ГАРАЖ
Дизайнери, за якими варто стежити в Twitter
Зібрали перелік дизайнерів, в акаунтах яких можна знайти цікаві кейси, інсайти, тренди, посилання на статті та матеріали за темою роботи з інтерфейсами. Якщо є натхнення, то й самим взяти участь в обговореннях під постами.
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Бреда Фроста (головне фото)
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Люка Вроблевскі
Люк Вроблевскі
Люк — один з найвпливовіших людей у галузі UX. Зараз він займає позицію Product Director у Google. Раніше працював у Yahoo та eBay. Засновану ним компанію Polar свого часу придбала Google, а компанію Bagcheck, де він був співзасновником — у 2011 придбав Twitter.

У жовтні Люк 2011 року він видав книгу під назвою «Mobile First», де обґрунтовує, чому вебсайти та додатки мають бути розроблені насамперед для мобільних пристроїв.
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Кім Гудвін
Кім Гудвін
Кім займається дослідженнями користувачів та дизайном упродовж 25 років. Останніми роками основний профіль — консультації компаній.

Авторка книги «Дизайн для цифрової епохи».
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Майка Монтейро
Майк Монтейро
Майк — один із засновників і директор з дизайну у Mule Design, інтерактивній дизайн-студії, заснованій у 2001 році. Майк часто пише та говорить про ремесло, бізнес та етику в дизайні.

Автор профільних книг, найвідоміша з яких «Дизайн — це робота».
В акаунтах цих дизайнерів можна знайти посилання на цікаві матеріали, але ми в блозі вже зібрали корисні книжки для дизайнерів інтерфейсів.
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Джона Маеди
Джон Маеда
Американський дизайнер, родом з Японії, фахівець в області комп'ютерних технологій. Професор дизайну Масачусетського технологічного інституту, а також партнер і директор створеної при інституті компанії «MIT Media Lab». Там він зокрема працює над дослідницьким проектом «Simplicity», в рамках якого йдуть пошуки методів спрощення життя сучасної людини в епоху тотальної складності процесів і технологій.

Результати цих досліджень лягли в основу його бестселера — «Закони простоти».
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Алана Купера
Алан Купер
Купер — дизайнер та програміст. Відомий як «батько Visual Basic», творець методології «цільового дизайну» (Goal-directed design) і поняття «персони» (Personas). Виступає за гуманізацію технологій і важливість користувацького досвіду при розробці нових технологій.

Є автором двох бестселерів «Про інтерфейс. Основи проєктування взаємодії» та «Пацієнти керують божевільнею».
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Бреда Фроста
Бред Фрост
Фрост — вебдизайнер та консультант, також часто виступає спікером з теми дизайну інтерфейсів.

Найбільш відомий як автор методології «атомарного дизану», яку він описав у своїй однойменній книзі.
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Джулі Жу
Джулі Жу
Була однією з перших стажерок в компанії Facebook, а пізніше — віцепрезиденткою та Head of Design and Research у Facebook app. Джулі розробляля та керувала командами у Facebook, а отриманий досвід зібрала в книзі «Створення менеджера», яка стала бестселером.
Частину з цих дизайнерів можне не тільки почитати, а й послухати. Для зручності зібрали популярні подкасти про ui/ux дизайн в одному матеріалі.
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Стівена Круга
Стів Круг
Круг — UX- та юзабіліті-експерт. За час своєї кар'єри він консультував з питань юзабілі велику кількість клієнтів, серед яких Apple, Bloomberg.com, Lexus.com та Міжнародний валютний фонд.

Відомий як автор книги «Не змушуй мене думати: веб-юзабіліті та здоровий глузд».
Твіттери ui ux дизайнерів. Акаунт Едварда Тафті
Едвард Тафті
Тафті — американський статистик, професор статистики, політології і комп'ютерних наук Єльського університету. Найбільш відомий своїми працями з інформаційного дизайну, зокрема книгою «Візуальне представлення великих обсягів інформації».

Тафті також є автором спарклайну.
Стежити за топовими дизайнерами правильно, але ніщо не заважає паралельно навчатися на практиці. У нашій школі інтерфейсів велика лінійка курсів. Загляньте в наші гайди по UX-напрямках та
UI-напрямках, щоб знайти найцікавіший для себе.

А якщо ви тільки плануєте почати працювати з інтерфейсами, то реєструйтеся на базові курси: Web Design Beginning та UX Design Beginning.
Автор: Денис Пристай
Гараж
Сподобалась підбірка?