Що ж. Десь між 3 і 4 ранку, під час перегляду вже готові карти ЛУН Місто я побачила фрагмент, що дуже нагадував соти. І зрозуміла, що потрібно оперувати гексами. Будь-яку територію (у нашому випадку — Київ) можна розбити на шестикутники, дати їм значення. При накладанні карт проводити математичну операцію і визначати значення отриманого гекса (і, відповідно, його колір).
По суті, вони уже мали рішення, але давайте ми їм про це не скажемо.
Один мінус — спроби візуалізації були не фонтан. Але я вірила в ідею, отже варіант «не впораюся» — не варіант.
На той момент ми закінчили двофакторний аналіз і вже працювали над фільтрами та прототипом для мобільного телефону. Тож змінити напрямок корабля було не так легко. Я навіть подумала, що гекси залишаться лише в моєму особистому кейсі, але мені важко здаватися.
Пам'ятаєте, ми говорили про те, що вибір квартири починався з визначення ціни та пошуку місця, близького до роботи. І що люди не розуміли, де вони розташовані, адже на карті не було геолокації.
Отже, нам потрібно було зробити онбордінг з обраними критеріями «ціна» та «поряд з…» і додатковими, щоб допомогти обирати комфортний район. А оскільки ми не знаємо, планує людина орендувати чи купувати квартиру — ціна може бути за метр чи за місяць. І респонденти часто займалися вибором квартири, фізично перебуваючи на роботі — тому є варіант «моя геолокація» замість введення адреси. Комусь потрібно було зручно добиратися до двох точок — роботи партнера, інституту чи помешкання батьків, тому після введення однієї адреси можна ввести ще й другу.
А ще покажемо точку на карті, де людина перебуває саме зараз, не будемо її мучити.
На ранок у мене вже був прототип десктопної версії онбордінгу і карти з криво накиданими гексами. Дуже криво.