завдання має бути реальним і потрібним для клієнта.
 • Завдання має бути цікавим і значущим для студентів.
 • Завдання має відповідати навчальним завданням курсу.
 • Рішення повинні мати шанс на втілення — ми очікуємо, що вдалі рішення будуть реалізовані.


2. Які проєкти роблять студенти

У Проджі проходить понад 60 програм за кількома ключовими напрямками.

 • Interfaces. Вебдизайн, розробка прототипів і архітектури сайтів. Аналітика вебсервісу або мобільного застосунку. Дизайн застосунку, розробка інтерфейсів складних продуктів.
 • Graphic Design. Розробка фірмового стилю або окремих елементів візуальної комунікації (постери, обкладинки книг, афіші), ілюстрації, короткі анімаційні ролики.
 • Advertising. Нейм, слоган та маніфест для бренду, розробка SMM стратегії. Створення зовнішньої реклами: бігбордів, сітілайтів, плакатів.
 • Marketing. Маркетингова стратегія продукту, план SEO просування, проєктування нових послуг або усунення сервісних розривів в наявних.
 • CG & Animation. Створення героїв і об'єктів для ігор та анімаційних фільмів. Короткометражні анімаційні відео.
 • Dev & Data Science. Обробка природної мови, візуалізація даних. Архітектура застосунків, проєкти на Python для джунів, мобільне та вебтестування.

Наші студенти вже створювали проєкти для: ЛУН, Всі Свої, Weblium, Unilever, Leboutique, Petcube, Preply, DOU, Platfor.ma, Multiplex, Київський Метрополітен, Closer, ONUKA, EVO, MacPaw, МЗС, Музею Ханенків, Молодого театру.


3. Як відбувається взаємодія

 1. Заповнення брифу. Всі бріфи ми передаємо кураторам, і вони визначають, над якими завданнями працюватимуть студенти курсу.
 2. Онлайн зустріч з кураторами. Як правило, ми проводимо зустріч куратора і клієнта для внутрішньої постановки задачі та обговорення всіх деталей.
 3. Брифінг студентів. Брифінг — це онлайн зустріч клієнта зі студентами. Завдання брифінгу: дати максимум інформації про проєкт і зацікавити студентів. Важливо, щоб завдання ставив представник проєкту, який володіє повною інформацією, вестиме комунікацію зі студентами та прийматиме фінальні роботи.
 4. Робота над проєктом. Цей період займає 3-5 тижнів залежно від курсу.
 5. Презентація робіт. Це онлайн презентація, в рамках якої студенти демонструють і захищають перед клієнтом допущені куратором роботи.
 6. Фідбек. Після закінчення презентації ми просимо клієнта дати чесний, але конструктивний фідбек щодо проєктів.
 7. Оголошення результатів. Після презентації ми передаємо всі роботи клієнту для більш детального вивчення і очікуємо оголошення переможця (протягом 1-2 тижнів після презентації). Ми не зобов'язуємо клієнта реалізовувати отримані роботи, але в будь-якому випадку просимо повідомити про своє рішення.
 8. Реалізація. Клієнт може вільно розпоряджатися отриманими ідеями. Якщо проєкт вимагає доопрацювання або замовник хоче переробити деякі рішення, ми передамо контакти автора, щоб домовитися про продовження роботи.
 9. Публікація. Будемо раді, якщо після реалізації проєкту ви поділитеся враженнями про співпрацю з інститутом та опублікуєте результати роботи із зазначенням автора. Студенти також можуть публікувати свої роботи над проєктом і додавати їх до портфоліо (умови про нерозголошення обговорюються окремо).


4. Бюджет

 • Ми не беремо грошей за роботу в рамках навчальних проєктів. Добре, якщо школа і хороші проєкти можуть бути корисними одне одному.
 • Ми вітаємо подяку клієнта по відношенню до авторів кращих робіт.
 • Якщо для виконання завдання потрібні додаткові ресурси (підрядники, техніка, матеріали або бюджет для тестування кампаній), цей бюджет надає замовник за попереднім узгодженням.

Якщо ви дочитали до цього речення та хочете запропонувати завдання студентам, заповніть, будь ласка, невелику форму.

Ми залюбки розглянемо ваш проєкт і сконтактуємо, щоб обговорити деталі :)

З будь-якими питаннями та пропозиціями пишіть нам на hello@prjctr.com.ua або телефонуйте 067 418-95-78.