Більшість наших шрифтових дизайнерів не мають спеціальної освіти й можна сказати, що всьому реально навчитися самостійно без шкіл і курсів. З іншого боку, коли з'явився курс в Projector — відразу стало більше тих, кому це цікаво, з'явилося більше нових осіб, які можуть запропонувати своє бачення букв. Це цікаво і значно прискорює процес. На курсі ти можеш отримати протягом півтора-двох місяців той обсяг знань, до якого сам йтимеш кілька років.
Зараз альтернативи шрифтовому курсу
Sans Serif Fonts в Projector я не бачу — він дещо унікальний. Але є суміжні заняття, які можуть бути пов'язані з розробкою логотипу, леттерингом або каліграфією — це дуже близько і від цього простіше зробити крок в сторону проєктування шрифтів і написів.
Ви можете відвідувати курси або окремі заняття, воркшопи — все це допомагає і показує букви в різних підходах до них. Не можна сказати, що багато людей після каліграфії почали робити шрифти, але і таке буває — коли виникає необхідність спробувати свої сили або приходить розуміння, що ті ж букви, які людина пише пером, можна векторизувати, після чого зібрати готовий шрифт.
Комусь в розробці шрифту може допомагати програмування. В цьому випадку можуть виникати шрифти, в яких основна ставка буде не на малюнок букв, а на особливі запрограмовані фішки: поведінку шрифту, цікавіші тематичні заміни.