новини
«Письмо — це дизайн». ArtHuss та Projector випустили книгу про UX Writing
ArtHuss та Projector випустили нову книгу в серії PRJCTRteka — «Письмо — це дизайн: Як слова створюють User Experience» Майкла Меттса і Енді Велфла.
Майкл Меттс допомагає командам створювати чудові продукти й послуги завдяки тому, що ставить людей на перше місце. Маючи досвід роботи в журналістиці, він часто говорить про роль, яку відіграють слова у розробці досвіду користування.

Енді Велфл — стратег контенту в команді дизайнерів продуктів Adobe, який пише в умовах серйозних обмежень і досліджує артефакти великих старих інтерфейсів програм.

Разом вони зібрали весь свій досвід та написали книжку «Письмо — це дизайн», де говорять про роль райтерів або технічних письменників у своїх командах, процесі створення продукту й користувацькому досвіді. А ArtHuss та Projector переклали та опублікували цю книгу українською.
  «Для нас "Письмо — це дизайн" важлива тим, що це перша книжка про UX Writing на українському ринку. Для читачів — тим, що в одному місці зібрані та структуровані актуальні поради про ефективну роботу над UX-райтингом не тільки на рівні текстів, а й на рівні побудови комунікації всередині команди».

  Саша Трегуб
  співзасновник та керівник Projector
  Меттс та Велфл вважають, що слова не менш важливі, аніж візуальні образи, структура чи технічна досконалість, оскільки саме від них залежить сприйняття, розуміння, настрій користувача.

  Саме тому багато уваги в книжці вони приділяють складовим успіху, які напряму пов'язані з роботою з текстами, зокрема: ясність та інклюзивність текстів, дотримання інтонації бренду та продукту, правильний вибір тону.
  Крім того автори розповідають як налаштувати ефективну комунікацію в команді, аби райтери могли включатися в роботу на найраніших етапах й постійно обмінюватися своїми знахідками й напрацюваннями з рештою членів команди.
  Дізнатися більше про книгу та оформити передзамовлення можна на сайті видавництва ArtHuss, а практичні навички роботи з текстами для інтерфейсів можна отримати на курсі — UX Writing.
   Новини
   Сподобалась НОвина?