новини

GlobalLogic стала партнером на курсі в Projector

Міжнародна ІТ-компанія GlobalLogic стала партнером на курсі у школі Projector. Протягом навчання студентки Employer Branding запропонували команді проєкт для покращення бренду компанії.
подарунковий пакет GlobalLogic
Консультантка з рекрутмент-маркетингу GlobalLogic Тетяна Старосветська запропонувала компанії партнерство з Projector після власного навчання на курсі Employer Branding. Ідею підтримали, адже це було потенційною можливістю знайти щось нове для розвитку Employer Brand компанії від спеціалістів зовні.
  «Ми хотіли знайти нові ідеї та натхнення, щоб ефективніше вести комунікацію з потенційними кандидатами. GlobalLogic є великою компанією для дослідження і думаю, що студенткам було цікаво дізнаватися більше і вчитися на нашому прикладі. Складно виділити найкращу активність — серед пропозицій точно було багато корисних і унікальних ідей. А завдяки цьому проєкту студентки могли отримати корисні знання та досвід».
  Тетяна Старосветська
  представниця компанії-партнера на курсі
  Для дослідження та створення стратегії Таня з командою підготували потрібну інформацію і запропонували фахівців у компанії, з якими комунікували в процесі. У результаті компанія GlobalLogic отримала кілька проєктів з рекомендаціями, які можна втілювати і вже зараз, і в майбутньому.
   «Студентки отримали змогу вийти за рамки своїх компаній і створити стратегію для однієї з найбільших ІТ-компаній в Україні. У брифі був акцент на пошуку сміливих та свіжих ідей для кращого сприйняття свого Employer Brand. Над такою задачею працювали 4 команди по 3-4 людей. У фіналі вони презентували дуже різні, але однаково сильні роботи. А комунікація з Танею була максимальною комфортною — адже й вона сама пройшла шлях із першим набором курсу та пам'ятала схвильовані емоції перед захистом».
   Катя Дробот
   кураторка курсу
   Дізнатися історію навчання Тані в Projector ви можете в матеріалі «Від студентки до замовниці один набір: досвід випускниці Employer Branding». А долучитися до нового набору з реальним замовником — на сторінці курсу Employer Branding.
    Новини
    Сподобалась НОвина?