кейси
Карантинні наліпки, календар та комікси: дипломні проєкти випускників-ілюстраторів
На курсі Illustration Beginning студенти впродовж трьох місяців вчаться основам кольору і композиції, тренують техніку малюнка, створюють сюжети та знайомляться з ринком.

А нижче — дипломні роботи другого набору курсу.
Присвячені карантину наліпки
Завдання: створити серію наліпок у діджитал чи матеріальному форматі та з будь-яким настроєм.
Аліна Межуле
Руслана Нагорна
Катерина Руда
Комікс «Without borders»
Завдання: створити комікс з 8+ фреймів для міжнародного конкурсу Fumetto. Використати мінімум тексту, або ж обійтися взагалі без нього.
Нікіта Петров
Студент розповів історію про звільнення. «Всі ми маємо форму, опираючись на яку живемо своє життя, приймаємо рішення і т.і. Це те, що часто нас обмежує та сковує. В першу чергу, "форма" — це категорії "чоловік/жінка". Але ми набагато більше, ніж ці форми, нам не обов'язково слідувати "законам", які закріплені за формами».
Анна Мейсон
Комікс про те, що іноді корисно вийти з будиночка,
стіни якого на тебе тиснуть.
Марія Коваленко
Історія про один сон. Героїня опиняється в дивному будинку в пошуках супу. І зіштовхується з речима, які виходять за межі реальності.
Ксенія Борозняк
Студентка дослідила комікс як форму,
де кордонами та рамками стали самі фрейми.
Яна Святкіна
Історія без наративу, в якій відмова від кордонів — це відмова від шуму кольорів. І з кожним фреймом ілюстраторка позбувається від одного кольору та звільняє повітря в картинці.
Альона Уварова
Особиста історія про пошук. Композиція комікса побудована за своєю знайденою структурою, де форма листка відповідає сюжету. І в якій ми опускаємося з листком вниз разом з героїнею.
Серія ілюстрацій для дитячої збірки казок
Завдання: створити серію ілюстрацій для збірки казок авторки Світлани Морозової. Кожна ілюстрація повинна працювати і як доповнення до тексту, і як самостійно.

Софія Новак
Анна Лойко
Календар на 2100 рік
Завдання: створити календар на 2100 рік. Проілюструвати чотири пори року та обкладинку і поміркувати на тему, як зміниться світ після карантину: як виглядатимуть публічні простори, люди, техніка.
Таня Снєжик
Кейси
Сподобалась стаття?