Донедавна я загалом займалася веб-дизайном. Зараз намагаюся розширити сферу діяльності: займаюся більше айдентикою та друкованою продукцією. Тому бажання навчитися створювати шрифти — цілком логічний крок для подальшого розвитку. Я почала самостійно вивчати дизайн ще в епоху діалапу, коли інформації було катастрофічно мало. Орієнтирами тоді виступали красиві приклади й невелика кількість статей з досить поверхневою інформацією. Пізніше я зрозуміла, що набагато продуктивніше отримувати знання з книг. Нам, дизайнерам, у цьому плані пощастило, адже існує достатня кількість робіт загальновизнаних спеціалістів, які передали свій досвід.
Відкриттям стала книга Роберта Брінгхерста «Основи стилю в типографіці». До знайомства з нею я завжди намагалася приділяти типографіці велику увагу. Вважала, що весь дизайн можна побудувати винятково на шрифті, і він буде працювати ще багато років, зберігаючи актуальність. Але після цієї книги кожна буква і кожний розділовий знак відкрилися по-новому.
І я вирішила самостійно вивчити шрифтову справу. Додатково озброїлася книгою «Букви від А до Я» Юрія Гордона і спробувала зробити кирилізацію безкоштовного латинського шрифту для свого гончарного проєкту. Але чим далі я просувалася, тим більше у мене виникало питань, на які ні в статтях, ні в книгах відповідей не було. Тому коли побачила анонс курсу від Кирила Ткачова, то радості не було меж. І я подумала, що це чудова можливість завершити свій шрифт під керівництвом професіонала.
На курсі пропонували купу онлайн-лекцій, 5 домашніх завдань з дедлайнами й вебінари щосуботи. Загалом, розклад був досить інтенсивним, але реальним. Якщо, звичайно ж, вчасно виконувати всі завдання і якомога раніше почати роботу над курсовою. Програма мені сподобалася: з кожним виконаним завданням, навіть якщо воно не особливо припало до душі, відчуваєш, що твої можливості розширюються, й ідея створити власну гарнітуру вже не виглядає такою нереальною.