Колись збирав такі собі кліше для самоідентифікації. Плюраліст, соціаліст, буддист… Якщо професійно, я дослідник, кофаундер громадської організації Агенти змін, входжу у круг стратегів, керую дослідженнями, куратор курсу UX Research у Проджекторі, чоловік, батько, «глава сім'ї» і просто цікава людина (сподіваюся).
Після університету мав диплом програміста, але взагалі не знав, що мені робити. Побачив вакансію молодшого юзабіліті-спеціаліста, подумав, що прикольна назва і влаштувався на роботу. Через два місяці став старшим юзабіліті-спеціалістом, тому що попередній звільнився.
Зараз моя робота — це робота супервайзера, візіонера, директора по дослідженням. Вигадую методології, намагаюся перевірити результат, дати фідбек, ходжу на зустрічі і пишу звіти.
Увесь дизайн однаковий, що б ми не робили — створювали сайти, проектували площі чи вулиці, панелі управління космічних кораблів чи сцену. Процеси, методології, критерії оцінки абсолютно однакові, незалежно від сфери. Якщо ти класний дизайнер, тебе може занести куди завгодно.
Я неорганізована людина. Подобається думати над різними системами тайм-менеджменту і упорядкування справ. Я дуже натхненний, коли вигадаю чергове ноу-хау, як же мені поєднати усі свої задачі та ініціативи. Але потім це стикається з реальністю і на цьому закінчується.
Придумую задачі швидше, ніж їх закриваю. Тому питання «встигнути все» не можна вирішити в принципі. Це нормально.
Я доволі замкнутий. На якійсь вечірці, де нікого не знаю, можу ні з ким за вечір не познайомитися.
Помітив, що я дуже залежний від фідбеку інших людей, тому почав робити різні штуки, щоб зменшити цей вплив. Пройшов курс по гейміфікейшн і думаю: «Усі постять сертифікати на фейсбуці, ну звичайно, я теж запощу». А потім думаю — а навіщо, це ж я шукаю схвалення від людей, 90% яких я взагалі не знаю. Це всього лише підігрівання власного его, ще одне посилення залежності від оточуючих, не буду постити. А потім — ну як не буду, це ж сертифікат, я ж його отримав. Так і не запостив :)