За чудовий результат треба подякувати не тільки викладачу, але й студентам та організаторам курсу, а також усім, хто розвиває українське шрифторобство та дизайн-освіту. Кілька років тому цей курс був би неможливим. Але зараз, завдяки Projector та українській шрифтовій спільноті, яка продукує все більше помітних шрифтів, 7 хлопців і 10 дівчат успішно спробували цю рідкісну професію – шрифтовий дизайнер. І за 3 місяці зробили свої перші шрифти!
До речі, кількість дівчат на шрифтовому курсі теж є ознакою сталого розвитку українського шрифтарства. На «Святі Кирилиці 2008» у Харкові можна було побачити майже всіх українських шрифторобів на одному фото – кілька хлопців, жодної дівчини, і це не була випадковість. Сьогодні ж на Rentafont понад 4000 шрифтів, створених за останні 35 років, від 126 шрифтових дизайнерів, переважно з пострадянських країн, і
40 з них – жінки.
Виробництво шрифтів завжди було складним творчим процесом, пов'язаним з технологіями, які вимагають освіти та високої кваліфікації. У патріархальному суспільстві жінки майже не мали доступу до складних творчих професій. Але, на щастя, в останні десятиліття невиправданий гендерний перекіс поступово вирівнюється і шрифтовий дизайн отримує максимум якостей від різних авторів.