ГАРАЖ
Шість безкоштовних рігів персонажів для мультяшної анімації
Разом з куратором курсу 3D Cartoony Animation, Борисом Клімовим, зробили підбірку безкоштовних рігів персонажів для мультяшної анімації. Відкриваємо Maya та починаємо практикуватися.
В 3D Анімації ріггінг – це процес підготовки 3D моделі персонажа до анімації. Ділимося зручними та безкоштовними рігами для вашої роботи в софті Maya.
Mr. Buttons
Чудовий безкоштовний ріг для мультяшного кота. Дизайн з епохи Looney Toons. Спина зроблена за сучасними стандартами — одночасно IK/FK. Просунута резина і як бонус – додаткові кінцівки для створення ефекту Smear Frames.
Tom Rig
Tom Rig — класичний персонаж, який відомий нам як кіт Том з мультфільму «Том і Джеррі». Це мастхев для практики мультяшної анімації. Чудовий сетап обличчя персонажа.
Woody Rig
Вуді – це взагалі персонаж ікона. Модель ріга зроблена дуже аутентично, а сам ріг ну дуже функціональний. З ним можна робити цілком дикі речі. З мінусів – цей ріг доволі важкий.
Cyberpunk Robot Rig
Це дуже швидкий ріг персонажа в цікавому дизайні. Обличчя тут відсутнє, що лише додає продуктивності в роботі з цим рігом.
Spider Verse
Дуже швидкий ріг. Завдяки популярності мультфільму «Людина-павук: Навколо всесвіту» персонаж Спайдермена має дуже велике значення. Цей ріг дозволяє створювати дійсно мультяшні пози [фреймворк mGear].
Aang
Aang – чудовий персонаж. Герой мультсеріалу «Аватар: Останній Захисник». Модель й сам ріг дуже якісний. Найголовніше, що цей ріг дуже швидкий, але з має сетап обличчя. Й головне, що він дуже зручний у роботі.
Якщо ви вже давно хотіли прокачатися у роботі з персонажами в 3D, то звертаємо вашу увагу на курс 3D Cartoony Animation. Впродовж 3-х місяців вивчимо нові анімаційні прийоми, попрацюємо над технікою та створимо власну виразну 3D анімацію.

Розберемо усі технічні моменти, щоб в майбутньому ви змогли ефективно працювати на всіх етапах створення анімаційних сцен. Куратор курсу — Борис Клімов, 3D character аніматор студії Animagrad.
Авторка: Лєна Ковальчук
Гараж
Сподобалась підбірка?