Проджектор для мене навряд такий самий, як для інших. Це як дитина. Тобто він не може бути для мене поганим. Він може бути якимось трохи неправильно вихованим. Тоді ти просто по-іншому починаєш його виховувати.
Проджектор — це штука, яка змінює життя інших. Це потрібно розуміти. Ми займаємося освітою, а вона змінює життя людей. Чуваки, які роблять курси типу «за два місяці ти отримаєш зарплату в 3000 доларів» — вважаю, що вони не розуміють, яка величезна відповідальність на них. І це не ігри, це не просто заробіток.
Колись був арт-директором першого коворкінгу українського Bibliotech, розвивався-розвивався, а потім з'явилася можливість переїзду. Зрозумів, що з арт-директорством далеко не поїду, спробував вчити програмування на мові Python, але мені не пішло, тому що я тупий. Фронтенд сподобався, та теж не зовсім моє. Вибрав веб, тоді це було найкрутіше, але вчитися майже не було де. Ну і десь за пару місяців Саша прийшов і каже — давай робити школу. Я був першим студентом на курсі веб-дизайну. Все випробовували на собі.
Мабуть, те, чого я додаю Проджектору — не ставити перед собою бар'єри, не плисти за течією, а створювати її.
Вважаю, що Саша геній, стараюся його триматися, він мене багато чому вчить.
Якщо поруч з тобою крута людина і ти будеш брати її правила життя за приклад, то ясне діло, що потроху ти теж будеш ставати крутим.
Ідеальний викладач повинен вміти слухати, чути, сприймати чужу думку і швидко розбиратися, де не так. Вміти закривати суб'єктивний ящичок перед входом до класу.
Мені здається, що правильний процес навчання (і на роботі, і в школі, будь-де) — це коли студент і викладач працюють разом. Тому критерії до них однакові на 95%.
Коли твоя мама каже, що чогось у тебе навчилася після якогось
діалогу — це стимул продовжувати свій розвиток у всіх напрямках. Моя мама у мене навчається, а я вчуся у неї, ми працюємо в синергії. Я вмію її слухати і чути, вона вміє слухати і чути мене. Мені здається, це і є дорослішання, коли ти з мамою живеш на одному рівні.