кейси
Шрифтовий логотип must go on. Чого можна навчитися на курсі Typo Logo
Уже вкотре Катя Яцушек проводить свій курс Typo Logo. І ніби доводить нам, що місячний інтенсив може закінчитися, але шрифтові лого, які на ньому створюють — ніколи. Катя розповіла нам про завдання, які студенти виконують на курсі та про цілі, які ставить перед собою як кураторка.
Цей набір у нас був невеликий, але зате я мала можливість більше часу приділити кожному студенту. Класично ми почали з простіших завдань і далі поступово збільшували навантаження. Перше завдання — підібрати готові шрифти до мудбордів і зробити з них лого.

графічна дизайнерка
Маргарита Марушевська
Авторка: Аня Сень
Авторка: Катерина Чурікова
Наступним завданням було наскетчити літери, а одну з них допрацювати до вигляду готового знаку.
Авторка: Катерина Лебідь
Одне з моїх улюблених завдань — скласти лого із головних наборів елементів (з модулів). Я завжди порівнюю шрифт із конструктором, де букви збирають з елементів, наче Lego. Як результат виходять цікаві експериментальні форми літер.
Авторка: Катерина Чурікова
Авторка: Катерина Лебідь
Також були більш звичні завдання. Наприклад, зробити лого за брифом і логотип для продукту. Студентки аналізували бриф, робили дослідження конкурентів, збирали мудборд, референси та скетчили лого.
Авторка: Маргарита Марушевська
Авторка: Аня Сень
Авторка: Катерина Лебідь
І фінальним випускним проєктом був курсовий. Лого для реальної замовниці, яка займається випічкою. Замовниця попросила стриманий варіант логотипу без зайвої «рожевості» та мімімішності. Вона хотіла стримане лого з обмеженою гамою:
Авторка: Маргарита Марушевська
Авторка: Катерина Чурікова
Авторка: Катерина Лебідь
А цю роботу обрала замовниця.
Авторка: Аня Сень
Як викладачка я розумію, що на курс приходять дизайнери з різною підготовкою та з різним професійним досвідом. І я перед собою ставлю завдання, щоб з курсу вони виходили із більшим практичним досвідом. Спробували робити те, чого не робили раніше, вийшли за рамки своїх можливостей, перевершили себе минулих.

Цех курс — гарний старт для їх подальшого розвитку в шрифтовій практиці. За місяць складно дуже сильно вплинути на них, як на дизайнерів. Але я можу дати поштовх для подальшого розвитку своїх студентів. І це чудово.
Дізнатися всі деталі створення шрифтових логотипів та почати робити власні, ви можете на курсі Typo Logo. Навчання триває чотири тижні.

Текст: Катя Яцушек
Роботи: Студенти курсу
Кейси
Сподобалась стаття?