Запропонувати проєкт на курси

Практика — один із стовпів Проджектора. Ми віримо в те, що через практику людина отримує найцінніший досвід.

Найважливіша частина кожного курсу — реальні проєкти. Студенти отримують завдання реального світу, виконують його та презентують замовнику.

Це дозволяє:

 • клієнту — отримати якісне рішення свого завдання або набір свіжих ідей (безоплатно);
 • студенту — практикуватися на реальних цікавих кейсах.


Щоб запропонувати ваш проєкт — заповніть, будь ласка, невелику форму.

1. Які ми шукаємо завдання

 • Завдання має бути реальним і потрібним для клієнта.
 • Завдання має бути цікавим і значущим для студентів.
 • Завдання має відповідати навчальним завданням курсу.
 • Рішення повинні мати шанс на втілення — ми очікуємо, що вдалі рішення будуть реалізовані.


2. Які проєкти роблять студенти

У школі проходить більше 60 програм за кількома ключовими напрямками.

 • Interfaces. Веб дизайн, розробка прототипів і архітектури сайтів, аналітика веб-сервісу або мобільного додатка, дизайн мобільного застосування, розробка інтерфейсів складних продуктів.
 • Graphic design. Розробка фірмового стилю або окремих елементів візуальної комунікації (постери, обкладинки книг, афіші тощо), ілюстрації, короткі анімаційні ролики.
 • Marketing. Маркетингова стратегія продукту, план SEO просування, проектування нових послуг або усунення сервісних розривів в існуючих.
 • CG & Animation. Створення артів, розробка героїв і об'єктів для ігор і анімаційних фільмів. Створення короткометражних анімаційних відео.
 • Dev&Data Scienceю. NLP (обробка природної мови), візуалізація даних, архітектура додатків (React.js), проєкти на Python для джуніорів, QA (мобільне та веб-тестування).

Наші студенти вже створювали проєкти для: ЛУН, Всі Свої, Weblium, Unilever, Leboutique, Petcube, Preply, DOU, Platfor.ma, Multiplex, Київський Метрополітен, Closer, ONUKA, EVO, MacPaw, МЗС, Музею Ханенків, Молодого Театру.


3. Як відбувається взаємодія

 1. Заповнення брифу. Все бріфи ми передаємо кураторам і вони визначають, над якими завданнями працюватимуть студенти курсу.
 2. Онлайн-зустріч з кураторами. Як правило, ми проводимо зустріч куратора і клієнта для внутрішньої постановки задачі і з'ясування всіх деталей.
 3. Брифінг студентів. Брифінг — це онлайн зустріч клієнта зі студентами. Завдання брифінгу: дати максимум інформації про проєкт і зацікавити студентів. Важливо, щоб завдання ставив представник проекту, який володіє повною інформацією і буде вести потім комунікацію зі студентами і приймати фінальні роботи.
 4. Робота над проєктом. Цей період займає 3-5 тижнів в залежності від курсу.
 5. Презентація робіт. Це онлайн презентація, в рамках якої студенти демонструють і захищають перед клієнтом допущені куратором роботи.
 6. Після закінчення презентації, ми просимо клієнта дати чесний, але конструктивний фідбек щодо проєктів.
 7. Оголошення результатів. Після презентації ми передаємо всі роботи клієнту для більш детального вивчення і очікуємо оголошення переможця (протягом 1-2 тижнів після презентації). Ми не зобов'язуємо клієнта реалізовувати отримані роботи, але в будь-якому випадку просимо повідомити про своє рішення.
 8. Реалізація. Клієнт може вільно розпоряджатися отриманими ідеями. Якщо проєкт вимагає доопрацювання або замовник хоче переробити деякі рішення, ми передамо контакти автора, щоб домовитися про продовження роботи.
 9. Публікація. Будемо раді, якщо після реалізації проєкту ви поділитеся враженнями про співпрацю зі школою і опублікуєте результати роботи із зазначенням автора. Студенти також можуть публікувати свої роботи над проєктом і додавати їх в портфоліо (умови про нерозголошення обговорюються окремо).


4. Бюджет

 • Ми не беремо грошей за роботу в рамках навчальних проєктів. Здорово, якщо школа і хороші проєкти можуть бути корисними один одному.
 • Ми вітаємо подяку клієнта по відношенню до авторів кращих робіт.
 • Якщо для виконання завдання потрібні додаткові ресурси (підрядники, техніка, матеріали або бюджет для тестування кампаній), цей бюджет надає замовник за попереднім погодженням.

Якщо ви дочитали до цього моменту і хочете запропонувати завдання студентам, заповніть, будь ласка невелику форму.

Ми з радістю розглянемо ваш проєкт і зв'яжемося, щоб обговорити деталі :-)

І звичайно, з будь-якими питаннями і пропозиціями пишіть нам на hello@prjctr.com.ua або телефонуйте 067 418-95-78.